Kamera ip dahua sd3d216nb-gny
kamera ip dahua sd3d216nb-gny, producent: dahua
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: SD3D216NB-GNY
Kod kreskowy: 6939554921551
Opis
Kamera ip dahua SD3D216NB-gny
Najważniejsze cechy:
- 1/2.8" 2-megapikselowy przetwornik cmos
- 16-krotny zoom optyczny
- Technologia starlight (doskonała jakość obrazu w słabym oświetleniu)
- Maksymalna rozdzielczość 1080P przy 25/30 kl./s
- Zasięg ir (podczerwieni) do 80 m
- Ivs (inteligentna analiza wideo, wykrywanie ludzi/pojazdów)
- Smd 3.0 (ulepszona detekcja ruchu)
- Klasa odporności IP66 (odporność na pył i wodę)
- Smart light (inteligentne oświetlenie).
Specyfikacja techniczna:
| Specyfikacja | Opis |
| Intelligence smd | Smd 3.0 |
| Typ inteligencji | Wizsense |
| Powiązanie alarmu z portem | Przechwytywanie; nagrywanie; wysyłanie e-maila |
| Zdarzenia alarmowe | Detekcja ruchu/sabotażu; wykrywanie rozłączenia sieci; wykrywanie konfliktu ip; wykrywanie stanu karty pamięci; wykrywanie przestrzeni pamięci |
| Certyfikaty | Ce: EN55032/EN55024/EN50130-4 |
| Regionalne ukierunkowanie | Tak |
| Nakładka osd | Kanał; czas; preset; temperatura; współrzędne ptz; zoom; lokalizacja geograficzna |
| Sdk i api | Tak |
| Zabezpieczenia | Nazwa użytkownika i hasło; adres mac; https; ieee 802.1x; kontrola dostępu do sieci |
| Zdarzenia inteligentne (ivs) | Linia wirtualna; wtargnięcie |
| Wymiary kamery ptz | 3 cale |
| Typ portu | RJ45; zasilanie |
| H.265 | Tak |
| Kompresja wideo | Smart h.265+; h.265; smart h.264+; h.264B; h.264M; h.264H; mjpeg (strumień dodatkowy 1) |
| Strumieniowanie | 2 strumienie |
| Rozdzielczość | 1080p (1920×1080); 1.3MP (1280×960); 720p (1280×720); D1 (704×576/704×480); vga (640×480); cif (352×288/352×240) |
| Domyślny bitrate przy domyślnej rozdzielczości | 4 096 kbps, 1080p |
| Klatki na sekundę | Główny strumień: 1080p/1.3M/720p @(1–25/30 fps) dodatkowy strumień: D1/vga/cif@(1–25/30 fps) |
| Kontrola bitrate | Cbr/vbr |
| Bitrate wideo | H.264: 64 kbps–8 192 kbps; h.265: 25 kbps–6 400 kbps |
| Tryb dzień/noc | Auto (icr); kolor; czarno-biały |
| Blc | Tak |
| Wdr | 120 db |
| Hlc | Tak |
| Balans bieli | Auto; wewnętrzny; zewnętrzny; atw; ręczny; lampa sodowa; światło naturalne; lampa uliczna |
| Kontrola wzmocnienia | Auto; ręczna |
| Redukcja szumów | 2D nr; 3D nr |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Region zainteresowania (roi) | Tak |
| Defog | Stabilizacja elektroniczna obrazu (eis) |
| Zoom cyfrowy | 5× |
| Rotacja obrazu | 180° |
| Stosunek s/n | ≥55 db |
| Zakres pan/tilt | Pan: 0°–360° bez końca; tilt: –15° do +90°, auto flip 180° |
| Prędkość ręczna | Pan: 0.1°–40°/s; tilt: 0.1°–40°/s |
| Prędkość presetów | Pan: 0.1°–40°/s; tilt: 0.1°–40°/s |
| Presety | 300 |
| Regulacja prędkości | Tak |
| Pamięć po zaniku zasilania | Tak |
| Ruch bezczynności | Preset |
| Protokół ptz | Dh-sd |
| Zadania harmonogramu | Preset |
| Pozycjonowanie 3D | Tak |
| Port sieciowy | Rj-45 (10/100 base-t) |
| Protokoły sieciowe | Http; https; tcp/ip; IPv4; rtsp; udp; smtp; ntp; dhcp; dns; ddns; IPv6; ssl; ftp; arp; rtcp; rtp; ip filter; rtmp |
| Interoperacyjność | Cgi; sdk; onvif (profil s & profil t) |
| Metoda transmisji | Unicast/multicast |
| Użytkownicy/hosty | 20 (całkowita przepustowość: 64 m) |
| Magazyn danych | Karta microsd (256 gb); ftp |
| Przeglądarki | Ie 7+; wszystkie wersje chrome; wszystkie wersje firefox; wszystkie wersje safari |
| Oprogramowanie zarządzające | Dss pro |
| Temperatura pracy | –30 °c do +60 °c |
| Wilgotność pracy | ≤95% |
| Ochrona | IP66; ochrona przeciwprzepięciowa 6000 v; ochrona przeciwprzepięciowa; ochrona przed przejściami napięcia |
| Maks. Hałas | 37 db |
| Ogniskowa | 5.0 mm–80 mm |
| Przysłona max. | F1.6–F3.5 |
| Pole widzenia | H: 54.4°–4.1°; v: 31.4°–2.3°; d: 61.3°–4.7° |
| Zoom optyczny | 16× |
| Kontrola ostrości | Auto; pół-auto; ręczna |
| Minimalna odległość ostrzenia | 0.1 m–1 m |
| Kontrola przysłony | Stała |
| Dori (detekcja/obserwacja/rozpoznanie/identyfikacja) | D: 1 103.4 m; o: 435.9 m; r: 220.7 m; i: 110.3 m |
| Prędkość zoomu | 4.7 s |
| Przetwornik obrazu | 1/2.8" cmos |
| Piksele | 2 mp |
| Maks. Rozdzielczość | 1920×1080 |
| Rom | 128 mb |
| Ram | 128 mb |
| Czas migawki elektronicznej | 1 s–1/30 000 s |
| System skanowania | Progresywny |
| Minimalne oświetlenie | 0.005 lux@F1.6 (kolor); 0.0005 lux@F1.6 (b/w); 0 lux (ir włączony) |
| Zasięg oświetlacza | 80 m (ir) |
| Sterowanie oświetlaczem | Zoom priorytet; ręczne; auto; wyłączone |
| Liczba oświetlaczy | 3 (ir) |
| Typ oświetlacza | Ir |
| Wymiary produktu | 240 mm × Φ151.5 mm |
| Wymiary opakowania | 247 mm × 187 mm × 289 mm |
| Waga netto | 1.5 kg |
| Waga brutto | 2.5 kg |
| Instalacja | Montaż ścienny; sufitowy; na słupie pionowym; na słupie poziomym |
| Akcesoria | W zestawie: uchwyt ścienny tak; opcjonalne: uchwyty montażowe (różne kombinacje pfa/pfb) |
| Zasilanie | 12 vdc, 2 a ±10%; poe+ (802.3at) |
| Pobór mocy | Podstawowy: 8 w; maks.: 18 w (przy włączonych funkcjach) |
| Zasilacz | Opcjonalny |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.