Kamera ip ezviz h3c 2k+ 4mp
kamera ip ezviz h3c 2k+ 4mp, producent: ezviz
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: CS-H3c (4MP)
Kod kreskowy: 6941545617701
Opis
Kamera ip ezviz H3c 2K+ 4MP
Kamera ip ezviz H3c 2K+ 4MP - najważniejsze cechy:
- Kolorowy tryb nocny
- Rozmowa dwukierunkowa
- Personalizowane alerty głosowe
- Wykrywanie ludzi za pomocą sztucznej inteligencji
- Rozpoznawanie gestu machania ręką i sterowanie
- Dostosowany obszar detekcji
- Aktywna obrona z wykorzystaniem syreny alarmowej i pulsacyjnego światła
- Odporność na warunki atmosferyczne IP67
- Obsługa kart pamięci
Specyfikacja techniczna - kamera ip ezviz H3c 2K+ 4MPx:
| Kamera | |
| Przetwornik obrazu | Cmos 1/2,7 cala ze skanowaniem progresywnym |
| Minimalne oświetlenie | 0,01 lx (F2,0, agc wł.), 0 lx przy podczerwieni |
| Zasięg noktowizora | 30 m |
| Czas otwarcia migawki | Migawka adaptacyjna |
| Obiektyw | 4 mm przy F2,0; kąt widzenia: 82° (w poziomie), 98° (po przekątnej) |
| Mocowanie obiektywu | M12 |
| Cyfrowa redukcja szumów (dnr) | 3D dnr |
| Szeroki zakres dynamiki (wdr) | Cyfrowe wdr |
| Przełącznik dzień/noc | Filtr podczerwieni z automatycznym przełączaniem |
| Wideo i audio | Wbudowany mikrofon o wysokiej czułości |
| Maks. Rozdzielczość | 4MP, 2560 × 1440 |
| Liczba klatek na sekundę | Maks: 30 klatek na sekundę; adaptacyjna podczas transmisji sieciowej |
| Kompresja wideo | H.265/h.264 |
| Szybkość transmisji bitów wideo | Quad hd; hi-def; full hd; standard. Adaptacyjna szybkość transmisji bitów |
| Szybkość transmisji bitów audio | Autoadaptacyjna |
| Maks. Szybkość transmisji bitów | 4 mb/s |
| Sieć | |
| Standard wi-fi | Ieee 802.11b, 802.11g, 802.11n |
| Zakres częstotliwości | 2,4 – 2,4835 ghz |
| Szerokość pasma kanału | 20 mhz |
| Zabezpieczenia | 64-/128-bitowe wep, wpa/WPA2, wpa-psk/WPA2-psk |
| Szybkość transmisji | 11b: 11 mb/s, 11g: 54 mb/s, 11n: 144 mbps |
| Parowanie wi-fi | Parowanie ap |
| Protokół | Opatentowany protokół usługi chmurowej ezviz cloud |
| Protokół interfejsu | Opatentowany protokół usługi chmurowej ezviz cloud |
| Sieć przewodowa | RJ45 (adaptacyjne złącze ethernet 10/100 mb/s) |
| Funkcje | |
| Detekcja | Wykrywanie sylwetki człowieka, wykrywanie ruchu, wykrywanie gestu machania ręką |
| Niestandardowy obszar alarmowy | Obsługiwane |
| Integracja | Współpraca z alexa, google assistant, ifttt |
| Funkcje ogólne | Anti-flicker, podwójny strumień, sygnał kontrolny, obraz lustrzany, ochrona hasłem, znak wodny |
| Przechowywanie nagrań | |
| Magazyn lokalny | Obsługa kart microsd (maks. 512 gb) |
| Magazyn chmurowy | Magazyn chmurowy ezviz cloudplay (wymagana subskrypcja) |
| Specyfikacja ogólna | |
| Warunki otoczenia (użytkowanie) | Od -30°c do 50°c, wilgotność 95% lub mniej (bez kondensacji) |
| Stopień ochrony ip | IP67 |
| Zasilanie | 12 v dc / 1 a |
| Pobór mocy | Maks. 9 w |
| Wymiary bez opakowania | 72 × 72 × 157 mm |
| Wymiary w opakowaniu | 227 x 100 x 92 mm |
| Waga (z opakowaniem) | 539 g |
| Waga netto | 330 g |
| Zawartość pakietu z produktem | |
| Zawartość pakietu z produktem | Kamera H3c 2K+ |
| Szablon otworów | |
| Zestaw wkrętów | |
| Zestaw uszczelniający | |
| Zasilacz | |
| – broszura dotycząca przepisów | |
| Podręcznik szybkie wprowadzenie |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.