Kamera ip hikvision ds-2cd1321g2-liu(2.8mm) pl
kamera ip hikvision ds-2cd1321g2-liu(2.8mm) pl, producent: hikvision
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: DS-2CD1321G2-LIU(2.8mm) PL
Kod kreskowy: 6936422118242
Opis
Kamera ip hikvision ds-2CD1321G2-liu(2.8mm) pl
Najważniejsze cechy
- Przetwornik: 1/2.9" progressive scan cmos
- Rozdzielczość: 1920x1080(2Mpx)
- Obiektyw: 2.8 mm
- Czułość: 0.01 lux @ (F2.2, agc on)
- Tryb nocny: Tak, w kolorze lub czarno-biały (smart hybrid light)
- Oświetlacz ir: Tak, zasięg do 20 m
- Oświetlacz światła białego: Tak, zasięg do 15 m
- Kompresja: h.265+ / h.265 / h.264+ / h.264 / mjpeg
- Szeroki zakres dynamiki: Tak, dwdr
- Wybrane funkcje obrazu: Blc, hlc, 3D dnr
- Wbudowany mikrofon: tak
- Obsługa zdalna: Ivms-4200, hik-connect
- Klasa szczelności: IP67
- Max. Pobór mocy: 6.5W
- Temperatura pracy: -30...+45 oc
- Wymiary: Ø 109.9 mm × 103.6 mm
- Zasilanie: 12VDC, poe
- Waga: 300g
Przeznaczenie
Kamera ip z wydajnym algorytmem kompresji obrazu h.264 / h.265 zapewniającym czyste i bardziej płynne przesyłanie obrazu w maksymalnej rozdzielczości 2 mpx.
Specyfikacja techniczna
| Przetwornik obrazu | 1/2.9" progressive scan cmos |
| Maks. Rozdzielczość | 1920 × 1080 |
| Minimalne oświetlenie | Kolor: 0.01 lux @ (F2.2, agc on), b/w: 0 lux z ir |
| Czas migawki | 1/3 s do 1/100 000 s |
| Tryb dzień/noc | Filtr odcinający ir |
| Regulacja kąta | Obrót: 0°-360°, pochylenie: 0°-75°, rotacja: 0°-360° |
| Typ obiektywu | Obiektyw stałoogniskowy, opcje: 2.8 mm i 4 mm |
| Ogniskowa i fov | 2.8 mm, fov poziomy: 101°, pionowy: 56°, przekątna: 118° |
| Mocowanie obiektywu | M12 |
| Typ przysłony | Stała |
| Przysłona | F2.2 |
| Dori | Wykrycie: 44 m, obserwacja: 17 m, rozpoznanie: 8 m, identyfikacja: 4 m |
| Rodzaj światła pomocniczego | Ir, światło białe |
| Zasięg światła pomocniczego | Ir: do 20 m, światło białe: do 15 m |
| Inteligentne światło pomocnicze | Tak |
| Długość fali ir | 850 nm |
| Strumień główny | 50 hz: 25 kl./s (1920 × 1080, 1280 × 720), 60 hz: 30 kl./s (1920 × 1080, 1280 × 720) |
| Strumień dodatkowy | 50 hz: 25 kl./s (640 × 480, 640 × 360), 60 hz: 30 kl./s (640 × 480, 640 × 360) |
| Kompresja wideo | Strumień główny: h.265+/h.265/h.264+/h.264, strumień dodatkowy: h.265/h.264/mjpeg |
| Bitrate wideo | 32 kbps – 8 mbps |
| Kontrola bitrate | Cbr, vbr |
| Typy h.264 | Baseline profile, main profile, high profile |
| Typy h.265 | Main profile |
| Dźwięk | Mono |
| Filtr szumów | Tak |
| Częstotliwość próbkowania | 8 khz / 16 khz |
| Kompresja audio | G.711ulaw / aac-lc |
| Bitrate audio | 64 kbps (g.711ulaw) / 16-64 kbps (aac-lc) |
| Zabezpieczenia sieciowe | Ochrona hasłem, złożone hasła, znak wodny, audyt logów, uwierzytelnianie hosta (adres mac) |
| Podgląd na żywo | Do 6 kanałów |
| Protokoły | Tcp/ip, icmp, dhcp, dns, http, rtp, rtsp, rtcp, ntp, igmp, IPv4, IPv6, udp, qos, smtp |
| Użytkownicy | Do 32 użytkowników, 3 poziomy (administrator, operator, użytkownik) |
| Klient | Ivms-4200, hik-connect |
| Przeglądarki internetowe | Wymagają wtyczki: ie 10, ie 11; obsługa lokalna: chrome 57.0+, firefox 52.0+, edge 89+ |
| Szeroki zakres dynamiki (wdr) | Cyfrowy wdr |
| Snr | ≥ 52 db |
| Maskowanie prywatności | 1 programowalna maska wielokątna |
| Przełącznik dzień/noc | Dzień, noc, auto, harmonogram |
| Ulepszenia obrazu | Blc, hlc, 3D dnr |
| Ustawienia obrazu | Nasycenie, jasność, kontrast, ostrość, wzmocnienie, balans bieli – regulowane przez oprogramowanie lub przeglądarkę |
| Interfejs ethernet | 1 port RJ45 10 m/100 m samoadaptacyjny |
| Wbudowany mikrofon | Tak, 1 mikrofon |
| Wydarzenia | Detekcja ruchu (wykrywanie określonych typów celów, np. Ludzi), wyjątki |
| Reakcje alarmowe | Powiadomienie centrum nadzoru, e-mail, zrzut ekranu |
| Zasilanie | 12 vdc ± 25%, 0.41 a, max. 5 w, wtyk koncentryczny Ø5.5 mm, ochrona przed odwrotną polaryzacją; poe: ieee 802.3af, klasa 3, max. 6.5 w |
| Materiał | Plastik |
| Wymiary | Ø109.9 mm × 103.6 mm (Ø4.3" × 4.1") |
| Wymiary opakowania | 134 mm × 134 mm × 108 mm (5.3" × 5.3" × 4.3") |
| Waga | Około 300 g (0.7 lb) |
| Waga z opakowaniem | Około 460 g (1.0 lb) |
| Warunki przechowywania | -30 °c do 45 °c (-22 °f do 113 °f), wilgotność ≤ 95% (bez kondensacji) |
| Warunki pracy | -30 °c do 45 °c (-22 °f do 113 °f), wilgotność ≤ 95% (bez kondensacji) |
| Języki | Angielski, ukraiński |
| Funkcje ogólne | Heartbeat, mirror, ochrona hasłem, reset hasła przez e-mail |
| Certyfikaty emc | Fcc, ce-emc, en 55032, en 61000-3-2, en 61000-3-3, en 50130-4 |
| Bezpieczeństwo | Cb: iec 62368-1, ce-lvd: en 62368-1 |
| Normy środowiskowe | Ce-rohs, weee, reach |
| Klasa szczelności | IP67 |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.