Kamera ip dahua ipc-hfw2649s-s-il-0360b
kamera ip dahua ipc-hfw2649s-s-il-0360b, producent: dahua
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: IPC-HFW2649S-S-IL-0360B
Kod kreskowy: 6939554905278
Opis
Kamera ip dahua ipc-HFW2649S-s-il-0360B
Najważniejsze cechy
- 6MP inteligentna kamera sieciowa typu wizsense z podwójnym oświetleniem i stałą ogniskową
- 1/2.7" przetwornik obrazu cmos, niski poziom luminancji i wysoka rozdzielczość obrazu
- Maksymalna rozdzielczość: 6 mp (3288×1850) przy 20 kl./s, obsługuje rozdzielczość 2688×1520 (2688 × 1520) przy 25/30 kl./s
- Kodek h.265, wysoki współczynnik kompresji, ultra-niski bitrate
- Wbudowane światło ciepłe i diody ir, maksymalny zasięg ir: 30 m, maksymalny zasięg światła ciepłego: 30 m
- Roi, smart h.264+/h.265+, elastyczne kodowanie, dostosowane do różnych środowisk z przepustowością i przestrzenią dyskową
- Tryb obrotu, wdr, 3D nr, hlc, blc, cyfrowy znak wodny, dostosowane do różnych scenariuszy monitoringu
- Inteligentne monitorowanie: włamanie, linia przecinająca (obie funkcje obsługują klasyfikację i precyzyjne wykrywanie pojazdów i ludzi)
- Wykrywanie nieprawidłowości: wykrywanie ruchu, sabotaż wideo, wykrywanie dźwięku, brak karty sd, pełna karta sd, błąd karty sd, rozłączenie sieci, konflikt ip, nieautoryzowany dostęp, wykrywanie napięcia
- Obsługuje kartę micro sd o maksymalnej pojemności 256 gb; wbudowany mikrofon
- Zasilanie 12 vdc/poe, łatwa instalacja
- Ochrona IP67
- Smd plus
Specyfikacja
| Ustawienia obrazu | Jasność; kontrast; ostrość; nasycenie; gamma |
| Nakładka osd | Czas; kanał; lokalizacja; niestandardowe |
| Tryb nagrywania | Nagrywanie ręczne; nagrywanie detekcji ruchu; nagrywanie harmonogramu; nagrywanie alarmowe; priorytet nagrywania: ręczne>alarm>detekcja ruchu>harmonogram |
| Karta micro sd (maks.) | 256 gb |
| Ustawienia domyślne | Obsługa przywracania ustawień jednym kliknięciem |
| Zarządzanie użytkownikami | Do 20 użytkowników |
| Zabezpieczenia | Nazwa użytkownika i hasło; adres mac; https; IEEE802.1x; kontrola dostępu do sieci |
| Niska jasność | Starlight |
| Inteligencja (ochrona obwodowa) | Włamanie, przekroczenie linii (obie funkcje obsługują klasyfikację i dokładne wykrywanie pojazdów oraz osób) |
| Smd | Smd plus |
| Inteligentne wyszukiwanie | Współpraca z inteligentnym nvr do wyszukiwania i łączenia zdarzeń w wideo zdarzeń |
| Kompresja wideo | H.265; h.264; h.264H; h.264B; mjpeg (tylko strumień pomocniczy) |
| Inteligentny kodek | Smart h.265+; smart h.264+ |
| Liczba klatek na sekundę | Główny strumień: 3288 × 1850@(1–20 fps)/2688 × 1520@(1–25/30 fps), strumień pomocniczy: 704 × 576@(1–25 fps)/704 × 480@(1–30 fps) |
| Możliwość strumieniowania | 2 strumienie |
| Rozdzielczość | 6M (3288 × 1850/3200 × 1800); 5M (2880 × 1620); 4M (2688 × 1520); 3M (2048 × 1536/2304 × 1296); 1080p (1920 × 1080); 1.3M (1280 × 960); 720p (1280 × 720) |
| Kontrola przepływności | Vbr; cbr |
| Przepływność wideo | H.264: 32 kbps–8192 kbps; h.265: 12 kbps–8192 kbps |
| Tryb dzień/noc | Auto(icr)/kolor/b/w |
| Blc | Tak |
| Hlc | Tak |
| Wdr | 120 db |
| Balans bieli | Auto; naturalny; lampa uliczna; zewnętrzny; ręczny; niestandardowy regionalny |
| Kontrola wzmocnienia | Auto/ręczny |
| Redukcja szumów | 3D nr |
| Wykrywanie ruchu | Off/on (4 obszary, prostokątne) |
| Domyślna przepływność | 4096 kbps (3288 × 1850) |
| Obszar zainteresowania (roi) | Tak (4 obszary) |
| Inteligentne oświetlenie | Tak |
| Podwójne światło inteligentne | Tak |
| Obrót obrazu | 0°/90°/180°/270° (obsługuje 90°/270° przy rozdzielczości 2688 × 1520 i niższej) |
| Odbicie lustrzane | Tak |
| Maskowanie prywatności | 4 obszary |
| Język | Angielski; chiński tradycyjny; włoski; hiszpański; japoński; rosyjski; francuski; niemiecki; portugalski; turecki; polski; rumuński; węgierski; koreański; czeski |
| Zdarzenia alarmowe | Brak karty sd; pełna karta sd; błąd karty sd; brak połączenia sieciowego; konflikt ip; nielegalny dostęp; detekcja ruchu; sabotaż wideo; przekroczenie linii; włamanie; wykrywanie dźwięku; wykrycie napięcia; smd; wyjątek bezpieczeństwa |
| Port sieciowy | Rj-45 (10/100 base-t) |
| Sdk i api | Tak |
| Protokół sieciowy | IPv4; IPv6; http; tcp; udp; arp; rtp; rtsp; rtcp; rtmp; smtp; ftp; sftp; dhcp; dns; ddns; qos; upnp; ntp; multicast; icmp; igmp; nfs; pppoe; P2P; bonjour |
| Interoperacyjność | Onvif (profil s & profil g & profil t); cgi |
| Użytkownicy/hosty | 20 (całkowita przepustowość: 48 m) |
| Magazyn | Ftp; sftp; karta micro sd (maks. 256 gb); nas |
| Przeglądarka | Ie; chrome; firefox |
| Oprogramowanie zarządzające | Smart pss lite; dss; dmss; dolynk care |
| Aplikacja mobilna | Ios; android |
| Cyberbezpieczeństwo | Szyfrowanie wideo; szyfrowanie firmware'u; szyfrowanie konfiguracji; digest; wsse; blokada konta; dzienniki bezpieczeństwa; filtrowanie ip/mac; generacja i import certyfikatu x.509; syslog; https; 802.1x; zaufany boot; zaufane wykonanie; zaufana aktualizacja |
| Temperatura pracy | –40 °c do +60 °c (–40 °f do +140 °f) |
| Wilgotność pracy | ≤95% (rh), bez kondensacji |
| Temperatura przechowywania | –40 °c do +60 °c (–40 °f do +140 °f) |
| Wilgotność przechowywania | ≤95% (rh), bez kondensacji |
| Ochrona | IP67 |
| Typ obiektywu | Stałoogniskowy |
| Mocowanie obiektywu | M12 |
| Ogniskowa | 3.6 mm |
| Maksymalna przysłona | F1.6 |
| Kąt widzenia | H: 91°; v: 46°; d: 110° |
| Kontrola przysłony | Stała |
| Minimalna odległość ostrzenia | 1.7 m (5.58 ft) |
| Odległość dori | D: 85.4 m; o: 34.2 m; r: 17.1 m; i: 8.5 m |
| Wygląd kamery | Bullet |
| Sensor obrazu | 1/2.7" cmos |
| Rozdzielczość maksymalna | 3288 (h) × 1850 (v) |
| Rom | 128 mb |
| Ram | 256 mb |
| System skanowania | Progresywny |
| Prędkość migawki elektronicznej | Auto/ręczny 1/3 s–1/100,000 s |
| Minimalne oświetlenie | 0.007 lux@F1.6 (kolor, 30 ire) 0.0007 lux@F1.6 (b/w, 30 ire) 0 lux (włączony iluminator) |
| Współczynnik sygnału do szumu | >56 db |
| Odległość iluminatora | Do 30 m (98.43 ft) (ir) do 30 m (98.43 ft) (ciepłe światło) |
| Sterowanie włączaniem iluminatora | Auto; ręczne |
| Ilość iluminatorów | 1 (led ir); 1 (ciepłe światło) |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.