Kamera ip hikvision 12mp ds-2cd20126g3-iuy/sl(2.8mm)(ef)
kamera ip hikvision 12mp ds-2cd20126g3-iuy/sl(2.8mm)(ef), producent: hikvision
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: DS-2CD20126G3-IUY/SL(2.8mm)(eF)
Kod kreskowy: 6936422188115
Opis
Kamera ip hikvision 12MP ds-2CD20126G3-iuy/sl(2.8mm)(ef)
Przeznaczenie
- 12 mp kamera sieciowa tubowa z technologią acusense, światłem stroboskopowym i alarmem dźwiękowym
- Obraz uhd (ultra high definition) zapewniający bardzo wysoką szczegółowość i realistyczne odwzorowanie sceny
- Aktywne odstraszanie: światło stroboskopowe oraz alarm audio (/sl: światło białee)
- Bardzo dobra wydajność w słabym oświetleniu dzięki technologii powered by darkfighter
- Klasyfikacja człowiek/pojazd oparta na algorytmach deep learning
- Wysoka jakość dźwięku dzięki wbudowanemu podwójnemu mikrofonowi matrycowemu oraz głośnikowi smart pa
- Wyraźny obraz przy silnym oświetleniu wstecznym dzięki technologii true wdr 130 db
- Odporność na wodę i pył (IP67)
- Konstrukcja odporna na korozję, zapewniająca większą trwałość (nema 4X)
- Opakowanie zabezpieczone przed manipulacją i przyjazne dla środowiska
Specyfikacja techniczna
| Model | Ds-2CD20126G3-iuy/sl(2.8mm)(ef) |
| Przetwornik obrazu | 1/1.8" progressive scan cmos |
| Maks. Rozdzielczość | 4608 × 2592 |
| Min. Oświetlenie | Kolor: 0.0008 lux @ (F1.6, agc on), b/w: 0 lux with ir |
| Czas otwarcia migawki | 1 s do 1/100,000 s |
| Dzień i noc | Filtr odcinający ir |
| Ustawienie położenia kamery | Obrót: 0° do 360°, pochylenie: 0° do 90°, rotacja: 0° do 360° |
| Obiektyw | |
| Typ obiektywu | Obiektyw stałoogniskowy, 2.8 mm |
| Ogniskowa i pole widzenia | 2.8 mm, poziome fov 94.2°, pionowe fov 51.1°, przekątna fov 110.2° |
| Mocowanie obiektywu | M16 |
| Typ przesłony | Stała |
| Przysłona | F1.6 |
| Głębia ostrości | 2.8 mm: 2.9 m do ∞ |
| Dori | 2.8 mm: d: 117 m, o: 46 m, r: 23 m, i: 11 m |
| Oświetlacz | |
| Smart supplement light | Yes |
| Długość fali ir | 850 nm |
| Światło wspomagające | Ir |
| Zasięg światła wspomagającego | Do 40 m |
| Wideo | |
| Strumień główny | 50 hz: 20 fps (4608 × 2592) |
| Strumień główny | 25 fps (3840 × 2160, 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720) |
| Strumień główny | 60 hz: 20 fps (4608 × 2592) |
| Strumień główny | 30 fps (3840 × 2160, 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720) |
| Podstrumień | 50 hz: 25 fps (1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360) |
| Podstrumień | 60 hz: 30 fps (1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360) |
| Trzeci strumień | 50 hz: 10 fps (1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360) |
| Trzeci strumień | 60 hz: 10 fps (1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360) |
| Trzeci strumień | *third stream is supported under certain settings. |
| Kompresja wideo | Main stream: h.265/h.264/h.264+/h.265+, |
| Kompresja wideo | Sub-stream: h.265/h.264/mjpeg, |
| Kompresja wideo | Third stream: h.265/h.264, |
| Kompresja wideo | *third stream is supported under certain settings. |
| Bitrate wideo | 32 kbps do 20 mbps |
| Typ h.264 | Baseline profile, main profile, high profile |
| Typ h.265 | Main profile |
| Kontrola bitrate | Cbr, vbr |
| Skalowalne kodowanie wideo (svc) | H.264 and h.265 encoding |
| Roi | 1 fixed region for main stream |
| Audio | |
| Typ audio -u | Mono sound |
| Kompresja audio -u | G.711/g.722.1/g.726/MP2L2/pcm/MP3/aac-lc |
| Bitrate audio -u | 64 kbps (g.711ulaw/g.711alaw)/16 kbps (g.722.1)/16 kbps (g.726)/32 do 192 kbps (MP2L2)/8 do 320 kbps (MP3)/16 do 64 kbps (aac-lc) |
| Częstotliwość próbkowania audio -u | 8 khz/16 khz/32 khz/48 khz |
| Filtrowanie szumów środowiska -u | Yes |
| Sieć | |
| Protokoły | Tcp/ip, icmp, http, https, ftp, dhcp, dns, ddns, rtp, rtsp, rtcp, ntp, upnp, smtp, igmp, 802.1X, qos, IPv4, IPv6, udp, bonjour, ssl/tls, pppoe, snmp, websocket, websockets, srtp, sftp |
| Jednoczesny podgląd na żywo | Do 6 kanałów |
| Api | Onvif (profile s, profile g, profile t), isapi, sdk, isup |
| Użytkownik/host | Up to 32 users |
| Użytkownik/host | 3 user levels: administrator, operator, and user |
| Zabezpieczenia | Password protection, complicated password, https encryption, 802.1X authentication (eap-tls, eap-leap, eap-MD5), watermark, ip address filter, basic and digest authentication for http/https, wsse and digest authentication for open network video interface, rtp/rtsp over https, control timeout settings, security audit log, tls 1.1/1.2/1.3, host authentication (mac address) |
| Pamięć sieciowa | Nas (nfs, smb/cifs), auto network replenishment (anr) |
| Klient | Ivms-4200, hik-connect, hik-central |
| Przeglądarka internetowa | Plug-in free live view: chrome 80+, firefox 80+, edge 89+ |
| Przeglądarka internetowa | Local service: chrome 80+, firefox 80+, edge 89+ |
| Obraz | |
| Przełączanie parametrów obrazu | Yes |
| Ustawienia obrazu | Rotate mode, saturation, brightness, contrast, sharpness, gain, white balance, adjustable by client software or web browser |
| Przełącznik dzień/noc | Day, night, auto, schedule |
| Wdr (szeroki zakres dynamiczny) | 130 db |
| Snr | ≥ 52 db |
| Stabilizacja obrazu | Eis |
| Poprawa jakości obrazu | Blc, hlc, 3D dnr, distortion correction, defog |
| Maska prywatności | 4 programmable polygon privacy masks |
| Interfejs | |
| Interfejs ethernet | 1 RJ45 10 m/100 m self-adaptive ethernet port |
| Pamięć wbudowana | Built-in memory card slot, support microsd/microsdhc/microsdxc card, up to 512 gb |
| Wbudowany głośnik | Max. Power consumption: 2 w, max. Sound pressure level: 10 cm: 110 db. |
| Audio | Built-in microphone: single-microphone |
| Przycisk reset | Yes |
| Zdarzenia | |
| Zdarzenia podstawowe | Motion detection (support alarm triggering by specified target types (human and vehicle)), video tampering alarm, exception |
| Smart event | Scene change detection |
| Powiązanie | Upload to ftp/nas/memory card, notify surveillance center, trigger recording, trigger capture, send email |
| Funkcja deep learning | |
| Przechwytywanie twarzy | Yes |
| Zabezpieczenie perymetryczne | Line crossing, intrusion, region entrance, region exiting |
| Zabezpieczenie perymetryczne | Support alarm triggering by specified target types (human and vehicle) |
| Ogólne | |
| Wymiary opakowania | 234 mm × 120 mm × 117 mm (9.2" × 4.7" × 4.6") |
| Materiał | Front cover: metal, body: metal, bracket: metal |
| Zasilanie | 12 vdc ± 25%, 1.3 a, max. 15.6 w, Ø5.5 mm coaxial power plug, reverse polarity protection, |
| Zasilanie | Poe: ieee 802.3at, class 4, max. 19 w |
| Waga | Approx. 530 g (1.2 lb.) |
| Waga z opakowaniem | Approx. 815 g (1.8 lb.) |
| Wymiary | Ø74.4 mm × 176.3 mm (Ø2.93" × 6.94") |
| Warunki przechowywania | -30 °c do 60 °c (-22 °f do 140 °f). Humidity 95% or less (non-condensing) |
| Warunki pracy i uruchamiania | -30 °c do 60 °c (-22 °f do 140 °f). Humidity 95% or less (non-condensing) |
| Język | 33 languages: english, russian, estonian, bulgarian, hungarian, greek, german, italian, czech, slovak, french, polish, dutch, portuguese, spanish, romanian, danish, swedish, norwegian, finnish, croatian, slovenian, serbian, turkish, korean, traditional chinese, thai, vietnamese, japanese, latvian, lithuanian, portuguese (brazil), ukrainian |
| Funkcje ogólne | Heartbeat, mirror, flash log, password reset via email, pixel counter, anti-banding |
| Światło błyskowe | /sl model: white light |
| Zatwierdzenie | |
| Emc | Ce-emc: en 55032:2015+A1:2020, en 50130-4:2011+A1:2014, en iec 61000-3-2:2019+A1:2021, en 61000-3-3:2013+A1:2019+A2:2021 |
| Bezpieczeństwo | Cb: iec 62368-1: 2014+A11, |
| Bezpieczeństwo | Ce-lvd: en 62368-1: 2014/A11: 2017 |
| Środowisko | Ce-rohs: 2011/65/eu, |
| Środowisko | Weee: 2012/19/eu, |
| Środowisko | Reach: regulation (ec) no 1907/2006 |
| Ochrona antykorozyjna | Nema 4X (nema 250-2018) |
| Ochrona | IP67: iec 60529-2013 |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.