Kamera ip hikvision ds-2cd1123g2-liu 2.8mm pl
kamera ip hikvision ds-2cd1123g2-liu 2.8mm pl, producent: hikvision
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: DS-2CD1123G2-LIU 2.8mm PL
Kod kreskowy: 6942160472638
Opis
Kamera ip hikvision ds-2CD1123G2-liu 2.8mm pl
Najważniejsze cechy
- Stałopozycyjna kamera kopułkowa smart hybrid light 2 mp
- Obraz wysokiej jakości w rozdzielczości 2 mp
- Wykrywanie ludzi i pojazdów
- Inteligentne oświetlenie hybrydowe: zaawansowana technologia o dużym zasięgu
- Wbudowany mikrofon zapewnia dźwięk w czasie rzeczywistym
- Wydajna technologia kompresji h.265+
- Obsługa wbudowanej pamięci masowej do 512 gb (gniazdo kart sd) (opcja)
- Odporność na wodę i pył (IP67) i wandaloodporność (IK08)
Specyfikacja techniczna
| Kamera | |
| Przetwornik obrazu | 1/2.9" progressive scan cmos |
| Maks. Rozdzielczość | 1920 × 1080 |
| Czas otwarcia migawki | 1/3 s – 1/100 000 s |
| Min. Oświetlenie | Kolor: 0,005 lux @ (F1.6, agc on); b/w: 0 lux z ir |
| Dzień/noc | Filtr odcinający ir |
| Ustawienie położenia | Obrót: 0°–355°, pochylenie: 0°–75°, rotacja: 0°–355° |
| Obiektyw | |
| Typ | Stałoogniskowy, 2.8 mm |
| Pole widzenia (2.8 mm) | H: 103°, v: 56°, d: 121° |
| Mocowanie | M12 |
| Przesłona | Stała, F1.6 |
| Dori | |
| 2.8 mm | D: 45 m, o: 18 m, r: 9 m, i: 4 m |
| Oświetlacz | |
| Typ | Ir + światło białe |
| Zasięg | Do 30 m |
| Smart supplement light | Tak |
| Długość fali ir | 850 nm |
| Wideo | |
| Strumień główny (50 hz) | 25 fps (1920×1080, 1280×720) |
| Strumień główny (60 hz) | 30 fps (1920×1080, 1280×720) |
| Podstrumień (50 hz) | 25 fps (640×480, 640×360) |
| Podstrumień (60 hz) | 30 fps (640×480, 640×360) |
| Kompresja wideo | H.265+/h.265/h.264+/h.264, mjpeg |
| Bitrate wideo | 32 kb/s – 8 mb/s |
| Typ h.264 | Baseline, main, high |
| Typ h.265 | Main |
| Kontrola bitrate | Cbr/vbr |
| Roi | 1 stały obszar (strumień główny) |
| Audio | |
| Typ | Mono |
| Filtrowanie szumów | Tak |
| Częstotliwość próbkowania | 8 khz / 16 khz |
| Kompresja | G.711ulaw, g.711alaw, g.722.1, g.726, MP2L2, pcm, aac-lc |
| Bitrate audio | 16–160 kb/s (w zależności od kodeka) |
| Sieć | |
| Zabezpieczenia | Hasło, złożone hasło, znak wodny, wsse, logi audytu, uwierzytelnianie mac |
| Podgląd na żywo | Do 6 kanałów |
| Api | Onvif (s, t, g*), isapi, sdk |
| Protokoły | Tcp/ip, icmp, dhcp, dns, http, rtp, rtsp, rtcp, ntp, igmp, IPv4, IPv6, udp, qos, ftp, smtp |
| Użytkownicy | Do 32 (3 role: administrator, operator, użytkownik) |
| Klienty | Ivms-4200, hik-connect |
| Przeglądarki | Ie 10/11 (plug-in), chrome 57+, firefox 52+ |
| Obraz | |
| Wdr | Cyfrowy wdr |
| Snr | ≥ 52 db |
| Tryby dzień/noc | Dzień, noc, auto, harmonogram |
| Funkcje | Blc, hlc, 3D dnr |
| Ustawienia obrazu | Tryb korytarzowy, jasność, kontrast, ostrość, nasycenie, wb |
| Maski prywatności | 4 wielokątne |
| Interfejs | |
| Ethernet | 1× rj-45 10/100M |
| Slot na kartę (-f) | Microsd/microsdhc/microsdxc do 512 gb |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Reset (-f) | Tak |
| Zdarzenia | |
| Typy | Ruch (człowiek/pojazd), sabotaż, wyjątek |
| Powiązanie | Ftp/karta (-f), centrum nadzoru, e-mail, nagrywanie (-f), snapshot |
| Ogólne | |
| Zasilanie | 12 vdc (±25%) / poe (802.3af kl.3) |
| Pobór mocy | Max 6 w (dc), 7,5 w (poe) |
| Materiał | Metal i plastik |
| Wymiary | Ø121,4 × 97,7 mm |
| Waga | 550 g (z opakowaniem ~800 g) |
| Warunki pracy | -30 °c do 60 °c, ≤95% rh (bez kondensacji) |
| Język | Polski |
| Funkcje ogólne | Heartbeat, anti-banding, odbicie lustrzane, reset hasła e-mail |
| Certyfikaty | |
| Emc | Fcc, ce-emc, rcm, ic |
| Bezpieczeństwo | Ul, cb, ce-lvd, bis |
| Środowisko | Ce-rohs, weee, reach |
| Ochrona | IP67, IK08 |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.