Kamera ip hikvision ds-2cd1063g2-liu(2.8mm) pl
kamera ip hikvision ds-2cd1063g2-liu(2.8mm) pl, producent: hikvision
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: DS-2CD1063G2-LIU(2.8mm) PL
Kod kreskowy: 6942160472867
Opis
Kamera ip hikvision ds-2CD1063G2-liu(2.8mm) pl
Najważniejsze cechy
- Stałopozycyjna kamera sieciowa tubowa 6 mp smart hybrid light
- Wysokiej jakości obrazowanie z rozdzielczością 6 mp
- Wykrywanie ludzi i pojazdów
- Inteligentne oświetlenie hybrydowe: zaawansowana technologia o dużym zasięgu
- Odporność na wodę i pył (IP67)
- Wydajna technologia kompresji h.265+
Specyfikacja techniczna
| Model | Ds-2CD1063G2-liu 2.8mm |
| Producent | Hikvision |
| Przetwornik obrazu | 1/2.4" progressive scan cmos |
| Maks. Rozdzielczość | 3200 × 1800 |
| Czas otwarcia migawki | 1/3 s – 1/100 000 s |
| Min. Oświetlenie | Kolor: 0.005 lux @ (F1.6, agc on), b/w: 0 lux z ir |
| Dzień / noc | Filtr odcinający ir |
| Ustawienie położenia kamery | Obrót 0°–360°, przechylenie 0°–90°, rotacja 0°–360° |
| Typ obiektywu | Stałoogniskowy, 2.8 mm |
| Ogniskowa i pole widzenia | 2.8 mm: hfov 105°, vfov 55°, dfov 127° |
| Mocowanie obiektywu | M12 |
| Typ przesłony | Stała |
| Przysłona | F1.6 |
| Dori 2.8 mm | D: 76 m, o: 30 m, r: 15 m, i: 7 m |
| Oświetlacz | Ir + światło białe |
| Zasięg światła wspomagającego | Do 30 m |
| Smart supplement light | Tak |
| Długość fali ir | 850 nm |
| Strumień główny 50 hz | 20 fps (3200×1800, 2688×1520, 1920×1080, 1280×720) |
| Strumień główny 60 hz | 20 fps (3200×1800, 2688×1520, 1920×1080, 1280×720) |
| Podstrumień 50 hz | 20 fps (1280×720, 640×480, 640×360) |
| Podstrumień 60 hz | 20 fps (1280×720, 640×480, 640×360) |
| Kompresja wideo | H.265+/h.265/h.264+/h.264 (główny), h.265/h.264/mjpeg (podstrumień) |
| Bitrate wideo | 32 kb/s – 16 mb/s |
| Typ h.264 | Baseline, main, high |
| Typ h.265 | Main |
| Kontrola bitrate | Cbr/vbr |
| Roi | 1 region |
| Typ audio | Mono |
| Filtrowanie szumów | Tak |
| Próbkowanie audio | 8 khz / 16 khz |
| Kompresja audio | G.711 / g.722.1 / g.726 / MP2L2 / pcm / aac-lc |
| Bitrate audio | G.711ulaw 64 kb/s, g.711alaw 64 kb/s, g.722.1 16 kb/s, g.726 16 kb/s, MP2L2 32–160 kb/s, aac-lc 16–64 kb/s |
| Zabezpieczenia | Hasło, złożone hasło, watermark, autoryzacja http, wsse, onvif digest, dziennik audytu, uwierzytelnianie mac |
| Jednoczesny podgląd | Do 6 kanałów |
| Api | Onvif (s/t/g* – t i g tylko w modelu -f), isapi, sdk |
| Protokoły | Tcp/ip, icmp, dhcp, dns, http, rtp/rtsp, ntp, igmp, IPv6, udp, qos, ftp, smtp |
| Użytkownicy | Do 32 użytkowników (administrator / operator / użytkownik) |
| Klient | Ivms-4200, hik-connect |
| Przeglądarka www | Live view plugin TJ10/TJ11; chrome 57+, firefox 52+ |
| Wdr | 120 db |
| Snr | ≥ 52 db |
| Tryb dzień/noc | Dzień / noc / auto / harmonogram |
| Poprawa obrazu | Blc, hlc, 3D dnr |
| Ustawienia obrazu | Korytarz, nasycenie, jasność, kontrast, ostrość, wzmocnienie, balans bieli |
| Maska prywatności | 4 strefy, wielokątne |
| Interfejs ethernet | 1× rj-45 10/100M |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Zdarzenia | Detekcja ruchu (człowiek/pojazd), sabotaż obrazu, wyjątek |
| Powiązania zdarzeń | Ftp , e-mail, snapshot |
| Zasilanie | 12 vdc ± 25%, 0.41 a, maks. 5 w; poe 802.3af klasa 3 (maks. 6.5 w) |
| Materiał | Metal + plastik |
| Wymiary | 170.8 × 66 × 69.1 mm |
| Wymiary opakowania | 216 × 121 × 118 mm |
| Waga | 285 g |
| Waga z opakowaniem | 481 g |
| Przechowywanie | -30°c do 60°c, rh ≤ 95% |
| Praca | -30°c do 60°c, rh ≤ 95% |
| Język | Polski |
| Funkcje ogólne | Heartbeat, anti-banding, mirror, reset hasła przez e-mail |
| Emc | En 55032:2015, en 61000-3-2:2019, en 61000-3-3:2013+A1:2019, en 50130-4:2011+A1:2014 |
| Bezpieczeństwo | Ul 62368-1, cb iec 62368-1, ce-lvd en 62368-1 |
| Środowisko | Ce-rohs 2011/65/ue, weee 2012/19/ue, reach |
| Ochrona | IP67 (iec 60529-2013) |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.