Kamera ip hikvision ds-2cd1021g2-liu(2.8mm) pl
kamera ip hikvision ds-2cd1021g2-liu(2.8mm) pl, producent: hikvision
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: DS-2CD1021G2-LIU(2.8mm) PL
Kod kreskowy: 6936422118228
Opis
Kamera ip hikvision ds-2CD1021G2-liu(2.8mm) pl
Najważniejsze cechy
- Przetwornik: 1/2.9" progressive scan cmos
- Rozdzielczość: 1920x1080(2Mpx)
- Obiektyw: 2.8 mm
- Czułość: 0.01 lux @ (F2.2, agc on)
- Tryb nocny: Tak, w kolorze lub czarno-biały (smart hybrid light)
- Oświetlacz ir: Tak, zasięg do 20 m
- Oświetlacz światła białego: Tak, zasięg do 15 m
- Kompresja: h.265+ / h.265 / h.264+ / h.264 / mjpeg
- Szeroki zakres dynamiki: Tak, dwdr
- Wybrane funkcje obrazu: Blc, hlc, 3D dnr
- Wbudowany mikrofon: tak
- Obsługa zdalna: Ivms-4200, hik-connect
- Klasa szczelności: IP67
- Max. Pobór mocy: 6.5W
- Temperatura pracy: -30...+45 oc
- Wymiary: 138.8 mm × 60.9 mm × 57.9 mm
- Zasilanie: 12VDC, poe
- Waga: 175g
Przeznaczenie
Kamera ip z wydajnym algorytmem kompresji obrazu h.264 / h.265 zapewniającym czyste i bardziej płynne przesyłanie obrazu w maksymalnej rozdzielczości 2 mpx.
Specyfikacja techniczna
| Przetwornik obrazu | 1/2.9" progressive scan cmos |
| Maks. Rozdzielczość | 1920 × 1080 |
| Minimalne oświetlenie | Kolor: 0.01 lux @ (F2.2, agc on) |
| B/w: 0 lux z ir | |
| Czas migawki | 1/3 s do 1/100 000 s |
| Tryb dzień/noc | Filtr odcinający ir |
| Regulacja kąta | Obrót: 0°–360° |
| Pochylenie: 0°–90° | |
| Rotacja: 0°–360° | |
| Obiektyw | Stałoogniskowy, 2.8 mm |
| Kąt widzenia | 2.8 mm: poziomo 101°, pionowo 56°, przekątna 118° |
| Mocowanie obiektywu | M12 |
| Przysłona | Stała, F2.2 |
| Dori (detekcja, obserwacja, rozpoznanie, identyfikacja) | 2.8 mm: d: 44 m, o: 17 m, r: 8 m, i: 4 m |
| Oświetlacz | Ir, światło białe |
| Zasięg oświetlacza | Ir: do 20 m |
| Światło białe: do 15 m | |
| Długość fali ir | 850 nm |
| Strumień główny | 50 hz: 25 kl./s (1920 × 1080, 1280 × 720) |
| 60 hz: 30 kl./s (1920 × 1080, 1280 × 720) | |
| Strumień dodatkowy | 50 hz: 25 kl./s (640 × 480, 640 × 360) |
| 60 hz: 30 kl./s (640 × 480, 640 × 360) | |
| Kompresja wideo | H.265+/h.265/h.264+/h.264 (strumień główny) |
| H.265/h.264/mjpeg (strumień dodatkowy) | |
| Bitrate wideo | 32 kbps – 8 mbps |
| Typy h.264 | Baseline profile, main profile, high profile |
| Typy h.265 | Main profile |
| Rodzaj dźwięku | Mono |
| Filtr szumów | Tak |
| Częstotliwość próbkowania | 8 khz / 16 khz |
| Kompresja audio | G.711ulaw / aac-lc |
| Bitrate audio | 64 kbps (g.711ulaw) / 16–64 kbps (aac-lc) |
| Zabezpieczenia sieciowe | Hasło, audyt logów, uwierzytelnianie hosta (mac) |
| Podgląd na żywo | Do 6 kanałów |
| Protokoły sieciowe | Tcp/ip, icmp, dhcp, dns, http, rtp, rtsp, ntp, igmp, IPv6, udp, qos, smtp |
| Obsługa użytkowników | Do 32 użytkowników (administrator, operator, użytkownik) |
| Aplikacje klienckie | Ivms-4200, hik-connect |
| Przeglądarki internetowe | Wtyczka: ie 10, ie 11 |
| Obsługa lokalna: chrome 57.0+, firefox 52.0+, edge 89+ | |
| Wdr (szeroki zakres dynamiki) | Cyfrowy wdr |
| Snr | ≥ 52 db |
| Maskowanie prywatności | 1 programowalna maska wielokątna |
| Tryby dzień/noc | Dzień, noc, auto, harmonogram |
| Ulepszenia obrazu | Blc, hlc, 3D dnr |
| Ustawienia obrazu | Jasność, kontrast, ostrość, nasycenie, balans bieli – regulacja przez aplikację lub przeglądarkę |
| Port ethernet | 1 x RJ45 10/100 m |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Przycisk resetu | Brak |
| Wykrywanie ruchu | Tak (obsługa wykrywania ludzi) |
| Reakcje alarmowe | Powiadomienie centrum nadzoru, e-mail, zapis obrazu |
| Zasilanie | 12 vdc ± 25%, max. 5 w |
| Poe ieee 802.3af, max. 6.5 w | |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Wymiary | 138.8 × 60.9 × 57.9 mm |
| Waga | 175 g (z opakowaniem 250 g) |
| Zakres temperatury pracy | -30°c do 45°c, wilgotność ≤ 95% (bez kondensacji) |
| Języki interfejsu | Angielski, ukraiński |
| Funkcje ogólne | Heartbeat, anti-banding, mirror, ochrona hasłem, reset hasła przez e-mail |
| Normy i certyfikaty | IP67, ce-rohs, weee, reach, fcc, ce-emc, cb |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.