Kamera ip dahua ipc-hdw2449t-s-led-0280b-pro
kamera ip dahua ipc-hdw2449t-s-led-0280b-pro, producent: dahua
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: IPC-HDW2449T-S-LED-0280B-PRO
Kod kreskowy: 6939554921803
Opis
Kamera ip dahua ipc-HDW2449T-s-led-0280B-pro
Najważniejsze cechy
- 4-mp 1/1.8" sensor obrazu cmos, niski poziom oświetlenia i obraz o wysokiej rozdzielczości.
- Maksymalne wyjście 4 mp (2688 × 1520) @20 kl./s, obsługuje 2560×1440 (2560 × 1440) @25/30 kl./s.
- Kodek h.265, wysoka kompresja, ultra-niski bitrate.
- Wbudowane ciepłe oświetlenie, maksymalna odległość oświetlenia: 30 m.
- Roi, smart h.264+/h.265+, elastyczne kodowanie, dostosowane do różnych środowisk przepustowości i przechowywania.
- Tryb obrotu, wdr, 3D nr, hlc, blc, cyfrowe znakowanie wodne, dostosowane do różnych scen monitoringu.
- Inteligentne monitorowanie: wtargnięcie, przekroczenie linii (obie funkcje wspierają klasyfikację i precyzyjne wykrywanie pojazdów i ludzi).
- Wykrywanie nieprawidłowości: wykrywanie ruchu, sabotaż wideo, wykrywanie dźwięku, brak karty sd, pełna karta sd, błąd karty sd, rozłączenie sieci, konflikt ip, nielegalny dostęp, wykrywanie napięcia.
- Obsługa maks. Karty micro sd 256 gb; wbudowany mikrofon.
- Zasilanie 12 vdc/poe, łatwy montaż.
- Ochrona IP67.
- Smd plus.
Specyfikacja techniczna:
| Parametr | Dane techniczne |
| Przetwornik obrazu | 1/2.9" cmos |
| Maksymalna rozdzielczość | 2688 (h) × 1520 (v) |
| Pamięć rom | 128 mb |
| Pamięć ram | 128 mb |
| System skanowania | Progresywny |
| Prędkość migawki elektr. | Auto/manual 1/3 s–1/100,000 s |
| Minimalne oświetlenie | 0.005 lux@F1.0 |
| Stosunek sygnału do szumu | >56 db |
| Zasięg oświetlenia | Do 30 m (98.43 ft) (ciepłe światło) |
| Sterowanie iluminatorem | Auto; manual |
| Ilość iluminatorów | 2 (ciepłe światło) |
| Typ obiektywu | Stałoogniskowy |
| Mocowanie obiektywu | M12 |
| Ogniskowa | 2.8 mm; 3.6 mm |
| Maksymalna przysłona | F1.0 |
| Kąt widzenia | 2.8 mm: h: 101°; v: 53°; d: 120° |
| 3.6 mm: h: 82°; v: 43°; d: 94° | |
| Kontrola przysłony | Stała |
| Minimalna odległość ostrzenia | 2.8 mm: 1.5 m (4.92 ft) |
| 3.6 mm: 2.2 m (7.22 ft) | |
| Dystanse dori (2.8 mm) | Detekcja: 66.0 m (216.54 ft), obserwacja: 26.4 m (86.61 ft), rozpoznanie: 13.2 m (43.31 ft), identyfikacja: 6.6 m (21.65 ft) |
| Dystanse dori (3.6 mm) | Detekcja: 78.0 m (255.91 ft), obserwacja: 31.2 m (102.36 ft), rozpoznanie: 15.6 m (51.18 ft), identyfikacja: 7.8 m (25.59 ft) |
| Ivs (ochrona obwodowa) | Wykrycie intruzji, przecięcie linii (klasyfikacja pojazdów i ludzi) |
| Inteligentne wyszukiwanie | Precyzyjne wyszukiwanie z nvr, ekstrakcja zdarzeń, łączenie filmów |
| Kompresja wideo | H.265; h.264; h.264H; h.264B; mjpeg (tylko dla strumienia dodatkowego) |
| Inteligentny kodek | Smart h.265+; smart h.264+ |
| Ilość strumieni | 2 strumienie |
| Rozdzielczości | 4M, 3.6M, 3M, 1080p, 1.3M, 720p, D1, vga, cif |
| Sterowanie bitratem | Cbr/vbr |
| Bitrate wideo | H.264: 32 kbps–6144 kbps; h.265: 12 kbps–6144 kbps |
| Wdr | 120 db |
| Tryb dzień/noc | Kolor/b/w |
| Blc, hlc | Tak |
| Redukcja szumów | 3D nr |
| Wykrycie ruchu | Off/on (4 strefy) |
| Region of interest (roi) | Tak (4 strefy) |
| Inteligentne oświetlenie | Tak |
| Rotacja obrazu | 0°/90°/180°/270° |
| Lustro | Tak |
| Maskowanie prywatności | 4 strefy |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Kompresja audio | G.711a; g.711Mu; g.726; pcm |
| Zdarzenia alarmowe | Brak karty sd, pełna karta sd, błąd karty sd, brak sieci, konflikt ip, nielegalny dostęp, wykrycie ruchu, manipulacja wideo, linie przecięcia, intruzja, wykrycie dźwięku, wyjątek bezpieczeństwa |
| Port sieciowy | Rj-45 (10/100 base-t) |
| Protokoły sieciowe | IPv4, IPv6, http, tcp, udp, arp, rtp, rtsp, rtcp, rtmp, smtp, ftp, sftp, dhcp, dns, ddns, ntp, multicast, icmp, igmp, P2P |
| Interoperacyjność | Onvif (profile s, g, t); cgi |
| Zasilanie | 12 vdc/poe (802.3af) |
| Pobór mocy | Podstawowy: 2.7 w (12 vdc); 3.5 w (poe); maksymalny: 6.8 w (12 vdc); 8.2 w (poe) |
| Temperatura pracy | –40 °c do +60 °c |
| Wilgotność pracy | ≤95% |
| Stopień ochrony | IP67 |
| Materiał obudowy | Rdzeń: metal; pokrywa: plastik |
| Wymiary produktu | Φ109.9 mm × 100.9 mm |
| Waga netto | 0.39 kg |
| Certyfikaty | Ce-lvd: EN62368-1; ce-emc: dyrektywa emc 2014/30/eu |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.