Kamera ip hikvision ds-2cd1023g2-liu 4mm pl
kamera ip hikvision ds-2cd1023g2-liu 4mm pl, producent: hikvision
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: DS-2CD1023G2-LIU 4mm PL
Kod kreskowy: 6942160488844
Opis
Kamera ip hikvision ds-2CD1023G2-liu 4mm pl
Specyfikacja techniczna
| Przetwornik obrazu | 1/2.9" progressive scan cmos |
| Maks. Rozdzielczość | 1920 × 1080 |
| Min. Oświetlenie | Kolor: 0.005 lux @ (F1.6, agc on), b/w: 0 lux z włączonym ir |
| Czas otwarcia migawki | Od 1/3 s do 1/100 000 s |
| Dzień i noc | Filtr odcinający ir |
| Ustawienie położenia kamery | Obrót: od 0° do 360°, przechylenie: od 0° do 90°, rotacja: od 0° do 360° |
| Typ obiektywu | Obiektyw stałoogniskowy, 2.8 lub 4mm opcjonalnie |
| Ogniskowa i pole widzenia | 2,8 mm, pole widzenia w poziomie 103°, pole widzenia w pionie 56°, pole widzenia po przekątnej 121° |
| 4 mm, pole widzenia w poziomie 83°, pole widzenia w pionie 44°, pole widzenia po przekątnej 99° | |
| Mocowanie obiektywu | M12 |
| Typ przesłony | Stała |
| Przysłona | F1.6 |
| 2,8 mm | D: 45 m, o: 18 m, r: 9 m, i: 4 m |
| 4 mm | D: 56 m, o: 22 m, r: 11 m, i: 5 m |
| Światło wspomagające | Podczerwień, światło białe |
| Zasięg światła wspomagającego | Do 30 m |
| Smart supplement light | Tak |
| Długość fali ir | 850 nm |
| Strumień główny 50 hz | 25 kl./s (1920 × 1080, 1280 × 720) |
| Strumień główny 60 hz | 30 kl./s (1920 × 1080, 1280 × 720) |
| Podstrumień 50 hz | 25 fps (640 × 480, 640 × 360) |
| Podstrumień 60 hz | 30 fps (640 × 480, 640 × 360) |
| Kompresja wideo | Główny strumień: h.265+/h.265/h.264+/h.264 |
| Podstrumień: h.265/h.264/mjpeg | |
| Bitrate wideo | 32 kb/s do 8 mb/s |
| Typ h.264 | Profil podstawowy, profil główny, profil wysoki |
| Typ h.265 | Profil główny |
| Kontrola bitrate | Cbr/vbr |
| Roi | 1 stały obszar dla strumienia głównego |
| Typ audio | Dźwięk mono |
| Kompresja audio | G.711ulaw/g.711alaw/g.722.1/g.726/MP2L2/pcm/aac-lc |
| Bitrate audio | 64 kbps (g.711 ulaw)/64 kbps (g.711 alaw)/16 kbps (g.722.1)/16 kbps (g.726)/32 do 160 kbps (MP2L2)/16 do 64 kbps (aac-lc) |
| Częstotliwość próbkowania audio | 8 khz/16 khz |
| Filtrowanie szumów środowiska | Tak |
| Protokoły | Tcp/ip, icmp, dhcp, dns, http, rtp, rtsp, rtcp, ntp, igmp, IPv6, udp, qos, ftp, smtp |
| Jednoczesny podgląd na żywo | Do 6 kanałów |
| Api | Otwarty sieciowy interfejs wideo (profil s, profil t, profil g (obsługuje tylko model -f)), isapi, sdk |
| Użytkownik/host | Do 32 użytkowników |
| Do 3 użytkowników: administrator, operator i użytkownik | |
| Zabezpieczenia | Ochrona hasłem, skomplikowane hasło, znak wodny, uwierzytelnianie podstawowe i skrótowe dla http, wsse i uwierzytelnianie skrótowe dla open network video interface, dziennik audytu bezpieczeństwa, uwierzytelnianie hosta (adres mac) |
| Klienci | Ivms-4200, hik-connect |
| Przeglądarka internetowa | Wymagany plug-in do podglądu na żywo: tj. 10, tj. 11 |
| Usługi lokalne: chrome 57.0+, firefox 52.0+ | |
| Ustawienia obrazu | Tryb korytarzowy, nasycenie, jasność, kontrast, ostrość, wzmocnienie, balans bieli, możliwość regulacji za pomocą oprogramowania klienckiego lub przeglądarki internetowej |
| Przełącznik dzień/noc | Dzień, noc, automatyczny, harmonogram |
| Wdr (szeroki zakres dynamiczny) | Cyfrowy wdr |
| Snr | ≥ 52 db |
| Poprawa jakości obrazu | Blc, hlc, 3D dnr |
| Maska prywatności | 4 programowalne wielokątne maski stref prywatności |
| Interfejs ethernet | 1 rj-45 10M/100M, samoadaptacyjny port ethernet |
| Slot na kartę pamięci | -f: wbudowane gniazdo kart pamięci, obsługa kart microsd/microsdhc/microsdxc do 512 gb |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Resetuj | -f: tak |
| Zdarzenia podstawowe | Wykrywanie ruchu (wspieranie alarmu wyzwalanego przez określone typy celów (człowiek/pojazd)), sabotaż obrazu, wyjątek |
| Powiązanie | Przesyłanie na ftp/kartę pamięci (-f), powiadamianie centrum nadzoru, wysyłanie wiadomości e-mail, wyzwalanie nagrywania (-f), wyzwalanie przechwytywania |
| Zasilanie | 12 vdc ± 25%, 0,4 a, maks. 5 w, koncentryczna wtyczka zasilania Ø5,5 mm, zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją |
| Poe: ieee 802.3af, klasa 3, maks: 6.5 w | |
| Materiał | Metal i plastik |
| Wymiary | 170.8 mm × 66 mm × 69.1 mm (6.7" × 2.6" × 2.7") |
| Wymiary opakowania | 216 mm × 121 mm × 118 mm (8.5" × 4.8" × 4.6") |
| Waga | Około 265 g (0,6 lb) |
| Waga z opakowaniem | W przybliżeniu 495 g (1.1 lb.) |
| Warunki przechowywania | -30 °c do 60 °c (-22 °f do 140 °f). Wilgotność 95% lub mniejsza (bez kondensacji) |
| Warunki pracy i uruchamiania | -30 °c do 60 °c (-22 °f do 140 °f). Wilgotność 95% lub mniejsza (bez kondensacji) |
| Język | Polski |
| Funkcje ogólne | Heartbeat, anti-banding, mirror, ochrona hasłem, resetowanie hasła przez e-mail |
| Emc | Fcc 47 cfr, część 15, podczęść b |
| Ce-emc: en 55032: 2015, en 61000-3-2:2019, en 61000-3-3: 2013+A1:2019, en 50130-4: 2011 +A1: 2014 | |
| Rcm: as/nzs cispr 32 2015 | |
| Ic: ices-003: issue 7 | |
| Bezpieczeństwo | Ul: ul 62368-1 |
| Cb: iec 62368-1: 2014+A11 | |
| Ce-lvd: en 62368-1: 2014/A11: 2017 | |
| Bis: is 13252 (część 1): 2010/iec 60950-1: 2005 | |
| Środowisko | Ce-rohs: 2011/65/ue |
| Weee: 2012/19/ue | |
| Zasięg: rozporządzenie (ec) nr 1907/2006 | |
| Ochrona | IP67: iec 60529-2013 |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.