Kamera ip dahua sd1a404db-gny
kamera ip dahua sd1a404db-gny, producent: dahua
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: SD1A404DB-GNY
Kod kreskowy: 6923172590367
Opis
Kamera ip dahua SD1A404DB-gny
Przeznaczenie
- 1/2,8" 4-megapikselowa matryca cmos.
- 4-krotny zoom optyczny
- Technologia starlight.
- Maks. 25/30 fps@4MP
- Odległość ir do 20 m
- Elektroniczna stabilizacja obrazu (eis)
- Ochrona obwodowa
- Wykrywanie twarzy
- Smd 3.0
- Wbudowany mikrofon
- IP66; IK08
Specyfikacja techniczna:
| Przetwornik obrazu | 1/2.8" cmos |
| Piksele | 4 mp |
| Maksymalna rozdzielczość | 2560 (h) × 1440 (v) |
| Rom | 256 mb |
| Ram | 512 mb |
| Elektroniczna migawka | 1 s–1/30,000 s |
| System skanowania | Progresywny |
| Minimalne oświetlenie | 0.005 lux@F1.8 (kolor, 30 ire); 0.0005 lux@F1.8 (b/w, 30 ire); 0 lux (włączony doświetlacz) |
| Odległość doświetlenia | 20 m (65.62 ft) (ir) |
| Sterowanie doświetlaczem | Ręczne; smartir; wyłączony |
| Liczba doświetlaczy | 3 (światło ir) |
| Ogniskowa obiektywu | 2.8 mm–12 mm |
| Maksymalna przysłona | F1.8–F2.7 |
| Pole widzenia | H: 96.9°–31.6°; v: 51.4°–17.8°; d: 116.2°–36.4° |
| Zoom optyczny | 4x |
| Sterowanie ostrością | Automatyczne; półautomatyczne; ręczne |
| Minimalna odległość ostrzenia | 0.2 m–0.5 m (0.66 ft–1.64 ft) |
| Kontrola przysłony | Stała przysłona |
| Odległości dori | |
| Detekcja | 240 m (787.40 ft) |
| Obserwacja | 94.8 m (311.02 ft) |
| Rozpoznanie | 48 m (157.48 ft) |
| Identyfikacja | 24 m (78.74 ft) |
| Zakres ptz | Pan: 0° do 355°; tilt: 5° do 90° |
| Szybkość ręcznego sterowania | Pan: 0.1°/s–70°/s; tilt: 0.1°/s–30°/s |
| Szybkość ustawień predefiniowanych | Pan: 0.1°/s–80°/s; tilt: 0.1°/s–40°/s |
| Predefiniowane ustawienia | 300 |
| Trasy patrolowe | 8 (do 32 predefiniowanych pozycji na trasę) |
| Pamięć po wyłączeniu | Tak |
| Ruch w stanie bezczynności | Predefiniowane ustawienie; trasa patrolowa |
| Protokół ptz | Dh-sd |
| Ivs (ochrona perymetru) | Wykrywanie przekroczenia linii; wtargnięcie; przekroczenie ogrodzenia; wykrywanie zalegania; wykrywanie porzuconych/zaginionych obiektów; szybki ruch; wykrywanie parkowania; gromadzenie się ludzi; klasyfikacja alarmu dla ludzi. |
| Wykrywanie twarzy | Obsługuje wykrywanie twarzy, migawkę i ulepszanie twarzy; obsługuje wycinanie twarzy: twarz, zdjęcie legitymacyjne; strategie przechwytywania obejmują przechwytywanie w czasie rzeczywistym i priorytet jakości. |
| Liczenie osób | Obsługuje liczenie osób przekraczających linię wykrywania, liczenie osób w obszarze oraz zarządzanie kolejkami. Tylko liczenie osób przekraczających linię wykrywania obsługuje funkcję raportowania. |
| Smd | Tak |
| Kompresja wideo | H.264H; h.264B; smart h.265+; h.264; h.265; mjpeg (podstrumień); smart h.264+ |
| Możliwość strumieniowania | 3 strumienie |
| Rozdzielczość | 4M (2560 × 1440); 3M (2304 × 1296); 1080p (1920 × 1080); 1.3M (1280 × 960); 720p (1280 × 720); D1 (704 × 576/704 × 480); vga (640 × 480); cif (352 × 288/352 × 240) |
| Liczba klatek na sekundę wideo | Główny strumień: 4M/3M/1080P/1.3M/720P@(1-25/30 fps); podstrumień 1: D1/vga/cif@(1-25/30 fps); podstrumień 2: 720P@(1-25/30 fps) |
| Kontrola przepływu bitów | Cbr/vbr |
| Przepływność wideo | H264: 96 kbps–14,848 kbps; H265: 38 kbps–8,960 kbps |
| Dzień/noc | Icr: kolor; b/w; auto; elektroniczny: kolor; b/w; auto |
| Blc | Tak |
| Wdr | 120 db |
| Hlc | Tak |
| Balans bieli | Auto; wewnętrzny; zewnętrzny; śledzenie; manualny; lampa sodowa; naturalne światło; latarnia uliczna |
| Kontrola wzmocnienia | Auto; manualne; priorytet wzmocnienia |
| Redukcja szumów | 2D nr; 3D nr |
| Wykrywanie ruchu | Tak |
| Obszar zainteresowania (roi) | Tak |
| Stabilizacja obrazu | Elektroniczna stabilizacja obrazu (eis) |
| Odmgławianie | Elektroniczne |
| Zoom cyfrowy | 16x |
| Obrót obrazu | 180° |
| S/n ratio | ≥55 db |
| Kompresja audio | Pcm; g.711A; g.711MU; g.726; MPEG2-Layer2; g.722.1 |
| Port sieciowy | Rj-45 (10/100 base-t) |
| Protokół sieciowy | Ftp; rtmp; IPv6; bonjour; IPv4; dns; rtcp; pppoe; ntp; rtp; 802.1x; https; snmp; tcp/ip; ddns; upnp; nfs; icmp; udp; igmp; http; ssl; dhcp; smtp; qos; rtsp; arp |
| Interoperacyjność | Onvif (profil s, profil g, profil t); cgi; sdk |
| Użytkownik/host | 20 (łączna przepustowość: 64 m) |
| Przechowywanie | Karta micro sd (512 gb); ftp/sftp; nas |
| Przeglądarka | Ie 9 i nowsze wersje; chrome 41 i nowsze wersje; firefox 52 i nowsze wersje; safari 10 i nowsze wersje |
| Oprogramowanie do zarządzania | Dmss; dss pro |
| Klient mobilny | Ios; android |
| Certyfikaty | Ce-emc: en 55032; en 61000-3-3; en 61000-3-2; en 50130-4; en 55035 ce-lvd: en 62368-1 fcc: 47 cfr fcc Part15, subpart b, nsi C63.4 |
| Wejście audio | 1 kanał (line in, przewody bez końcówek) |
| Wyjście audio | 1 kanał (line out, przewody bez końcówek) |
| Powiązania alarmowe | Zrzut obrazu; nagrywanie; wysyłanie emaili; predefiniowane ustawienia; trasa patrolowa |
| Wydarzenia alarmowe | Wykrywanie ruchu/sabotażu; wykrywanie dźwięku; wykrywanie rozłączenia sieci; wykrywanie konfliktów ip; wykrywanie stanu karty pamięci; wykrywanie przestrzeni pamięci |
| Audio i/o | 45292 |
| Zasilanie | 12 vdc, 2 a ± 10%; poe (802.3af) |
| Zużycie energii | Podstawowe: 4 w; maksymalne: 13 w (z włączonym doświetlaczem) |
| Temperatura pracy | –30 °c do +60 °c (–22 °f do +140°f) |
| Wilgotność pracy | ≤95% |
| Ochrona | Ochrona przed piorunami tvs 6000 v; IP66; IK08; ochrona przed przepięciami; ochrona przed chwilowymi skokami napięcia |
| Wymiary produktu | 65.7 mm × Φ128.0 mm (2.59" × 5.04") |
| Waga netto | 0.5 kg (1.10 lb) |
| Waga brutto | 0.7 kg (1.54 lb) |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.