Kamera ip dahua ipc-hfw2249t-zas-il-27135
kamera ip dahua ipc-hfw2249t-zas-il-27135, producent: dahua
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: IPC-HFW2249T-ZAS-IL-27135
Kod kreskowy: 6939554923340
Opis
Kamera ip dahua ipc-HFW2249T-zas-il-27135
Najważniejsze cechy:
Czujnik obrazu cmos: 2 mp, 1/2.8", niski poziom luminancji, obraz o wysokiej rozdzielczości.
Maksymalna rozdzielczość: 2 mp (1920 × 1080) przy 25 fps.
Kompresja wideo: kodek h.265, wysoki współczynnik kompresji, ultra-niskie zużycie pasma.
Wbudowane wielordzeniowe światło: zasięg ir do 60 m, zasięg światła ciepłego do 60 m.
Roi, smart h.264+/h.265+: elastyczne kodowanie, dostosowane do różnych warunków pasma i przechowywania.
Funkcje obrazu: tryb obrotu, wdr, 3D nr, hlc, blc, znak wodny cyfrowy, odpowiednie do różnych scen monitoringu.
Monitorowanie inteligentne: intruzja, linia tripwire (wsparcie dla klasyfikacji i dokładnego wykrywania pojazdów oraz ludzi).
Wykrywanie anomalii: wykrywanie ruchu, manipulacja wideo, wykrywanie dźwięku, brak karty sd, pełna karta sd, błąd karty sd, rozłączenie sieci, konflikt ip, nieautoryzowany dostęp, wykrywanie napięcia.
Alarm: 1 wejście, 1 wyjście; audio: 1 wejście, 1 wyjście; obsługuje kartę micro sd o maksymalnej pojemności 256 gb; wbudowany mikrofon.
Zasilanie: 12 vdc/poe, łatwa instalacja.
Ochrona: IP67, opcjonalna ochrona IK10.
Smd plus: zaawansowane wykrywanie obiektów.
Specyfikacja techniczna:
| Kategoria | Wartość |
| Czujnik obrazu | 1/2.8" cmos |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 (h) × 1080 (v) |
| Rom | 128 mb |
| Ram | 128 mb |
| System skanowania | Progresywny |
| Szybkość migawki elektronicznej | Auto/manual 1/3 s–1/100,000 s |
| Minimalne oświetlenie | 0.002 lux@F1.5 (kolor, 30 ire) |
| 0.0002 lux@F1.5 (b/w, 30 ire) | |
| 0 lux (światło włączone) | |
| Współczynnik s/n | >56 db |
| Zasięg oświetlenia | Do 60 m (196.85 ft) (ir) |
| Do 60 m (196.85 ft) (światło ciepłe) | |
| Kontrola włączania/wyłączania iluminatora | Auto; manual |
| Liczba iluminatorów | 4 (wielordzeniowe (ir + światło ciepłe)) |
| Regulacja kąta | Pan: 0°–360°, tilt: 0°–90°, rotation: 0°–360° |
| Typ obiektywu | Silnikowy obiektyw zmiennoogniskowy |
| Mocowanie obiektywu | φ14 |
| Długość ogniskowej | 2.7 mm–13.5 mm |
| Maksymalna przysłona | F1.5 |
| Pole widzenia | H: 109°–30°; v: 56°–17°; d: 131°–35° |
| Kontrola przysłony | Stała |
| Minimalna odległość ogniskowania | 0.8 m (2.62 ft) |
| Odległość dori | Obiektyw |
| Wykrycie | |
| 144.8 m (144.69 ft) | |
| Ivs (ochrona obwodów) | Intruzja, tripwire (obsługuje klasyfikację i dokładne wykrywanie pojazdów i ludzi) |
| Smd | Smd plus |
| Inteligentne wyszukiwanie | Współpracuje z inteligentnym nvr w celu precyzyjnego wyszukiwania, ekstrakcji zdarzeń i łączenia z wideo zdarzeń |
| Kompresja wideo | H.265; h.264; h.264H; h.264B; mjpeg (tylko dla sub-strumienia) |
| Smart codec | Smart h.265+; smart h.264+ |
| Częstotliwość klatek wideo | Główne strumienie: 1920 × 1080@(1–25/30 fps) |
| Sub-strumienie: 704 × 576@(1–25 fps)/704 × 480@(1–30 fps) | |
| Zdolność strumienia | 2 strumienie |
| Rozdzielczość | 1080p (1920 × 1080); 1.3M (1280 × 960); 720p (1280 × 720); D1 (704 × 576/704 × 480); vga (640 × 480); cif (352 × 288/352 × 240) |
| Kontrola bitrate | Vbr; cbr |
| Bitrate wideo | H.264: 32 kbps–6144 kbps; h.265: 12 kbps–6144 kbps |
| Tryb dzień/noc | Auto (icr)/kolor/b/w |
| Blc | Tak |
| Hlc | Tak |
| Wdr | 120 db |
| Biała równowaga | Auto; naturalna; latarnia uliczna; na zewnątrz; ręczna; regionalna niestandardowa |
| Kontrola wzmocnienia | Auto/ręczne |
| Redukcja szumów | 3D nr |
| Wykrywanie ruchu | Off/on (4 obszary, prostokątne) |
| Region zainteresowania (roi) | Tak (4 obszary) |
| Inteligentne oświetlenie | Tak |
| Inteligentne światło dualne | Tak |
| Obrót obrazu | 0°/90°/180°/270° (obsługuje 90°/270° z rozdzielczością 1080p i niższą) |
| Lustro | Tak |
| Maskowanie prywatności | 4 obszary |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Kompresja audio | G.711a; g.711Mu; g.726; pcm |
| Zdarzenia alarmowe | Brak karty sd; pełna karta sd; błąd karty sd; rozłączenie sieci; konflikt ip; nieautoryzowany dostęp; wykrywanie ruchu; manipulacja wideo; tripwire; intruzja; wykrywanie dźwięku; wykrywanie napięcia; detekcja rozmycia; zewnętrzny alarm; smd; wyjątek zabezpieczeń |
| Porty sieciowe | Rj-45 (10/100 base-t) |
| Protokół sieciowy | IPv4; IPv6; http; tcp; udp; arp; rtp; rtsp; rtcp; rtmp; smtp; ftp; sftp; dhcp; dns; ddns; ntp; multicast; icmp; igmp; P2P |
| Interoperacyjność | Onvif (profile s & profile t & profile g); cgi |
| Użytkownicy | 6 (całkowita przepustowość: 36 m) |
| Przechowywanie | Ftp; sftp; karta micro sd (obsługuje maks. 256 gb) |
| Przeglądarka | Ie, chrome, firefox |
| Oprogramowanie zarządzające | Smart pss lite; dss; dmss; dolynk care |
| Klient mobilny | Ios; android |
| Bezpieczeństwo cybernetyczne | Szyfrowanie wideo; szyfrowanie konfiguracji; digest; wsse; zamykanie konta; logi zabezpieczeń; filtrowanie ip/mac; generowanie i importowanie certyfikatów x.509; syslog; https; 802.1x; zaufane uruchamianie; zaufane wykonanie; zaufana aktualizacja |
| Certyfikaty | Ce-lvd: EN62368-1; ce-emc: dyrektywa emc 2014/30/eu |
| Zasilanie | 12 vdc; poe (802.3af) |
| Zużycie energii | Podstawowe: 2.6 w (12 vdc), 3.1 w (poe); max.: 10.2 w (12 vdc), 12.7 w (poe) (h.265 + inteligencja + wdr + intensywność światła ciepłego) |
| Temperatura pracy | –30 °c do +60 °c (–22 °f do +140 °f) |
| Wilgotność robocza | ≤95% (rh), bez kondensacji |
| Temperatura przechowywania | –30 °c do +60 °c (–22 °f do +140 °f) |
| Wilgotność przechowywania | ≤95% (rh), bez kondensacji |
| Ochrona | IP67; IK10 (opcjonalnie) |
| Materiał obudowy | Metal |
| Wymiary produktu | 238.5 mm × 90.7 mm × 90.7 mm (9.39" × 3.57" × 3.57") (d × s × w) |
| Waga netto | 0.76 kg (1.68 lb) |
| Waga brutto | 0.95 kg (2.09 lb) |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.