Kamera ip dahua ipc-hfw2249s-s-il-0280b
kamera ip dahua ipc-hfw2249s-s-il-0280b, producent: dahua
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: IPC-HFW2249S-S-IL-0280B
Kod kreskowy: 6923172537720
Opis
Kamera ip dahua ipc-HFW2249S-s-il-0280B
Najważniejsze cechy
- Przetwornik obrazu cmos 2 mp 1/2,8 cala,
- Wyjścia max. 2 mp (1920 × 1080) przy 25/30 kl./s.
- Kodek h.265, wysoki stopień kompresji, bardzo niska szybkość transmisji.
- Wbudowane ciepłe światło/led na podczerwień, max. Odległość oświetlenia wynosi 30 m i max. Odległość ciepłego światła wynosi 30 m.
- Roi, smart h.264+/h.265+, elastyczne kodowanie, mające zastosowanie do różnych
- Przepustowość i środowiska pamięci masowej.
- Tryb rotacji, wdr, 3D nr, hlc, blc, cyfrowy znak wodny, dotyczy
- Do różnych scen monitoringu.
- Inteligentne monitorowanie: wtargnięcie, tripwire (dwie funkcje wspierają
- Klasyfikacja i dokładna detekcja pojazdu i człowieka).
- Obsługuje max. Karta micro sd 256G; wbudowany mikrofon.
- Zasilacz 12 vdc/poe, łatwy w instalacji.
- Stopień ochrony IP67.
- Smd plus.
Specyfikacja techniczna
| Standard: | Tcp/ip |
| Przetwornik: | 1/2.8 " progressive scan cmos |
| Wielkość matrycy: | 2.1 mpx |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 - 1080p , |
| 1280 x 960 - 1.3 mpx , | |
| 1280 x 720 - 720p | |
| System skanowania: | Progresywny |
| Obiektyw: | 2.8 mm |
| Kąt widzenia: | 107 ° |
| Zasięg oświetlacza ir: | 30 m |
| Zasięg oświetlacza światła białego (led): | 30 m |
| Czułość: | 0.002 lux / F1.0 (kolor) |
| Stosunek sygnał/szum (s/n): | > 56 db |
| Interfejs rs-485: | Nie |
| Gniazdo karty pamięci: | Obsługa kart micro sd do 256GB (możliwy zapis lokalny) |
| Metoda kompresji obrazu: | H.265+ / h.265 / h.264+ / h.264 / mjpeg |
| Wejścia / wyjścia alarmowe: | Nie |
| Audio: | Wbudowany mikrofon |
| Detekcja dźwięku | |
| Prędkość transmisji strumienia głównego: | 25 kl/s @ 1080p |
| Interfejs sieciowy: | 10/100 base-t (rj-45) |
| Protokoły sieciowe: | IPv4/IPv6, http, tcp, udp, arp, rtp, rtsp, rtcp, rtmp, smtp, ftp, sftp, dhcp, dns, ddns, ntp, multicast, icmp, igmp |
| Web server: | Wbudowany |
| Maks. Liczba użytkowników on-line: | 6 |
| Onvif: | 21.06 |
| Dostęp z telefonu komórkowego: | Port: 37777 lub dostęp przez chmurę (P2P) |
| Android: darmowa aplikacja dmss | |
| Ios (iphone): darmowa aplikacja dmss | |
| Domyślny adres ip: | 192.168.1.108 |
| Domyślny login / hasło administratora: | Admin / - |
| Hasło administratora należy ustawić przy pierwszym uruchomieniu | |
| Porty dostępu przez www: | 80, 37777 |
| Porty dostępu przez aplikację na pc: | 37777 |
| Port dostępu przez aplikację mobilną: | 37777 |
| Port onvif: | 80 |
| Rtsp url: | Rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=0 - strumień główny |
| Rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1 - strumień pomocniczy | |
| Wybrane funkcje: | Wdr - 120 db - szeroki zakres dynamiki oświetlenia |
| 3D-dnr - cyfrowa redukcja szumu w obrazie | |
| Roi - poprawianie jakości wybranych fragmentów obrazu | |
| Blc/hlc - kompensacja światła tła / silnego światła | |
| Możliwość zmiany rozdzielczości, jakości i przepustowości | |
| Detekcja ruchu | |
| Konfigurowalne strefy prywatności | |
| Mirror - odbicie lustrzane obrazu | |
| Smd plus - wyszukiwanie obiektu sklasyfikowanego jako: człowiek, pojazd silnikowy | |
| Analiza ivs : wtargnięcie, przekroczenie linii - klasyfikacja ludzi i pojazdów sabotaż wideo | |
| Zasilanie: | Poe (802.3af), |
| 12 v dc / 330 ma | |
| Pobór mocy: | ≤ 3.9 w @ 12 v dc |
| ≤ 4.4 w @ poe | |
| Obudowa: | Compact - metalowa |
| Kolor: | Biały + czarny |
| Klasa szczelności: | IP67 |
| Wandaloodporna: | |
| Temperatura pracy : | -40 °c ... 60 °c |
| Waga: | 0.47 kg |
| Wymiary: | 162 x 70 x 70 mm |
| Obsługiwane języki: | Polski, angielski, czeski, francuski, hiszpański, holenderski, niemiecki, rosyjski, portugalski, rumuński, turecki, ukraiński, węgierski, włoski |
| Producent / marka: | Dahua |
| Gwarancja: | 3 lata |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.