Kamera ip dahua ipc-hdw2249t-zs-il-27135
kamera ip dahua ipc-hdw2249t-zs-il-27135, producent: dahua
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: IPC-HDW2249T-ZS-IL-27135
Kod kreskowy:
Opis
Kamera ip dahua ipc-HDW2249T-zs-il-27135
Najważniejsze cechy:
Przetwornik obrazu: 2 mp, 1/2.8" cmos, wysoka czułość na niskie oświetlenie, obraz w wysokiej rozdzielczości.
Rozdzielczość wideo: maks. 2 mp (1920 × 1080) przy 25/30 kl./s.
Kodek wideo: h.265, wysoka kompresja, bardzo niski bitrate.
Oświetlenie wbudowane: wielordzeniowe światło; zasięg ir i światła ciepłego do 40 m.
Technologie kodowania: roi, smart h.264+/h.265+, elastyczne kodowanie dla różnych środowisk pasma i magazynowania.
Funkcje obrazu: tryb obrotu, wdr, 3D nr, hlc, blc, cyfrowe znakowanie wodne; odpowiednie dla różnych scen monitoringu.
Monitoring inteligentny: wykrywanie intruzów i przekroczenia linii (klasyfikacja i precyzyjne wykrywanie pojazdów oraz ludzi).
Wykrywanie anomalii: ruch, manipulacja wideo, dźwięk, brak karty sd, pełna karta sd, błąd karty sd, rozłączenie sieci, konflikt ip, nieautoryzowany dostęp, detekcja napięcia.
Pamięć: obsługa kart micro sd do 256 gb, wbudowany mikrofon.
Zasilanie: 12 vdc/poe, łatwa instalacja.
Ochrona: klasa szczelności IP67.
Zaawansowane funkcje: technologia smd plus.
Specyfikacja techniczna:
| Kategoria | Parametry |
| Kamera | |
| Przetwornik obrazu | 1/2.8" cmos |
| Maks. Rozdzielczość | 1920 (h) × 1080 (v) |
| Pamięć rom | 128 mb |
| Pamięć ram | 128 mb |
| System skanowania | Progresywny |
| Prędkość migawki elektronicznej | Auto/manual 1/3 s–1/100,000 s |
| Minimalne oświetlenie | 0.002 lux@F1.5 (kolor, 30 ire), 0.0002 lux@F1.5 (czarno-białe, 30 ire), 0 lux (z włączonym oświetlaczem) |
| Stosunek sygnał/szum (s/n) | >56 db |
| Zasięg oświetlenia | Do 40 m (131.23 ft) (ir i światło ciepłe) |
| Sterowanie oświetlaczem | Auto; manual |
| Liczba oświetlaczy | 2 (wielordzeniowe światło (ir + ciepłe)) |
| Regulacja kąta | Pan: 0°–360°, tilt: 0°–78°, rotation: 0°–360° |
| Obiektyw | |
| Typ obiektywu | Motorized vari-focal |
| Mocowanie obiektywu | φ14 |
| Ogniskowa | 2.7 mm–13.5 mm |
| Maksymalny otwór przysłony | F1.5 |
| Pole widzenia | H: 109°–30°; v: 56°–17°; d: 131°–35° |
| Regulacja przysłony | Stała |
| Minimalna odległość ostrzenia | 0.8 m (2.62 ft) |
| Dori (wykrywanie, obserwacja, rozpoznanie, identyfikacja) | W zależności od ogniskowej (np. Wykrywanie: 144.8 m, obserwacja: 57.9 m, rozpoznanie: 29.0 m, identyfikacja: 14.5 m) |
| Inteligencja | |
| Ochrona obwodowa (ivs) | Wykrycie intruzów, przekroczenie linii (klasyfikacja pojazdów i ludzi) |
| Smd | Smd plus |
| Wyszukiwanie inteligentne | Współpraca z inteligentnym nvr, dokładne wyszukiwanie zdarzeń |
| Wideo | |
| Kompresja wideo | H.265; h.264; mjpeg (tylko w sub-stream) |
| Inteligentny kodek | Smart h.265+; smart h.264+ |
| Liczba strumieni | 2 |
| Rozdzielczości | 1080p (1920 × 1080), 1.3M (1280 × 960), 720p (1280 × 720), cif (352 × 288) |
| Dzień/noc | Auto(icr)/kolor/czarno-białe |
| Redukcja szumów | 3D nr |
| Audio | |
| Mikrofon wbudowany | Tak |
| Kompresja audio | G.711a; g.711Mu; g.726; pcm |
| Alarm | |
| Wydarzenia alarmowe | Brak karty sd, pełna karta sd, błąd karty sd, rozłączenie sieci, konflikt ip, nieautoryzowany dostęp, wykrycie ruchu, wykrycie dźwięku, wykrycie napięcia |
| Sieć | |
| Port sieciowy | Rj-45 (10/100 base-t) |
| Protokoły sieciowe | IPv4, IPv6, http, tcp, udp, rtsp, ftp, dhcp, ntp |
| Zasilanie | |
| Zasilanie | 12 vdc; poe (802.3af) |
| Zużycie energii | Min: 2.3 w; max: 9.3 w |
| Środowisko pracy | |
| Temperatura pracy | –30 °c do +60 °c (–22 °f do +140 °f) |
| Wilgotność pracy | ≤95% rh (bez kondensacji) |
| Obudowa | |
| Materiał | Metal |
| Wymiary | 108.3 mm × Φ122 mm (4.26" × Φ4.80") |
| Waga | Netto: 0.69 kg; brutto: 0.86 kg |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.