Kamera ip ezviz h80x dual 4k 8mp+2mp 4mm
kamera ip ezviz h80x dual 4k 8mp+2mp 4mm, producent: ezviz
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: CS-H80x (8MP+2MP,4mm)
Kod kreskowy: 6941545635774
Opis
Kamera ip ezviz H80x dual 4K 8MP+2MP 4mm
Najważniejsze cechy:
- Rozdzielczość 4K¹
- Inteligentne podwójne soczewki
- Kolorowe widzenie w nocy w bardzo słabym świetle
- Duża przysłona F1.0
- Panoramiczny widok 360°
- Wykrywanie kształtu człowieka i pojazdów z użyciem ai
- Automatyczne śledzenie powiększenia
- Dwa tryby patrolowania dla automatycznego zabezpieczenia
- Szybkie przywracanie wstępnie skonfigurowanych ustawień
- Aktywna obrona z syreną i światłem stroboskopowym
- Rozmowa dwukierunkowa
- Odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne
- Kompresja wideo h.265
- Inteligentna integracja z asystentem google i amazon alexa²
- Obsługa karty microsd (do 512 gb) i pamięci masowej w chmurze ezviz cloudplay³
Specyfikacja techniczna kamery:
| Specyfikacja | Szczegóły |
| Model | Cs-H80x-R100-8G82WKFL |
| Kamera | |
| Przetwornik obrazu | Cmos 1/2,7 cala ze skanowaniem progresywnym |
| Czas otwarcia migawki | Migawka adaptacyjna |
| Obiektyw | 4 mm @ F1.6, kąt widzenia: 46° (w pionie), 87° (poziomo), 103° (przekątna) (4K) |
| Kąt pt | Pan: 340°, pochylenie: 70° |
| Minimalne oświetlenie | 0,01 luksa @ (F1.0, agc wł.), 0 luksów z podczerwienią (*dane uzyskane z laboratoriów ezviz) |
| Mocowanie obiektywu | M12 |
| Przełącznik dzień/noc | Filtr podczerwieni z automatycznym wyłącznikiem |
| Cyfrowa redukcja szumów (dnr) | 3D dnr |
| Szeroki zakres dynamiki (wdr) | Cyfrowy wdr |
| Blc | Obsługuje |
| Noktowizor monochromatyczny | 30 m / 98 ft |
| Wideo i audio | |
| Maks. Rozdzielczość | 3840 × 2160 |
| Częstotliwość wyświetlania klatek | Samodopasowujący się podczas transmisji sieciowej |
| Kompresja wideo | H.265/h.264 |
| Typ h.265 | Profil main |
| Szybkość transmisji wideo | Ultra hd; poczwórna rozdzielczość hd; pełna hd; hd. Adaptacyjna szybkość transmisji. |
| Szybkość transmisji bitów audio | Autoadaptacyjna |
| Sieć | |
| Standard wi-fi | Ieee 802.11b, 802.11g, 802.11n |
| Zakres częstotliwości | 2,4 ghz ~ 2,4835 ghz |
| Szerokość pasma kanału | Obsługa 20 mhz |
| Bezpieczeństwo | 64/128-bitowy wep, wpa/WPA2, wpa-psk/WPA2-psk |
| Szybkość transmisji | 11b: 11 mb/s, 11g: 54 mb/s, 11n: 150 mb/s |
| Parowanie wi-fi | Parowanie ap |
| Protokół | Zastrzeżony protokół usługi chmury ezviz |
| Protokół interfejsu | Zastrzeżony protokół usługi chmury ezviz |
| Sieć przewodowa | RJ45 x 1 (adaptacyjne złącze ethernet 10/100 mb/s) |
| Funkcje | |
| Inteligentny alarm | Wykrywanie kształtu człowieka/pojazdu wykorzystujące sztuczną inteligencję |
| Niestandardowy obszar alarmowy | Obsługiwane |
| Rozmowa dwukierunkowa | Obsługiwane |
| Śledzenie automatyczne | Obsługiwane |
| Funkcje ogólne | Anti-flicker, podwójny strumień, sygnał kontrolny, zabezpieczenie hasłem, znak wodny |
| Przechowywanie nagrań | |
| Magazyn lokalny | Obsługa kart microsd (maks. 512 gb) |
| Magazyn chmurowy | Magazyn chmurowy ezviz cloudplay (wymagana subskrypcja) |
| Specyfikacja ogólna | |
| Warunki pracy | 30°c ~ 50°c wilgotność 95% lub mniej (bez kondensacji) |
| Stopień ip | IP65 |
| Zasilanie | 12 v dc / 1 a |
| Pobór energii | Maks. 12 w |
| Wymiary | 170 × 112 × 154 mm (6,69 × 4,41 × 6,06 cala) |
| Wymiary opakowania | 205 × 176 × 194 mm (8,07 × 6,93 × 7,64 cala) |
| Waga | Produkt: 630 g (22,22 uncji); waga z opakowaniem: 1035 g (36,5 uncji) |
| Zawartość pakietu z produktem | |
| W pudełku | - podwójna kamera 4K H80x |
| - szablon wiertła | |
| - zestaw wodoodporny | |
| - zestaw śrub | |
| - zasilacz | |
| - informacje prawne × 2 | |
| - skrócona instrukcja obsługi |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.