Kamera ip hikvision ds-2cd1063g2-liu(2.8mm)
kamera ip hikvision ds-2cd1063g2-liu(2.8mm), producent: hikvision
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: DS-2CD1063G2-LIU(2.8mm)
Kod kreskowy: 6942160426686
Opis
Kamera ip hikvision ds-2CD1063G2-liu(2.8mm)
Najważniejsze cechy
- Wysoka jakość obrazu dzięki rozdzielczości 6 mp
- Obsługa wykrywania ludzi i pojazdów
- Wyraźny obraz nawet przy silnym oświetleniu z tyłu dzięki technologii wdr
- Wydajna technologia kompresji h.265
Specyfikacja techniczna kamery ip hikvision ds-2CD1063G2-liu(2.8mm):
| Trwałość | Wodoodporny/odporny na kurz |
| Efektywna rozdzielczość kamery | 6MP |
| Certyfikacja środowiskowa | Rohs/reach/weee |
| Cechy | Wykrywanie ludzi/wykrywanie pojazdów/ochrona hasłem/dzień/noc/wykrywanie ruchu/system zarządzania wideo/maskowanie prywatności/szeroki zakres dynamiki |
| Pole widzenia | Fov w poziomie 105°, fov w pionie 55°, fov po przekątnej 127° |
| Typ czujnika obrazu | Cmos |
| Stopień ochrony przed wnikaniem | IP67 |
| Napięcie wejściowe | 12V dc |
| Najdłuższy czas otwarcia migawki | 1/3 sekundy |
| Maksymalna przysłona | F/1.6 |
| Maksymalna ogniskowa | 2,80 mm |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę (fps) | 20 |
| Maksymalna temperatura pracy | 60°c |
| Maksymalna temperatura pracy (°f) | 140 |
| Minimalna temperatura pracy | -30°c |
| Minimalna temperatura pracy (°f) | -22 |
| Sieć (rj-45) | Tak |
| Noktowizor | Tak |
| Odległość widzenia w nocy | 30 m |
| Typ noktowizora | Podczerwień/kolor |
| Wilgotność robocza | 0.95 |
| Zdalne zarządzanie | Tak |
| Najkrótszy czas otwarcia migawki | 1/100000 sekundy |
| Formaty wideo | H.264M/h.264/h.264/h.265/mjpeg/h.264B/h.265/h.265M/h.264H |
| Waga (przybliżona) | 285 g |
| Sap code: | 311323280 |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.