Kamera ip dahua sdt4e425-8p-gb-apv1
kamera ip dahua sdt4e425-8p-gb-apv1, producent: dahua
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: SDT4E425-8P-GB-APV1
Kod kreskowy: 6939554910708
Opis
Kamera ip dahua SDT4E425-8P-gb-APV1
Najważniejsze cechy:
- Kanał szczegółowy: matryca 1/2.8" 4-megapikselowa starvis™ cmos
- 25-krotny zoom optyczny
- Maksymalna rozdzielczość: 25/30 kl./s przy 8 mp
- Zasięg podczerwieni (ir): do 100 m
- Auto tracking 3.0 (automatyczne śledzenie)
- Inteligentne śledzenie (smart tracking)
- Ochrona perymetryczna (perimeter protection)
- Aktywne odstraszanie (active deterrence)
- Inteligentne podwójne oświetlenie (smart dual light)
Specyfikacja techniczna:
| Standard: | Ip |
| Rozdzielczość: | Kamera ptz : |
| 2560 x 1440 - 3.7 mpx, | |
| 2304 x 1296 - 3 mpx, | |
| 1920 x 1080 - 1080p, | |
| 1280 x 960 - 1.3 mpx, | |
| 1280 x 720 - 720p , | |
| Kamera panoramiczna : | |
| 4096 x 1860 - 7.6 mpx, | |
| 2048 x 928 - 1.9 mpx, | |
| 1920 x 1080 - 1080p, | |
| 1280 x 720 - 720p | |
| Przetwornik: | Kamera ptz : 1/2.8 " starvis™ cmos, |
| Kamera panoramiczna : 2 x 1/2.7 " progressive scan cmos | |
| Obiektyw: | Kamera ptz : 5 ... 125 mm, |
| Kamera panoramiczna : 2 x 2.8 mm | |
| Kąt widzenia: | Kamera ptz : 52 ° ... 3 ° |
| Kamera panoramiczna : 180 ° | |
| Zoom optyczny: | X 25 |
| Zoom cyfrowy: | X 16 |
| Zasięg oświetlacza ir: | 100 m @ kamera ptz |
| 30 m @ kamera panoramiczna | |
| Zasięg oświetlacza światła białego (led): | 50 m @ kamera ptz |
| 30 m @ kamera panoramiczna | |
| Prędkość obrotowa przy presetach: | 180 °/s (poziom) |
| 90 °/s (pion) | |
| Prędkość obrotowa (sterowanie ręczne): | 0.1 °/s ... 180 °/s (poziom), |
| 0.1 °/s ... 90 °/s (pion) | |
| Zakres obrotu w poziomie: | 360 ° - ciągły |
| Zakres obrotu w pionie: | -15 ° ... 90 ° |
| Interfejs rs-485: | Nie |
| Liczba presetów: | 300 |
| Skanowanie w poziomie: | Tak |
| Ustawiane trasy ruchu: | 8 |
| Metoda kompresji obrazu: | Smart h.265+ / h.265 / smart h.264+ / h.264B / h.264M / h.264H / mjpeg |
| Wejścia / wyjścia alarmowe: | 2 / 1 |
| Audio: | Wejście audio |
| Wyjście audio | |
| Wbudowany głośnik - syrena alarmowa | |
| Detekcja dźwięku | |
| Obsługa dwukierunkowego audio | |
| Prędkość transmisji strumienia głównego: | Kamera ptz : 25 kl/s @ 3.7 mpx |
| Kamera panoramiczna : 25 kl/s @ 7.6 mpx | |
| Interfejs sieciowy: | 10/100 base-t (rj-45) |
| Gniazdo karty pamięci: | Obsługa kart micro sd do 512GB |
| Web server: | Wbudowany |
| Maks. Liczba użytkowników on-line: | 20 |
| Onvif: | Tak |
| Domyślny adres ip: | 192.168.1.108 |
| Domyślny login / hasło administratora: | Admin / - |
| Hasło administratora należy ustawić przy pierwszym uruchomieniu | |
| Porty dostępu przez www: | 80, 37777 |
| Porty dostępu przez aplikację na pc: | 37777 |
| Port dostępu przez aplikację mobilną: | 37777 |
| Port onvif: | 80 |
| Rtsp url: | Rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=0 - strumień główny |
| Rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1 - strumień pomocniczy | |
| Inteligentna analiza obrazu: | Przekroczenie linii |
| Wtargnięcie | |
| Wykrywanie wejścia w obszar / wyjścia z obszaru | |
| Detekcja podejrzanego działania | |
| Porzucony/brakujący obiekt | |
| Szybki ruch | |
| Detekcja parkowania | |
| Szacowanie wielkości zgromadzonego tłumu | |
| Detekcja obiektów (człowiek, samochód) | |
| Inteligentne śledzenie obiektów | |
| Smd 4.0 - wyszukiwanie obiektu sklasyfikowanego jako: człowiek, pojazd silnikowy - zwiększona odległość wykrywania i odporność na fałszywe alarmy | |
| Wybrane funkcje: | Technologia "starlight" umożliwia uzyskanie wyraźnego kolorowego obrazu przy małym natężeniu oświetlenia |
| Technologia smart dual illumination - w trybie nocnym działa oświetlacz ir lub led. Białe światło włączy się automatycznie dopiero w momencie wykrycia obiektu w monitorowanym obszarze, co skutecznie poprawia jakość obrazu | |
| Funkcja aktywnego odstraszania - alarm świetlny oraz dźwiękowy - aktywne odstraszanie intruzów działa na zasadzie migającego niebieskiego i czerwonego światła oraz dźwięku syreny lub komunikatów głosowych | |
| Wdr - 120 db - szeroki zakres dynamiki oświetlenia | |
| 2D-dnr, 3D-dnr - cyfrowa redukcja szumu w obrazie | |
| F-dnr (defog) - redukcja szumów związanych z opadami atmosferycznymi | |
| Eis - elektroniczna stabilizacja obrazu | |
| Roi - poprawianie jakości wybranych fragmentów obrazu | |
| Obrót obrazu i odbicie lustrzane | |
| Blc/hlc - kompensacja światła tła / silnego światła | |
| Icr - mechaniczny filtr podczerwieni | |
| Tryb dzień/noc | |
| Automatyczny balans bieli | |
| Agc - automatyczna regulacja wzmocnienia obrazu | |
| Sharpness - wyostrzanie konturów obrazu | |
| Konfigurowalne: jasność, kontrast, nasycenie | |
| Obsługa nas - network attached storage | |
| Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe | |
| Ochrona przed wyładowaniami atmosferycznymi : 6 kv | |
| Obudowa: | Speed dome, metal + plastik |
| Kolor: | Biały + czarny |
| Klasa szczelności: | IP66 |
| Klasa odporności mechanicznej: | Nie |
| Zasilanie: | Poe (802.3at), |
| 12 v dc / 3 a (brak w zestawie) | |
| Pobór mocy: | ≤ 14 w (typowo), |
| 25 w (max) | |
| Temperatura pracy : | -40 °c ... 65 °c |
| Waga: | 3.1 kg (bez uchwytu) |
| 3.7 kg (z uchwytem) | |
| Wymiary: | 160 x 194 x 311 mm (bez uchwytu) |
| 160 x 284 x 397 mm (z uchwytem) | |
| Obsługiwane języki: | Polski, angielski |
| Producent / marka: | Dahua |
| Gwarancja: | 3 lata |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.