Kamera ip hikvision ds-2cd1147g3-liu(2.8mm)
kamera ip hikvision ds-2cd1147g3-liu(2.8mm), producent: hikvision
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: DS-2CD1147G3-LIU(2.8mm)
Kod kreskowy: 6936422193959
Opis
Kamera ip hikvision ds-2CD1147G3-liu(2.8mm)
Najważniejsze cechy
- 4 mp sieciowa kamera typu bullet colorvu 3.0 ze stałoogniskowym obiektywem
- Hikai-isp zapewniający doskonałą redukcję szumów
- Bardzo wyraźny, kolorowy obraz przez całą dobę dzięki technologii colorvu 3.0
- Motion detection 3.0 z dokładniejszą klasyfikacją osób i pojazdów
- Smart hybrid light integrujący oświetlacz ir i światło białe, 3 tryby doświetlenia
- Odporność na wodę i pył (IP67)
Specyfikacja techniczna
| Model | Ds-2CD1147G3-liu(2.8mm) |
| Przetwornik obrazu | 1/3" cmos ze skanowaniem progresywnym |
| Maks. Rozdzielczość | 2560 × 1440 |
| Minimalne oświetlenie | Kolor: 0,0005 lx @ (F1.0, agc wł.), 0 lx z oświetleniem |
| Czas migawki | 1 s do 1/100 000 s |
| Dzień/noc | Filtr odcinający podczerwień |
| Regulacja kąta | Pan: 0° do 355°, tilt: 0° do 75°, rotate: 0° do 355° |
| Obiektyw | |
| Typ obiektywu | Stałoogniskowy, 2,8 mm |
| Ogniskowa i pole widzenia | 2,8 mm, poziome: 101,5°, pionowe: 54,6°, przekątna: 122,1° |
| Mocowanie obiektywu | M12 |
| Typ przysłony | Stała |
| Przysłona | F1.0 |
| Głębia ostrości | 2,8 mm: 1,7 m do ∞ |
| Dori | |
| Dori | 2,8 mm, d: 63 m, o: 25 m, r: 12 m, i: 6 m |
| Oświetlacz | |
| Typ doświetlenia | Ir, światło białe |
| Zasięg doświetlenia | Do 30 m |
| Inteligentne doświetlenie | Tak |
| Długość fali ir | 850 nm |
| Wideo | |
| Strumień główny | 50 hz: 25 kl./s (2688 × 1520, 2560 × 1440, 1920 × 1080, 1280 × 720) |
| Strumień główny | 60 hz: 24 kl./s (2688 × 1520, 2560 × 1440, 1920 × 1080, 1280 × 720) |
| Strumień pomocniczy | 50 hz: 25 kl./s (1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360) |
| Strumień pomocniczy | 60 hz: 24 kl./s (1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360) |
| Kompresja wideo | Strumień główny: h.265+/h.265/h.264+/h.264, strumień pomocniczy: h.265/h.264/mjpeg |
| Przepływność wideo | 32 kb/s do 8 mb/s |
| Typ h.264 | Profil bazowy, profil główny, profil wysoki |
| Typ h.265 | Profil główny |
| Kontrola przepływności | Cbr, vbr |
| Skalowalne kodowanie wideo (svc) | Kodowanie h.264 i h.265 |
| Region zainteresowania (roi) | 1 stały obszar dla strumienia głównego i pomocniczego |
| Audio | |
| Typ audio | Mono |
| Kompresja audio | G.711ulaw/g.711alaw/g.722.1/g.726/MP2L2/pcm/aac-lc/MP3 |
| Przepływność audio | 64 kb/s (g.711)/16 kb/s (g.722.1)/16 kb/s (g.726)/32 do 160 kb/s (MP2L2)/16 do 64 kb/s (aac-lc) |
| Częstotliwość próbkowania | 8 khz/16 khz |
| Filtracja szumów środowiskowych | Tak |
| Sieć | |
| Protokoły | Tcp/ip, icmp, dhcp, dns, http, rtp, rtsp, rtcp, ntp, igmp, udp, qos, ftp, smtp |
| Podgląd na żywo | Do 6 kanałów |
| Api | Onvif (profile s, profile t, profile g (tylko model -f)), isapi, sdk |
| Bezpieczeństwo | Ochrona hasłem, złożone hasło, znak wodny, uwierzytelnianie http, wsse, dziennik audytu, uwierzytelnianie mac |
| Użytkownicy/hosty | Do 32 użytkowników |
| Poziomy użytkowników | Administrator, operator, użytkownik |
| Klient | Ivms-4200, hik-connect |
| Przeglądarka | Podgląd bez wtyczki: chrome 57+, firefox 52+, edge 89+, safari 11 |
| Przeglądarka | Usługa lokalna: chrome 57+, firefox 52+, edge 89+ |
| Obraz | |
| Ustawienia obrazu | Obrót, nasycenie, kontrast, jasność, ostrość, wzmocnienie, balans bieli, agc |
| Przełączanie dzień/noc | Dzień, noc, auto, harmonogram |
| Wdr | 120 db |
| Snr | ≥ 52 db |
| Ulepszanie obrazu | Blc, hlc, 3D dnr |
| Maski prywatności | 4 programowalne maski |
| Przetwornik | |
| Typ przetwornika | Na |
| Kąt detekcji | Na |
| Zasięg detekcji | Na |
| Interfejs | |
| Interfejs ethernet | 1 × RJ45 10/100 mb/s |
| Pamięć wbudowana | Brak |
| Mikrofon wbudowany | Tak, 1 szt. |
| Głośnik wbudowany | Na |
| Audio | Na |
| Alarm | Na |
| Przycisk reset | Brak |
| Zdarzenia | |
| Zdarzenia podstawowe | Detekcja ruchu (człowiek/pojazd), alarm sabotażu wideo, wyjątki |
| Akcje | Powiadomienie centrum, e-mail, zapis zdjęć |
| Ogólne | |
| Zasilanie | 12 v dc ± 25%, 0,5 a, maks. 6 w, poe ieee 802.3af, klasa 3, maks. 7,5 w |
| Materiał | Podstawa: metal, obudowa: tworzywo |
| Wymiary | Ø121,5 mm × 97,6 mm |
| Wymiary opakowania | 150 mm × 150 mm × 141 mm |
| Waga | Ok. 550 g |
| Waga z opakowaniem | Ok. 800 g |
| Warunki przechowywania | -30 °c do 60 °c, wilgotność ≤ 95% (bez kondensacji) |
| Warunki pracy | -30 °c do 60 °c, wilgotność ≤ 95% (bez kondensacji) |
| Języki | Angielski, ukraiński |
| Funkcje ogólne | Heartbeat, eliminacja migotania, odbicie lustrzane, reset hasła przez e-mail, ochrona hasłem |
| Sygnalizacja świetlna | Na |
| Zatwierdzenia | |
| Emc | Ce-emc: en 55032:2015+A1:2020, en 50130-4:2011+A1:2014, en iec 61000-3-2:2019+A1:2021, en 61000-3-3:2013+A1:2019+A2:2021 |
| Bezpieczeństwo | Cb: iec 62368-1: 2014+A11 |
| Środowisko | Ce-rohs: 2011/65/eu, weee: 2012/19/eu, reach: (we) nr 1907/2006 |
| Stopień ochrony | IP67: iec 60529-2013, IK08: iec 62262:2002 |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.