Kamera ip hikvision 16mp ds-2cd26166g3-izs2uy/sl(2.8-12mm)ef
kamera ip hikvision 16mp ds-2cd26166g3-izs2uy/sl(2.8-12mm)ef, producent: hikvision
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: DS-2CD26166G3-IZS2UY/SL(2.8-12mm)eF
Kod kreskowy: 6936422187262
Opis
Kamera ip hikvision 16MP ds-2CD26166G3-IZS2UY/sl(2.8-12mm)ef
Najważniejsze cechy
- Uhd: ultra high definition zapewnia realistyczne, immersyjne wrażenia obrazu
- Zmotoryzowany obiektyw varifocal umożliwiający łatwą instalację i wygodny monitoring
- Aktywne światło stroboskopowe oraz alarm audio (/sl: białe światło)
- Doskonała wydajność w warunkach słabego oświetlenia dzięki technologii powered by darkfighter
- Klasyfikacja osób i pojazdów oparta na algorytmach głębokiego uczenia
- Krystalicznie czysty dźwięk dzięki wbudowanemu podwójnemu mikrofonowi matrycowemu oraz inteligentnemu głośnikowi pa
- Czytelny obraz nawet przy silnym podświetleniu dzięki technologii true wdr 130 db
- Odporność na wodę i pył (IP67) oraz odporność na akty wandalizmu (IK10)
- Konstrukcja antykorozyjna zapewniająca wyższą niezawodność i dłuższą żywotność w porównaniu do standardowych rozwiązań (nema 4X)
- Opakowanie zabezpieczone przed manipulacją i przyjazne dla środowiska
Specyfikacja techniczna
| Model | Ds-2CD26166G3-IZS2UY/sl(2.8-12mm)efo-std |
| Przetwornik obrazu | 1/1.8" progressive scan cmos |
| Maks. Rozdzielczość | 4608 × 3456 |
| Minimalne oświetlenie | Kolor: 0.0008 lux @ (F1.2, agc on), b/w: 0 lux z włączonym ir |
| Czas otwarcia migawki | 1 s do 1/100,000 s |
| Dzień / noc | Filtr odcinający ir |
| Regulacja położenia | Pan: 0° do 360°, tilt: 0° do 90°, rotate: 0° do 360° |
| Typ obiektywu | Obiektyw zmiennoogniskowy, motorowy, 2.8 do 12 mm |
| Ogniskowa i pole widzenia | Poziome: 99° do 43°, pionowe: 72° do 33°, przekątne: 136° do 54° |
| Mocowanie obiektywu | Zintegrowane |
| Typ przesłony | Stała |
| Przysłona | Maks. F1.2 |
| Głębia ostrości | 1 m do ∞ |
| Dori – szeroki kąt | D: 113.0 m, o: 44.9 m, r: 22.6 m, i: 11.3 m |
| Dori – tele | D: 240.8 m, o: 95.5 m, r: 48.2 m, i: 24.1 m |
| Typ oświetlacza | Podczerwień (ir) |
| Zasięg oświetlacza | Do 60 m |
| Smart supplement light | Tak |
| Długość fali ir | 850 nm |
| Strumień główny 50 hz | 12.5 fps (4608 × 3456), 20 fps (4608 × 2592), 25 fps (3840 × 2160, 3200 × 1800, 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720) |
| Strumień główny 60 hz | 15 fps (4608 × 3456), 20 fps (4608 × 2592), 30 fps (3840 × 2160, 3200 × 1800, 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720) |
| Podstrumień 50 hz | 25 fps (1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360) |
| Podstrumień 60 hz | 30 fps (1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360) |
| Trzeci strumień | 10 fps (1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360) |
| Kompresja wideo | Główny: h.265/h.264/h.264+/h.265+; podstrumień: h.265/h.264/mjpeg; trzeci: h.265/h.264 |
| Bitrate wideo | 32 kbps do 24 mbps |
| Typ h.264 | Baseline profile, main profile, high profile |
| Typ h.265 | Main profile |
| Kontrola bitrate | Cbr, vbr |
| Svc | Kodowanie h.264 i h.265 |
| Roi | 1 stały region dla strumienia głównego |
| Typ audio | Mono |
| Kompresja audio | G.711/g.722.1/g.726/MP2L2/pcm/MP3/aac-lc |
| Bitrate audio | 64 kbps (g.711ulaw/g.711alaw), 16 kbps (g.722.1), 16 kbps (g.726), 32–192 kbps (MP2L2), 8–320 kbps (MP3), 16–64 kbps (aac-lc) |
| Częstotliwość próbkowania audio | 8 khz / 16 khz / 32 khz / 48 khz |
| Filtrowanie szumów | Tak |
| Protokoły sieciowe | Tcp/ip, icmp, http, https, ftp, dhcp, dns, ddns, rtp, rtsp, rtcp, ntp, upnp, smtp, igmp, 802.1X, qos, IPv4, IPv6, udp, bonjour, ssl/tls, pppoe, snmp, websocket, websockets, srtp, sftp |
| Jednoczesny podgląd na żywo | Do 6 kanałów |
| Api | Onvif (profile s, profile t, profile g), isapi, sdk, isup |
| Użytkownicy | Do 32 użytkowników, 3 poziomy: administrator, operator, użytkownik |
| Zabezpieczenia | Ochrona hasłem, https, 802.1X, znak wodny, filtr ip, uwierzytelnianie podstawowe i skrócone, tls 1.1/1.2/1.3, uwierzytelnianie hosta (mac) |
| Pamięć sieciowa | Nas (nfs, smb/cifs), anr |
| Oprogramowanie klienckie | Ivms-4200, hik-connect, hik-central |
| Ustawienia obrazu | Obrót, nasycenie, jasność, kontrast, ostrość, wzmocnienie, balans bieli |
| Poprawa obrazu | Blc, hlc, 3D dnr, korekcja zniekształceń, defog |
| Snr | ≥ 52 db |
| Wdr | 130 db |
| Maski prywatności | 4 programowalne maski wielokątne |
| Interfejs ethernet | 1 × RJ45 10 m/100 m |
| Slot karty pamięci | Microsd/microsdhc/microsdxc do 512 gb |
| Wbudowany głośnik | Maks. 2 w, maks. Poziom: 120 db |
| Audio | Podwójny mikrofon matrycowy, 1 wejście liniowe, 1 wyjście liniowe |
| Wejścia/wyjścia alarmowe | 1 wejście, 1 wyjście (max. 24 vdc/24 vac, 1 a) |
| Przycisk reset | Tak |
| Zdarzenia podstawowe | Detekcja ruchu (człowiek/pojazd), sabotaż wideo, wyjątki |
| Zdarzenia inteligentne | Detekcja zmiany sceny |
| Funkcje ai | Przechwytywanie twarzy, ochrona perymetryczna |
| Zasilanie | 12 vdc ±25%, 1.3 a, max. 15.5 w; poe ieee 802.3at, class 4, max. 18 w |
| Materiał obudowy | Przód: metal, korpus: metal, uchwyt: metal |
| Wymiary | Ø140 mm × 333.8 mm |
| Waga | Około 1555 g |
| Waga z opakowaniem | Około 2366 g |
| Warunki pracy | -30 °c do 60 °c |
| Funkcje ogólne | Heartbeat, odbicie lustrzane, flash log, reset hasła przez e-mail, licznik pikseli, anti-banding |
| Języki | 33 języki |
| Światło ostrzegawcze | Model /sl: światło białe |
| Normy emc | En 55032:2015+A1:2020, en 50130-4:2011+A1:2014 |
| Bezpieczeństwo | Iec 62368-1, en 62368-1 |
| Ochrona | IP67, IK10 |
| Odporność korozyjna | Nema 4X |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.