Kamera ip hikvision ds-2cd1161g2-liu 2.8mm pl
kamera ip hikvision ds-2cd1161g2-liu 2.8mm pl, producent: hikvision
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: DS-2CD1161G2-LIU 2.8mm PL
Kod kreskowy: 6936422131012
Opis
Kamera ip hikvision ds-2CD1161G2-liu 2.8mm pl
Specyfikacja techniczna
| Model | Ds-2CD1161G2-liu 2.8mm |
| Producent | Hikvision |
| Przetwornik obrazu | 1/2.4" progressive scan cmos |
| Maks. Rozdzielczość | 3200 × 1800 |
| Czas otwarcia migawki | Od 1/3 s do 1/100 000 s |
| Min. Oświetlenie | Kolor: 0.005 lux @ (F1.6, agc on), b/w: 0 lux z włączonym ir |
| Dzień/noc | Filtr odcinający ir |
| Ustawienie położenia kamery | Obrót: 0° do 355°, pochylenie: 0° do 75°, rotacja: 0° do 355° |
| Typ obiektywu | Obiektyw stałoogniskowy, 2.8 mm |
| Mocowanie obiektywu | M12 |
| Typ przysłony | Stała |
| Przysłona | F1.6 |
| Ogniskowa/fov (2.8 mm) | Poziomo 105°, pionowo 55°, po przekątnej 127° |
| Ogniskowa/fov (4 mm) | Poziomo 78°, pionowo 38°, po przekątnej 96° |
| Dori (2.8 mm) | D: 76 m, o: 30 m, r: 15 m, i: 7 m |
| Światło wspomagające | Podczerwień, światło białe |
| Zasięg światła wspomagającego | Do 30 m |
| Smart supplement light | Tak |
| Długość fali ir | 850 nm |
| Strumień główny (50 hz) | 20 fps (3200 × 1800, 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720) |
| Strumień główny (60 hz) | 20 fps (3200 × 1800, 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720) |
| Podstrumień (50 hz) | 20 fps (1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360) |
| Podstrumień (60 hz) | 20 fps (1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360) |
| Kompresja wideo | Główny: h.265+/h.265/h.264+/h.264; podstrumień: h.265/h.264/mjpeg |
| Bitrate wideo | 32 kb/s do 16 mb/s |
| Typ h.264 | Profil podstawowy, profil główny, profil wysoki |
| Typ h.265 | Profil główny |
| Kontrola bitrate | Cbr/vbr |
| Roi | 1 stały obszar dla strumienia głównego |
| Svc | Kodowanie h.264 i h.265 |
| Typ audio | Dźwięk mono |
| Filtrowanie szumów środowiska | Tak |
| Częstotliwość próbkowania audio | 8 khz/16 khz |
| Kompresja audio | G.711ulaw/g.711alaw/g.722.1/g.726/MP2L2/pcm/aac-lc |
| Bitrate audio | 64 kb/s (g.711ulaw/g.711alaw)/16 kb/s (g.722.1)/16 kb/s (g.726)/32 do 160 kb/s (MP2L2)/16 do 64 kb/s (aac-lc) |
| Protokoły | Tcp/ip, icmp, dhcp, dns, http, rtp, rtsp, ntp, igmp, IPv6, udp, qos, ftp, smtp, upnp |
| Api | Onvif (profil s/t/g (g tylko -f)), isapi, sdk, hik-connect |
| Jednoczesny podgląd na żywo | Do 6 kanałów |
| Użytkownik/host | Do 32 użytkowników; administrator/operator/użytkownik |
| Zabezpieczenia | Hasło, skomplikowane hasło, znak wodny, http basic/digest, wsse/digest dla onvif, dziennik audytu, uwierzyt. Hosta (mac) |
| Klient | Ivms-4200, hik-connect |
| Przeglądarka internetowa | Plug-in: tj.10, tj.11; usługi lokalne: chrome 57+, firefox 52+, edge 89+ |
| Wdr | 120 db |
| Snr | ≥ 52 db |
| Przełącznik dzień/noc | Dzień, noc, automatyczny, harmonogram |
| Poprawa jakości obrazu | Blc, hlc, 3D dnr |
| Ustawienia obrazu | Tryb korytarzowy, nasycenie, jasność, kontrast, ostrość, wzmocnienie, balans bieli |
| Maska prywatności | 4 programowalne wielokątne maski |
| Interfejs ethernet | 1 × rj-45 10/100M, samoadaptacyjny |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Zdarzenia podstawowe | Detekcja ruchu (człowiek/pojazd), sabotaż obrazu, wyjątek |
| Powiązanie | Ftp/karta (-f), powiadomienia, e-mail, nagrywanie (-f), przechwytywanie |
| Zasilanie | 12 vdc ±25%, 0,5 a, max 6 w; poe ieee 802.3af kl.3, max 7,5 w |
| Materiał | Metal i plastik |
| Wymiary | Ø121,4 mm × 97,6 mm (Ø4,78" × 3,84") |
| Wymiary opakowania | 150 mm × 150 mm × 141 mm (5.9" × 5.9" × 5.6") |
| Waga | Ok. 550 g (1.2 lb.) |
| Waga z opakowaniem | Ok. 800 g (1.8 lb.) |
| Warunki przechowywania | -30 °c do 60 °c; rh ≤95% (bez kond.) |
| Warunki pracy | -30 °c do 60 °c; rh ≤95% (bez kond.) |
| Język | Polski |
| Funkcje ogólne | Heartbeat, anti-banding, mirror, ochrona hasłem, reset hasła przez e-mail |
| Emc | En 55032:2015+A1:2020; en 50130-4:2011+A1:2014; en iec 61000-3-2:2019+A1:2021; en 61000-3-3:2013+A1:2019+A2:2021; rcm; ices-003 issue 7 |
| Bezpieczeństwo | Ul 62368-1; cb: iec 62368-1:2014+A11; ce-lvd: en 62368-1:2014/A11:2017; bis |
| Środowisko | Ce-rohs: 2011/65/ue; weee: 2012/19/ue; reach: ec 1907/2006 |
| Ochrona | IP67: iec 60529-2013; IK08: iec 62262:2002 |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.