Kamera ip dahua sd22404db-gny-w
kamera ip dahua sd22404db-gny-w, producent: dahua
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: SD22404DB-GNY-W
Kod kreskowy: 6923172536402
Opis
Kamera ip dahua SD22404DB-gny-w
Najważniejsze cechu
- Przetwornik: 1/2,8" 4MP starvis™ image sensor cmos
- Rozdzielczość: 2560x1440 (4Mpx) @ 25/30kl/s
- Interfejs: 1x RJ45 ethernet 10/100Mbps
- Kompresja: h.265+/ h.265/ h.264+/ mjpeg
- Zoom: optyczny (4x), cyfrowy (16x)
- Obiektyw regulowany: 2,8~12mm
- Czułość: 0,005lux/F1,6
- Awb, atw, agc, blc, hlc, eis, 2D/3D nr, dwdr, e-defog
- Wbudowany moduł wi-fi 2,4GHz (802.11n/b/g)
- Starlight - technologia pracy przy niskim poziomie oświetlenia
- Zoom optyczny w technologii pfa
- Obsługa kart microsd / microsdhc / microsdxc do 512GB
- Obsługa: onvif, cgi, sdk, P2P
- Obrót kamery: 0° ~ 355° (pan), 0° ~ +90° (tilt)
- Funkcje ai: ochrona perymetryczna, wykrywanie twarzy, klasyfikacja obiektu (człowiek/pojazd)
- Smd 3,0 - klasyfikacja z filtrowaniem fałszywych alarmów
- Prędkość i rozdzielczość przetwarzania:25/30 kl/s dla 2560x1440 (4Mpx)
- Podgląd obrazu: smart pss, dss express, dss pro
- Przeglądarki internetowe: ie, firefox, chrome
- Urządzenia mobilne z systemami: ios, android
- Obudowa: klasa szczelności (IP66), wandaloodporna (IK10)
- Zasilanie: 12V dc (brak zasilacza)
Specyfikacja
| Standard: | Tcp/ip |
| Przetwornik: | 1/2.8 " starvis™ cmos |
| Wielkość matrycy: | 4 mpx |
| Rozdzielczość: | 2560 x 1440 - 4 mpx , |
| 2304 x 1296 - 3 mpx , | |
| 1920 x 1080 - 1080p , | |
| 1280 x 960 - 1.3 mpx , | |
| 1280 x 720 - 720p | |
| Oświetlacz ir: | Nie |
| System skanowania: | Progresywny |
| Obiektyw: | 2.8 ... 12 mm |
| Kąt widzenia: | 90 ° ... 29 ° (dane producenta) |
| 82 ° ... 28 ° (nasze testy) | |
| Zoom optyczny: | X 4 |
| Zoom cyfrowy: | X 16 |
| Czułość: | 0.005 lux (kolor) |
| 0.0005 lux (b/w) | |
| Stosunek sygnał/szum (s/n): | > 55 db |
| Prędkość obrotowa przy presetach: | 100 °/s (poziom) |
| 60 °/s (pion) | |
| Prędkość obrotowa (sterowanie ręczne): | 0.1 °/s ... 100 °/s (poziom) |
| 0.1 °/s ... 60 °/s (pion) | |
| Zakres obrotu w poziomie: | 0 ° ... 355 ° - obrót głowicy jest ograniczony krańcówką |
| Zakres obrotu w pionie: | 0 ° ... 90 ° |
| Interfejs rs-485: | Nie |
| Liczba presetów: | 300 |
| Skanowanie w poziomie: | Tak |
| Ustawiane trasy ruchu: | 8 |
| Metoda kompresji obrazu: | H.265+ / h.265 / h.264+ / h.264 / h.264H / mjpeg |
| Audio: | Nie |
| Wejścia / wyjścia alarmowe: | Nie |
| Prędkość transmisji strumienia głównego: | 25 kl/s @ 4 mpx |
| Interfejs sieciowy: | Wi-fi - ieee 802.11 b/g/n, 2.4 ghz |
| 10/100 base-t (rj-45) | |
| Protokoły sieciowe: | IPv4/IPv6, http, https, ssl, tcp/ip, udp, icmp, igmp, snmp, rtsp, rtp, smtp, ntp, dhcp, dns, pppoe, ddns, ftp, ip filter, qos, bonjour, samba, ieee 802.1x |
| Gniazdo karty pamięci: | Obsługa kart micro sd do 512GB (możliwy zapis lokalny) |
| Web server: | Wbudowany |
| Maks. Liczba użytkowników on-line: | 20 |
| Onvif: | 21.12 |
| Dostęp z telefonu komórkowego: | Port 37777 |
| Android: darmowa aplikacja dmss | |
| Ios (iphone): darmowa aplikacja dmss | |
| Domyślny adres ip: | 192.168.1.108 |
| Domyślny login / hasło administratora: | Admin / - |
| Hasło administratora należy ustawić przy pierwszym uruchomieniu | |
| Porty dostępu przez www: | 80, 37777 |
| Porty dostępu przez aplikację na pc: | 37777 |
| Port dostępu przez aplikację mobilną: | 37777 |
| Port onvif: | 80 |
| Rtsp url: | Rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=0 - strumień główny |
| Rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1 - strumień pomocniczy | |
| Wybrane funkcje: | D-wdr - szeroki zakres dynamiki oświetlenia |
| 2D-dnr, 3D-dnr - cyfrowa redukcja szumu w obrazie | |
| F-dnr (defog) - redukcja szumów związanych z opadami atmosferycznymi | |
| Eis - elektroniczna stabilizacja obrazu | |
| Blc - kompensacja światła wstecznego (tła) | |
| Hlc - kompensacja silnego światła (punktowego) | |
| Detekcja ruchu | |
| Konfigurowalne strefy prywatności | |
| Tryb dzień/noc | |
| Icr - mechaniczny filtr podczerwieni | |
| Agc - automatyczna regulacja wzmocnienia obrazu | |
| Sharpness - wyostrzanie konturów obrazu | |
| Smd 3.0 - wyszukiwanie obiektu sklasyfikowanego jako: człowiek, pojazd silnikowy | |
| Analiza ivs, przekroczenie linii, wtargnięcie - klasyfikacja ludzi i pojazdów, porzucony/brakujący obiekt, wykrywanie wejścia w obszar / wyjścia z obszaru, detekcja parkowania, szybki ruch, detekcja zgromadzenia ludzi, detekcja twarzy - zaawansowane funkcje przechwytywania twarzy | |
| Zasilanie: | 12 v dc / 400 ma |
| Pobór mocy: | ≤ 4.8 w |
| Obudowa: | Speed dome, metalowa |
| Kolor: | Biały |
| Temperatura pracy : | -30 °c ... 60 °c |
| Klasa szczelności: | IP66 |
| Wandaloodporna: | IK10 |
| Waga: | 0.57 kg |
| Wymiary: | Ø 122 x 89 mm |
| Obsługiwane języki: | Polski, angielski, czeski, francuski, hiszpański, holenderski, niemiecki, portugalski, rosyjski, rumuński, turecki, węgierski, włoski |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.