Kamera ip hikvision 12mp ds-2cd23123g2-lis2uy/sl(2.8mm)
kamera ip hikvision 12mp ds-2cd23123g2-lis2uy/sl(2.8mm), producent: hikvision
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: DS-2CD23123G2-LIS2UY/SL(2.8mm)
Kod kreskowy: 6936422186975
Opis
Kamera ip hikvision 12MP ds-2CD23123G2-LIS2UY/sl(2.8mm)
Przeznaczenie
- 12 mp sieciowa kamera kopułkowa z technologią acusense, światłem stroboskopowym, ostrzeganiem dźwiękowym oraz inteligentnym światłem hybrydowym
- Hd ultra high definition zapewnia bardzo wysoki poziom szczegółowości i realistyczny obraz
- Aktywne odstraszanie za pomocą światła stroboskopowego oraz alarmu dźwiękowego w wersji sl światło białe oraz srb światło czerwono niebieskie
- Inteligentne światło hybrydowe integrujące podczerwień i światło białe z trzema trybami doświetlania
- Klasyfikacja osób i pojazdów oparta na algorytmach głębokiego uczenia
- Krystalicznie czysty dźwięk dzięki wbudowanemu podwójnemu mikrofonowi typu array oraz inteligentnemu głośnikowi pa
- Wyraźny obraz nawet przy silnym podświetleniu dzięki technologii true wdr 120 db
- Wydajna kompresja wideo h.265+
- Odporność na wodę i pył zgodna z klasą IP67
- Konstrukcja antykorozyjna zapewniająca większą niezawodność i dłuższą żywotność w porównaniu do standardowych obudów nema 4X
Specyfikacja techniczna
| Model | Ds-2CD23123G2-LIS2UY/sl (2.8 mm) |
| Przetwornik obrazu | 1/1.8" progressive scan cmos |
| Maksymalna rozdzielczość | 4608 × 2592 |
| Minimalne oświetlenie | Kolor: 0.005 lx przy (F1.6, agc wł.), 0 lx z włączonym oświetleniem |
| Czas otwarcia migawki | Od 1 s do 1/100 000 s |
| Tryb dzień/noc | Filtr odcinający ir |
| Regulacja położenia | Obrót: 0°–360°, pochylenie: 0°–75°, rotacja: 0°–360° |
| Typ obiektywu | Stałoogniskowy, 2.8 mm |
| Pole widzenia – 2.8 mm | Poziome: 94.2°, pionowe: 51.1°, po przekątnej: 110.2° |
| Mocowanie obiektywu | M16 |
| Typ przysłony | Stała |
| Przysłona | F1.6 |
| Głębia ostrości – 2.8 mm | Od 2.9 m do ∞ |
| Dori – 2.8 mm | Detekcja: 117 m, obserwacja: 46 m, rozpoznanie: 23 m, identyfikacja: 11 m |
| Rodzaj oświetlacza | Podczerwień ir, światło białe |
| Zasięg oświetlacza | Do 40 m |
| Smart supplement light | Tak |
| Długość fali ir | 850 nm |
| Strumień główny – 50 hz | 20 kl./s (4608 × 2592); 25 kl./s (3840 × 2160, 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720) |
| Strumień główny – 60 hz | 20 kl./s (4608 × 2592); 30 kl./s (3840 × 2160, 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720) |
| Podstrumień | 25 kl./s (50 hz) lub 30 kl./s (60 hz) przy 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 |
| Trzeci strumień | 10 kl./s przy 1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 |
| Kompresja wideo | H.265, h.264, h.264+, h.265+ |
| Bitrate wideo | Od 32 kb/s do 20 mb/s |
| Typ h.264 | Profil podstawowy, profil główny, profil wysoki |
| Typ h.265 | Profil główny |
| Skalowalne kodowanie wideo (svc) | Kodowanie h.264 i h.265 |
| Kontrola bitrate | Cbr, vbr |
| Region zainteresowania (roi) | 1 stały region dla strumienia głównego |
| Przycinanie celu | Tak |
| Typ audio | Mono |
| Kompresja audio | G.711, g.722.1, g.726, MP2L2, pcm, MP3, aac-lc |
| Bitrate audio | 64 kb/s (g.711), 16 kb/s (g.722.1, g.726), 16–64 kb/s (aac-lc), 32–192 kb/s (MP2L2), 8–320 kb/s (MP3) |
| Częstotliwość próbkowania audio | 8 khz / 16 khz / 32 khz / 48 khz |
| Filtrowanie szumów środowiskowych | Tak |
| Protokoły sieciowe | Tcp/ip, icmp, http, https, ftp, dhcp, dns, ddns, rtp, rtsp, rtcp, ntp, upnp, smtp, igmp, 802.1X, qos, IPv4, IPv6, udp, bonjour, ssl/tls, pppoe, snmp, websocket, websockets, srtp, sftp |
| Jednoczesny podgląd na żywo | Do 6 kanałów |
| Api | Onvif (profile s, g, t), isapi, sdk, isup |
| Zabezpieczenia | Ochrona hasłem, skomplikowane hasło, szyfrowanie https, 802.1X, znak wodny, filtr ip, uwierzytelnianie podstawowe i skrócone, tls 1.1/1.2/1.3, dziennik audytu |
| Liczba użytkowników | Do 32 |
| Poziomy użytkowników | Administrator, operator, użytkownik |
| Oprogramowanie klienckie | Ivms-4200, hik-connect, hik-central |
| Pamięć sieciowa | Nas (nfs, smb/cifs), automatyczne uzupełnianie sieci (anr) |
| Wdr | 120 db |
| Snr | ≥ 52 db |
| Poprawa obrazu | Blc, hlc, 3D dnr, korekcja zniekształceń, usuwanie mgły |
| Maski prywatności | 4 programowalne maski wielokątne |
| Interfejs ethernet | 1 × RJ45 10M/100M |
| Slot karty pamięci | Microsd / microsdhc / microsdxc do 512 gb |
| Wbudowany mikrofon | Podwójny mikrofon matrycowy |
| Wbudowany głośnik | Tak, 2 w, 110 db |
| Wejście/wyjście audio | 1 wejście liniowe, 1 wyjście liniowe |
| Wejście/wyjście alarmowe | 1 wejście, 1 wyjście (max. 24 vdc / 24 vac, 1 a) |
| Zdarzenia podstawowe | Detekcja ruchu (człowiek/pojazd), sabotaż obrazu, wyjątki |
| Zdarzenia inteligentne | Detekcja zmiany sceny |
| Powiązania zdarzeń | Ftp, nas, karta pamięci, powiadomienia, nagrywanie, zrzuty, e-mail |
| Funkcje ai | Face capture, ochrona perymetryczna |
| Zasilanie | 12 v dc ±25%, 1.34 a, maks. 16 w |
| Poe | Ieee 802.3at, klasa 4, maks. 18 w |
| Materiał obudowy | Metal |
| Wymiary | Ø127.3 mm × 96.3 mm |
| Waga | Ok. 590 g |
| Warunki pracy | Od -30 °c do 60 °c |
| Stopień ochrony | IP67 |
| Ochrona antykorozyjna | Nema 4X |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.