Kamera ip dahua sd4d225mb-hnr
kamera ip dahua sd4d225mb-hnr, producent: dahua
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: SD4D225MB-HNR
Kod kreskowy: 6939554962455
Opis
Kamera ip dahua SD4D225MB-hnr
Najważniejsze cechy:
- Przetwornik 1/2.8" starvis™ cmos – wysoka czułość i doskonała jakość obrazu nawet przy bardzo słabym oświetleniu.
- 25× zoom optyczny – szczegółowe zbliżenia bez utraty jakości obrazu.
- Technologia starlight – wyraźny, kolorowy obraz w warunkach nocnych i przy minimalnym oświetleniu.
- Wysoka płynność obrazu – do 50/60 kl./s w rozdzielczości 2 mp, idealna do dynamicznych scen.
- Zasięg podczerwieni (ir) – do 100 metrów dla monitoringu w całkowitej ciemności.
- Zasięg światła ciepłego (warm light) – do 50 metrów, zapewniający naturalne odwzorowanie kolorów w nocy.
- Ochrona obwodowa (perimeter protection) – inteligentne wykrywanie wtargnięcia i przekroczenia linii z klasyfikacją ludzi i pojazdów.
- Detekcja twarzy (face detection) – precyzyjne wykrywanie i analiza twarzy w czasie rzeczywistym.
- Technologia smd 4.0 – inteligentna analiza ruchu z redukcją fałszywych alarmów.
- Odporność IP67 – pełna ochrona przed pyłem i wodą, przystosowana do pracy w trudnych warunkach zewnętrznych.
Specyfikacja techniczna:
| Parametr | Opis |
| Przetwornik obrazu | 1/2.8" cmos |
| Rozdzielczość efektywna | 2 mp |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 (h) × 1080 (v) |
| Pamięć rom / ram | 4 gb / 1 gb |
| Migawka elektroniczna | 1 s – 1/30 000 s |
| System skanowania | Progresywny |
| Minimalne oświetlenie | 0.005 lux@F1.6 (kolor, 30 ire); 0.0005 lux@F1.6 (b/w, 30 ire); 0 lux (przy włączonym oświetlaczu) |
| Zasięg oświetlenia | 100 m (ir); 50 m (światło ciepłe) |
| Sterowanie oświetlaczem | Zoom prio / manualne / automatyczne / wyłączone |
| Liczba oświetlaczy | 2 (ir); 2 (warm light); 2 (światło dwurdzeniowe) |
| Ogniskowa obiektywu | 4.8 mm – 120 mm |
| Maksymalna przysłona | F1.6 – F3.5 |
| Kąt widzenia | H: 57.48°–3.2°; v: 32.54°–1.81°; d: 65.92°–3.65° |
| Zoom optyczny | 25× |
| Sterowanie ostrością | Auto / półautomatyczne / ręczne |
| Minimalna odległość ostrzenia | 0.1 m – 1.5 m (0.33 ft – 4.92 ft) |
| Sterowanie przysłoną | Automatyczne |
| Zasięg dori (detekcja / obserwacja / rozpoznanie / identyfikacja) | Szeroki (w): 66.2 / 26.5 / 13.2 / 6.6 m |
| Tele (t): 1655.2 / 662.1 / 331.0 / 165.5 m | |
| Zakres obrotu (pan/tilt) | Pan: 0°–360° (bez końca); tilt: –15° do +90°, auto flip 180° |
| Prędkość obrotu ręcznego | Pan: 0.1°–200°/s; tilt: 0.1°–120°/s |
| Prędkość obrotu presetów | Pan: 0.1°–240°/s; tilt: 0.1°–200°/s |
| Presety / patrole / wzorce / skanowanie | 300 / 8 / 5 / 5 |
| Pamięć po utracie zasilania | Tak |
| Ruch bezczynności (idle motion) | Preset / wzorzec / patrol / skanowanie |
| Ochrona obwodowa (ivs) | Przekroczenie linii, wtargnięcie, detekcja ogrodzenia, włóczenie się, pozostawione / zaginione obiekty, szybki ruch, parkowanie, gromadzenie się osób, klasyfikacja ludzi, automatyczne śledzenie |
| Detekcja twarzy | Wykrywanie, optymalizacja, robienie zdjęć, przesyłanie i ulepszanie wizerunku; wykrywa 6 atrybutów i 8 emocji; możliwość wycięcia twarzy (1-calowe zdjęcie); tryby rejestracji: w czasie rzeczywistym, jakość priorytetowa, wybór zdjęcia |
| Inteligentne śledzenie (smart tracking) | Auto tracking 3.0 |
| Smd (smart motion detection) | Smd 4.0 |
| Acupick | Wyszukiwanie celów (ludzie / pojazdy) przy użyciu algorytmów deep learning w czasie rzeczywistym i w nagraniach |
| Auto patrol (patrol automatyczny) | Automatyczne powiązanie ivs z ruchem ptz – obrót kamery do celu i patrol po presetach |
| Kompresja wideo | Smart h.265+; h.265; smart h.264+; h.264B/m/h; mjpeg (tylko strumień pomocniczy) |
| Liczba strumieni | 3 |
| Rozdzielczości | 1080p; 960p; 720p; D1; vga; cif |
| Szybkość klatek | Główny: 1080p/1.3M/720p@(1–50/60 fps); pomocniczy 1: D1/vga/cif@(1–25/30 fps); pomocniczy 2: 1080p/1.3M/720p@(1–25/30 fps) |
| Kontrola przepływu danych | Cbr / vbr |
| Bitrate wideo | H.264: 64 kbps – 10 240 kbps; h.265: 25 kbps – 6 144 kbps |
| Tryb dzień/noc | Auto (icr) / kolor / b/w |
| Blc / hlc / wdr | Tak / tak / 120 db |
| Balans bieli | Auto; wewnątrz; na zewnątrz; atw; ręczny; lampa sodowa; światło naturalne; uliczne |
| Sterowanie wzmocnieniem (gain) | Auto / manualne / priorytet wzmocnienia |
| Redukcja szumów | 2D nr / 3D nr |
| Detekcja ruchu / roi | Tak / tak |
| Stabilizacja obrazu | Elektroniczna (eis) |
| Defog (odmgławianie) | Elektroniczne |
| Zoom cyfrowy | 16× |
| Rotacja obrazu | 180° |
| Maski prywatności | Do 24 obszarów (maks. 8 widocznych jednocześnie) |
| Stosunek sygnału do szumu (s/n) | ≥55 db |
| Kompresja audio | Pcm; g.711A; g.711Mu; g.726; MPEG2-Layer2; g.722.1; g.729; g.723 |
| Port sieciowy | 1 × rj-45 (10/100 base-t) |
| Protokoły sieciowe | Http; https; tcp/ip; IPv4/IPv6; rtsp; udp; smtp; ntp; dhcp; dns; ddns; 802.1x; ssl; qos; ftp; upnp; icmp; snmp; igmp; arp; rtcp; rtp; pppoe; rtmp; bonjour; smb; nfs |
| Interoperacyjność | Onvif (profile s, g, t); cgi; sdk |
| Metoda transmisji | Unicast / multicast |
| Użytkownicy jednoczesni | Do 20 (łączna przepustowość: 64 mb/s) |
| Pamięć lokalna | Karta micro sd (do 512 gb); ftp/sftp; nas |
| Obsługiwane przeglądarki | Ie 9+; chrome 41+; firefox 50+; ios 10+ |
| Oprogramowanie zarządzające | Dmss; dss pro |
| Aplikacje mobilne | Ios; android |
| Certyfikaty | Ce: EN55032 / EN55024 / EN50130-4 |
| Wejście / wyjście audio | 1 × line in; 1 × line out (przewody otwarte) |
| Wejście / wyjście alarmowe | 2 wejścia; 1 wyjście |
| Powiązania alarmowe | Rejestracja, zdjęcie, e-mail, preset, patrol, wzorzec, wyjście alarmowe |
| Zdarzenia alarmowe | Detekcja ruchu, sabotażu, dźwięku, rozłączenia sieci, konfliktu ip, stanu karty sd, braku miejsca |
| Zasilanie | 12 vdc (3 a ±10%); poe (802.3at) |
| Pobór mocy | Dc: 8 w (podstawowy) / 20 w (maks.) |
| Poe: 11 w (podstawowy) / 23 w (maks.) | |
| Zasilacz | Opcjonalny |
| Temperatura pracy | –40 °c do +70 °c |
| Wilgotność pracy | ≤95% rh |
| Stopień ochrony | IP67; tvs 6000 v (ochrona przepięciowa i przeciwburzowa) |
| Wymiary | 270.4 mm × Ø160 mm (10.65" × Ø6.30") |
| Waga netto / brutto | 2.4 kg / 3.9 kg |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.