Kamera ip dahua ipc-hfw2249tl-s-led-0280b-pro
kamera ip dahua ipc-hfw2249tl-s-led-0280b-pro, producent: dahua
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: IPC-HFW2249TL-S-LED-0280B-PRO
Kod kreskowy: 6939554935206
Opis
Kamera ip dahua ipc-HFW2249TL-s-led-0280B-pro
Najważniejsze cechy:
- Przetwornik obrazu 2 mp 1/2.9" cmos – wysoka jakość obrazu nawet przy słabym oświetleniu.
- Maksymalna rozdzielczość 2 mp (1920×1080) przy 25/30 kl./s.
- Kompresja h.265 – wysoka kompresja, bardzo niski bitrate.
- Wbudowane ciepłe oświetlenie – zasięg do 50 m.
- Funkcje roi, smart h.264+/h.265+ – elastyczne kodowanie, oszczędność pasma i pamięci.
- Tryb obrotu, wdr, 3D nr, hlc, blc, znak wodny – dostosowanie do różnych scen monitoringu.
- Inteligentne monitorowanie: przekroczenie linii, wtargnięcie – dokładne wykrywanie ludzi i pojazdów.
- Detekcja anomalii: ruch, manipulacja wideo, dźwięk, brak karty sd, błąd karty, brak sieci, konflikt ip, nieautoryzowany dostęp, wykrywanie napięcia.
- Obsługa kart micro sd do 256 gb, wbudowany mikrofon.
- Zasilanie 12 vdc lub poe – łatwa instalacja.
- Klasa szczelności IP67 – odporność na warunki atmosferyczne.
- Technologia smd plus – inteligentne filtrowanie fałszywych alarmów.
Specyfikacja techniczna:
| Funkcja | Wartość |
| Przetwornik obrazu | 1/2.9" cmos |
| Maks. Rozdzielczość | 1920 (h) × 1080 (v) |
| Pamięć rom | 128 mb |
| Pamięć ram | 256 mb |
| System skanowania | Progresywny |
| Prędkość migawki elektronicznej | Auto/ręczna 1/3 s–1/100 000 s |
| Minimalne oświetlenie | 0.0006 lux@F1.0 |
| Stosunek sygnału do szumu (s/n) | >56 db |
| Zasięg oświetlenia | Do 50 m (ciepłe światło) |
| Sterowanie oświetlaczem | Auto/ręczne |
| Liczba oświetlaczy | 4 (ciepłe światło) |
| Regulacja kąta | Pan: 0°–360°, tilt: 0°–90°, rotacja: 0°–360° |
| Typ obiektywu | Stałoogniskowy |
| Mocowanie obiektywu | M12 |
| Ogniskowa | 2.8 mm; 3.6 mm; 6 mm |
| Przysłona | F1.0 |
| Kąt widzenia | 2.8 mm: h: 101°; v: 53°; d: 119° 3.6 mm: h: 81°; v: 44°; d: 95° 6 mm: h: 53°; v: 29°; d: 61° |
| Sterowanie przysłoną | Stała |
| Minimalna odległość ostrzenia | 2.8 mm: 1.1 m 3.6 mm: 1.7 m 6 mm: 3.4 m |
| Odległości dori | 2.8 mm: detekcja 47.1 m, obserwacja 18.9 m, rozpoznanie 9.4 m, identyfikacja 4.7 m 3.6 mm: detekcja 55.7 m, obserwacja 22.3 m, rozpoznanie 11.1 m, identyfikacja 5.6 m 6 mm: detekcja 85.7 m, obserwacja 34.3 m, rozpoznanie 17.1 m, identyfikacja 8.6 m |
| Ochrona perymetryczna | Wtargnięcie, przekroczenie linii (detekcja ludzi i pojazdów) |
| Smd | Smd plus |
| Inteligentne wyszukiwanie | Współpraca z rejestratorem smart nvr |
| Kompresja wideo | H.265; h.264; h.264H; h.264B; mjpeg |
| Inteligentna kompresja | Smart h.265+; smart h.264+ |
| Liczba klatek | Główny: 1920 × 1080@(1–25/30 fps), dodatkowy: 704 × 576@(1–25 fps)/704 × 480@(1–30 fps) |
| Strumieniowanie | 2 strumienie |
| Rozdzielczości | 1080p, 1.3M, 720p, D1, vga, cif |
| Kontrola przepływności | Vbr; cbr |
| Przepływność wideo | H.264: 32 kbps–6144 kbps; h.265: 12 kbps–6144 kbps |
| Tryb dzień/noc | Kolor/cz-b |
| Blc | Tak |
| Hlc | Tak |
| Wdr | 120 db |
| Balans bieli | Auto; naturalne; lampa uliczna; zewnętrzne; ręczne; regionalne |
| Wzmocnienie | Auto/ręczne |
| Redukcja szumów | 3D nr |
| Detekcja ruchu | On/off (4 strefy) |
| Region zainteresowania (roi) | Tak (4 strefy) |
| Inteligentne oświetlenie | Tak |
| Rotacja obrazu | 0°/90°/180°/270° (obsługa 90°/270° dla 1080p i niżej) |
| Lustrzane odbicie | Tak |
| Maskowanie prywatności | 4 strefy |
| Korekcja zniekształceń (ldc) | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak, wbudowany mikrofon |
| Kompresja audio | G.711a; g.711Mu; pcm; g.726 |
| Zdarzenia alarmowe | Brak karty sd, błąd sd, pełna karta, brak sieci, konflikt ip, dostęp nieautoryzowany, detekcja ruchu, sabotaż, przekroczenie linii, wtargnięcie, dźwięk, napięcie, smd, wyjątek bezpieczeństwa |
| Port sieciowy | Rj-45 (10/100 base-t) |
| Sdk i api | Tak |
| Protokoły sieciowe | IPv4; IPv6; http; tcp; udp; arp; rtp; rtsp; rtcp; rtmp; smtp; ftp; sftp; dhcp; dns; ddns; qos; upnp; ntp; multicast; icmp; igmp; nfs; pppoe; P2P; bonjour; auto rejestracja |
| Zgodność | Onvif (profile s, g, t); cgi |
| Użytkownicy/host | 20 (suma: 48 m) |
| Pamięć masowa | Ftp; sftp; karta micro sd (do 256 gb); nas |
| Przeglądarki | Ie; chrome; firefox |
| Oprogramowanie | Smart pss lite; dss; dmss |
| Aplikacje mobilne | Ios; android |
| Zabezpieczenia | Digest; wsse; blokada konta; logi; filtrowanie ip/mac; certyfikaty x.509; syslog; https; 802.1x; zaufany rozruch, wykonanie, aktualizacja; bezpieczeństwo sesji; ostrzeżenia |
| Certyfikaty | Ce-lvd: EN62368-1; ce-emc: 2014/30/eu |
| Zasilanie | 12 vdc; poe |
| Pobór mocy | Podstawowy: 1.5 w (12 vdc), 1.9 w (poe); maks.: 5.3 w (12 vdc), 6.3 w (poe) |
| Temperatura pracy | –40 °c do +60 °c |
| Wilgotność pracy | ≤95% rh (bez kondensacji) |
| Temperatura przechowywania | –40 °c do +60 °c |
| Wilgotność przechowywania | ≤95% rh (bez kondensacji) |
| Stopień ochrony | IP67 |
| Materiał obudowy | Metal |
| Wymiary | 197.9 × 80.2 × 76.2 mm |
| Waga netto | 0.56 kg |
| Waga brutto | 0.71 kg |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.