Kamera ip hikvision ds-2cd1047g2h-liu (2.8mm) pl
kamera ip hikvision ds-2cd1047g2h-liu (2.8mm) pl, producent: hikvision
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: DS-2CD1047G2H-LIU (2.8mm) PL
Kod kreskowy: 6942160472805
Opis
Kamera ip hikvision ds-2CD1047G2H-liu (2.8mm) pl
Najważniejsze cechy
Stałopozycyjna kamera sieciowa tubowa 4 mp colorvu z inteligentnym oświetleniem hybrydowym
- Wysokiej jakości obraz w rozdzielczości 4MP
- Wykrywanie ludzi i pojazdów
- Inteligentne oświetlenie hybrydowe: zaawansowana technologia o dużym zasięgu
- Wydajna technologia kompresji h.265+
- Wbudowany mikrofon zapewnia dźwięk w czasie rzeczywistym
- Odporność na wodę i pył (IP67)
Specyfikacja techniczna
| Model | Ds-2CD1047G2H-liu (2.8 mm) |
| Producent | Hikvision |
| Kamera | |
| Przetwornik obrazu | 1/3" progressive scan cmos |
| Maks. Rozdzielczość | 2560 × 1440 |
| Min. Oświetlenie | Kolor: 0.001 lux @ (F1.0, agc on) |
| Czas otwarcia migawki | 1/3 s do 1/100 000 s |
| Dzień i noc | Filtr odcinający ir |
| Ustawienie położenia kamery | Obrót: 0°–360°, pochylenie: 0°–90°, rotacja: 0°–360° |
| Obiektyw | |
| Typ obiektywu | Stałoogniskowy, 2.8 mm |
| Ogniskowa i fov (2.8 mm) | Hfov 115° / vfov 60° / dfov 143° |
| Mocowanie obiektywu | M12 |
| Typ przesłony | Stała |
| Przysłona | F1.0 |
| Dori | |
| Dori (2.8 mm) | D: 64 m, o: 25 m, r: 12 m, i: 6 m |
| Oświetlacz | |
| Światło wspomagające | Podczerwień, światło białe |
| Zasięg światła | Do 30 m |
| Smart supplement light | Tak |
| Długość fali ir | 850 nm |
| Wideo | |
| Strumień główny (50 hz) | 20 fps (2560×1440); 25 fps (1920×1080, 1280×720) |
| Strumień główny (60 hz) | 20 fps (2560×1440); 24 fps (1920×1080, 1280×720) |
| Podstrumień (50 hz) | 25 fps (1280×720, 640×480, 640×360) |
| Podstrumień (60 hz) | 24 fps (1280×720, 640×480, 640×360) |
| Kompresja wideo | Gł.: h.265+/h.265/h.264+/h.264; pod: h.265/h.264/mjpeg |
| Bitrate wideo | 32 kb/s do 16 mb/s |
| H.264 typ | Profil podstawowy, główny, wysoki |
| H.265 typ | Profil główny |
| Kontrola bitrate | Cbr/vbr |
| Svc | Kodowanie h.264 i h.265 |
| Roi | 1 stały obszar dla strumienia głównego |
| Audio | |
| Typ audio | Dźwięk mono |
| Kompresja audio | G.711/g.722.1/g.726/MP2L2/pcm/aac-lc |
| Bitrate audio | 64 kb/s (g.711)/16 kb/s (g.722.1)/16 kb/s (g.726)/32–160 kb/s (MP2L2)/16–64 kb/s (aac-lc) |
| Częstotliwość próbkowania | 8 khz/16 khz |
| Filtrowanie szumów środowiska | Tak |
| Sieć | |
| Protokoły | IPv4, IPv6, tcp/ip, icmp, dhcp, dns, http, rtp, rtsp, rtcp, ntp, igmp, udp, qos, ftp, smtp |
| Jednoczesny podgląd | Do 6 kanałów |
| Api | Onvif (profil s/t/g* – *profil g tylko w modelu -f), isapi, sdk |
| Użytkownicy/host | Do 32 użytkowników; administrator/operator/użytkownik |
| Zabezpieczenia | Hasło, złożone hasło, znak wodny, http/https basic/digest, wsse, dziennik audytu, autoryzacja hosta (mac) |
| Klient | Ivms-4200, hik-connect |
| Przeglądarka www | Plug-in: tj.10, tj.11; usługi lokalne: chrome 57+, firefox 52+, edge 89+ |
| Obraz | |
| Ustawienia obrazu | Tryb korytarzowy, nasycenie, jasność, kontrast, ostrość, wzmocnienie, balans bieli (sw/www) |
| Przełącznik dzień/noc | Dzień/noc/auto/harmonogram |
| Wdr | 120 db |
| Snr | ≥ 52 db |
| Poprawa obrazu | Blc, hlc, 3D dnr |
| Maska prywatności | 4 programowalne wielokątne maski |
| Interfejs | |
| Ethernet | 1× rj-45 10/100M, samoadaptacyjny |
| Slot kart pamięci | -f: microsd/microsdhc/microsdxc do 512 gb |
| Mikrofon | Tak, wbudowany 1× |
| Reset | -f: tak |
| Zdarzenia | |
| Zdarzenia podstawowe | Wykrywanie ruchu (human/vehicle), sabotaż, wyjątek |
| Powiązanie | Karta pamięci* / nagrywanie* (*model -f), ftp, powiadomienie centrum, e-mail, przechwytywanie |
| Ogólne | |
| Zasilanie | 12 vdc ±25% (0,5 a, maks. 6 w), poe 802.3af kl.3 (maks. 7,5 w) |
| Materiał | Pokrywa: metal; korpus: plastik; wspornik: plastik |
| Wymiary | 69,8 × 67,9 × 172,9 mm (2,7" × 2,7" × 6,8") |
| Wymiary opakowania | 150 × 150 × 141 mm (5,91" × 5,91" × 5,55") |
| Waga | Ok. 550 g (1.2 lb.) |
| Waga z opakowaniem | Ok. 800 g (1.8 lb.) |
| Warunki przechowywania | -30 °c do 60 °c; ≤95% rh (bez kond.) |
| Warunki pracy | -30 °c do 60 °c; ≤95% rh (bez kond.) |
| Język gui | Polski |
| Funkcje ogólne | Heartbeat, anti-banding, mirror, ochrona hasłem, reset hasła przez e-mail |
| Zatwierdzenie/emc | Ce-emc: en 55032:2015+A1:2020, en 50130-4:2011+A1:2014, en iec 61000-3-2:2019+A1:2021, en 61000-3-3:2013+A1:2019+A2:2021 |
| Zatwierdzenie/bezpieczeństwo | Cb: iec 62368-1:2014+A11; ce-lvd: en 62368-1:2014/A11:2017; bis: is 13252 (część 1): 2010/iec 60950-1:2005 |
| Zatwierdzenie/środowisko | Ce-rohs: 2011/65/ue; weee: 2012/19/ue; reach: (ec) 1907/2006 |
| Ochrona | IP67: iec 60529-2013 |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.