Kamera ip dahua ipc-hdw2449t-zs-il-27135
kamera ip dahua ipc-hdw2449t-zs-il-27135, producent: dahua
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: IPC-HDW2449T-ZS-IL-27135
Kod kreskowy: 6939554923593
Opis
Kamera ip dahua ipc-HDW2449T-zs-il-27135
Najważniejsze cechy:
Przetwornik obrazu: 4-mp 1/2.9" cmos, wysoka czułość przy niskim oświetleniu, obraz w wysokiej rozdzielczości.
Rozdzielczość wyjściowa: maks. 4 mp (2688 × 1520) przy 20 fps; obsługa 2560 × 1440 przy 25/30 fps.
Kompresja wideo: h.265, wysoka kompresja, bardzo niski bitrate.
Oświetlenie: wbudowane światło wielordzeniowe; maks. Zasięg ir 40 m, światło ciepłe do 40 m.
Kodowanie: roi, smart h.264+/h.265+, elastyczne kodowanie dla różnych środowisk przepustowości i pamięci masowej.
Funkcje obrazu: tryb obrotu, wdr, 3D nr, hlc, blc, znak wodny; odpowiedni do różnych scen monitoringu.
Inteligentne monitorowanie: detekcja intruzów i przekroczenia linii (z klasyfikacją i precyzyjnym wykrywaniem pojazdów oraz ludzi).
Wykrywanie anomalii: detekcja ruchu, sabotaż wideo, wykrycie dźwięku, brak karty sd, pełna karta sd, błąd karty sd, rozłączenie sieci, konflikt ip, nieautoryzowany dostęp, wykrycie napięcia.
Pamięć: obsługa kart micro sd do 256 gb; wbudowany mikrofon.
Zasilanie: 12 vdc/poe, łatwa instalacja.
Ochrona: klasa szczelności IP67.
Technologia smd plus: ulepszone funkcje inteligentnego monitorowania.
Specyfikacja techniczna:
| Kategoria | Specyfikacja |
| Czujnik obrazu | 1/2.9" cmos |
| Maksymalna rozdzielczość | 2688 (h) × 1520 (v) |
| Rom | 128 mb |
| Ram | 128 mb |
| System skanowania | Progressive |
| Szybkość migawki elektronicznej | Auto/manual 1/3 s–1/100,000 s |
| Minimalne oświetlenie | 0.006 lux@F1.5 (kolor, 30 ire), 0.0006 lux@F1.5 (b/w, 30 ire), 0 lux (z włączonym iluminatorem) |
| Współczynnik s/n | >56 db |
| Zasięg oświetlenia | Do 40 m (ir), do 40 m (światło ciepłe) |
| Kontrola włączania/wyłączania iluminatora | Auto; manual |
| Liczba iluminatorów | 2 (wielordzeniowe (ir + ciepłe) światło) |
| Regulacja kąta | Pan: 0°–360°, tilt: 0°–78°, rotation: 0°–360° |
| Typ obiektywu | Motorized vari-focal |
| Mocowanie obiektywu | φ14 |
| Długość ogniskowej | 2.7 mm–13.5 mm |
| Maks. Apertura | F1.5 |
| Kąt widzenia | H: 97°–28°, v: 52°–16°, d: 117°–32° |
| Kontrola przysłony | Fixed |
| Minimalna odległość ogniskowania | 0.8 m (2.62 ft) |
| Dori distance | Detect: 210.0 m, observe: 84.0 m, recognize: 42.0 m, identify: 21.0 m |
| Inteligencja | Ivs (ochrona perymetryczna): intrusion, tripwire, smd plus, smart search |
| Kompresja wideo | H.265, h.264, h.264H, h.264B, mjpeg (obsługiwane tylko przez sub-stream) |
| Smart codec | Smart h.265+, smart h.264+ |
| Frame rate (wideo) | Main stream: 2688 × 1520@(1–20 fps) / 2560 × 1440@ (1–25/30 fps), sub stream: 704 × 576@(1–25 fps) / 704 × 480@(1–30 fps) |
| Możliwość strumieniowania | 2 strumienie |
| Rozdzielczość | 4M (2688 × 1520/2560 × 1440), 3M (2304 × 1296), 1080p (1920 × 1080), 1.3M (1280 × 960), 720p (1280 × 720), D1 (704 × 576/704 × 480), vga (640 × 480), cif (352 × 288/352 × 240) |
| Kontrola bitrate | Vbr, cbr |
| Bitrate wideo | H.264: 32 kbps–6144 kbps, h.265: 12 kbps–6144 kbps |
| Tryb dzień/noc | Auto (icr), kolor, b/w |
| Blc (backlight compensation) | Tak |
| Hlc (highlight compensation) | Tak |
| Wdr (wide dynamic range) | 120 db |
| Balans bieli | Auto, naturalny, lampa uliczna, na zewnątrz, manualny, regionalny niestandardowy |
| Kontrola wzmocnienia | Auto/manual |
| Redukcja szumów | 3D nr |
| Wykrywanie ruchu | Off/on (4 obszary, prostokątne) |
| Region zainteresowania (roi) | Tak (4 obszary) |
| Inteligentne oświetlenie | Tak |
| Inteligentne podwójne światło | Tak |
| Obrócenie obrazu | 0°/90°/180°/270° (wsparcie dla 90°/270° przy rozdzielczości 2688 × 1520 i niższej) |
| Lusterko | Tak |
| Maskowanie prywatności | 4 obszary |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Kompresja audio | G.711a, g.711Mu, g.726, pcm |
| Zdarzenia alarmowe | Brak karty sd, pełna karta sd, błąd karty sd, rozłączenie sieci, konflikt ip, nieautoryzowany dostęp, wykrywanie ruchu, manipulacja wideo, tripwire, intruzja, wykrywanie dźwięku, wykrywanie napięcia, detekcja defokusa, smd, wyjątek bezpieczeństwa |
| Port sieciowy | Rj-45 (10/100 base-t) |
| Protokół sieciowy | IPv4, IPv6, http, tcp, udp, arp, rtp, rtsp, rtcp, rtmp, smtp, ftp, sftp, dhcp, dns, ddns, ntp, multicast, icmp, igmp, P2P |
| Kompatybilność | Onvif (profile s & profile t & profile g), cgi |
| Użytkownicy/gospodarze | 6 (całkowita przepustowość: 36 m) |
| Przechowywanie | Ftp, sftp, karta micro sd (obsługuje maks. 256 gb) |
| Przeglądarka | Ie, chrome, firefox |
| Oprogramowanie zarządzające | Smart pss lite, dss, dmss, dolynk care |
| Klient mobilny | Ios, android |
| Bezpieczeństwo cybernetyczne | Szyfrowanie wideo, szyfrowanie konfiguracji, digest, wsse, blokada konta, logi bezpieczeństwa, filtrowanie ip/mac, generowanie i importowanie certyfikatu x.509, syslog, https, 802.1x, trusted boot, trusted execution, trusted upgrade |
| Certyfikaty | Ce-lvd: EN62368-1, ce-emc: dyrektywa kompatybilności elektromagnetycznej 2014/30/eu |
| Zasilanie | 12 vdc, poe (802.3af) |
| Zużycie energii | Podstawowe: 2.3 w (12 vdc), 2.8 w (poe), maksymalne: 7.8 w (12 vdc), 9.3 w (poe) (h.265 + inteligencja włączona + wdr + intensywność światła ciepłego) |
| Temperatura robocza | –30 °c do +60 °c (–22 °f do +140 °f) |
| Wilgotność robocza | ≤95% (rh), bez kondensacji |
| Temperatura przechowywania | –30 °c do +60 °c (–22 °f do +140 °f) |
| Wilgotność przechowywania | ≤95% (rh), bez kondensacji |
| Ochrona | IP67 |
| Materiał obudowy | Metal |
| Wymiary produktu | 108.3 mm × Φ122 mm (4.26" × Φ4.80") |
| Waga netto | 0.69 kg (1.52 lb) |
| Waga brutto | 0.86 kg (1.89 lb) |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.