Kamera ip dahua ipc-hdw2241t-zs-27135
kamera ip dahua ipc-hdw2241t-zs-27135, producent: dahua
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: IPC-HDW2241T-ZS-27135
Kod kreskowy: 6923172545138
Opis
Kamera ip dahua ipc-HDW2241T-zs-27135
Najważniejsze cechy
- Przetwornik 1/2,8 progressive scan cmos
- Wysoka jakość obrazu: 25 kl/s @2MP
- Kompresja: H.265; h.264; h.264B; Mjpeg
- Funkcje: wdr 120dB, roi, agc, blc, 3DNR
- Mechaniczny filtr icr
- Obiektyw 2,7-13,5mm (kąt widzenia 108°–30°)
- Gniazdo pamięci Microsd
- Max zasięg reflektora Smart ir 40m
- Zasilanie 12V dc/Poe (802.3af)
- Stopień ochrony IP6
Przeznaczenie
Kamera może służyć do obserwacji np. Magazynów, parkingów, składów, sklepów, hurtowni, it
Specyfikacja techniczna
| Standard: | Tcp/ip |
| Przetwornik: | 1/2.8 " progressive scan cmos |
| Wielkość matrycy: | 2.1 mpx |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 - 1080p , |
| 1280 x 960 - 1.3 mpx | |
| 1280 x 720 - 720p | |
| Obiektyw: | 2.7 ... 13.5 mm - motozoom |
| Kąt widzenia: | 108° ... 30° |
| Zasięg oświetlacza ir: | 40 m |
| Interfejs rs-485: | Nie |
| Gniazdo karty pamięci: | Obsługa kart micro sd do 256GB (możliwy zapis lokalny) |
| Metoda kompresji obrazu: | H.265+ / h.265 / h.264+ / h.264 / mjpeg |
| Wejścia / wyjścia alarmowe: | Nie |
| Audio: | Nie |
| Przepływność (bitrate): | 32 ... 6144 kbit/s @ h.264 |
| 12 ... 6144 kbit/s @ h.265 | |
| Interfejs sieciowy: | 10/100 base-t (rj-45) |
| Protokoły sieciowe: | Http, https, IPv4/IPv6, tcp, udp, arp, rtp, rtsp, rtcp, rtmp, smtp, ftp, sftp, dhcp, dns, ddns, qos, upnp, ntp, multicast, icmp, igmp, nfs, pppoe, ieee 802.1x, bonjour |
| Web server: | Wbudowany, web viewer |
| Maks. Liczba użytkowników on-line: | 20 |
| Onvif: | 18.06 |
| Dostęp z telefonu komórkowego: | Port: 37777 lub dostęp przez chmurę (P2P) |
| Android: darmowa aplikacja dmss | |
| Ios (iphone): darmowa aplikacja dmss | |
| Domyślny adres ip: | 192.168.1.108 |
| Domyślny login / hasło administratora: | Admin / - |
| Hasło administratora należy ustawić przy pierwszym uruchomieniu | |
| Porty dostępu przez www: | 80, 37777 |
| Porty dostępu przez aplikację na pc: | 37777 |
| Port dostępu przez aplikację mobilną: | 37777 |
| Port onvif: | 80 |
| Rtsp url: | Rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=0 - strumień główny |
| Rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1 - strumień pomocniczy | |
| Prędkość transmisji strumienia głównego: | 25 kl/s @ 1080p |
| Wybrane funkcje: | Obiektyw motozoom - sterowanie z poziomu przeglądarki, nvr lub oprogramowania |
| Wdr - 120 db - szeroki zakres dynamiki oświetlenia | |
| 3D-dnr - cyfrowa redukcja szumu w obrazie | |
| Roi - poprawianie jakości wybranych fragmentów obrazu | |
| Icr - mechaniczny filtr podczerwieni | |
| Blc - konfigurowalna kompensacja światła wstecznego | |
| Hlc - kompensacja silnego światła (punktowego) | |
| D-zoom - zoom cyfrowy | |
| Tryb dzień/noc (color/b&w/auto) | |
| Konfigurowalne strefy prywatności | |
| Analiza ivs : przekroczenie linii, wtargnięcie | |
| Zasilanie: | Poe (802.3af), |
| 12 v dc / 530 ma | |
| Pobór mocy: | < 6.4 w |
| Obudowa: | Dome - metalowa |
| Kolor: | Biały |
| Wandaloodporna: | Nie |
| Klasa szczelności: | IP67 |
| Temperatura pracy : | -30 °c ... 60 °c |
| Waga: | 0.70 kg |
| Wymiary: | 108.3 mm × Φ122 mm (4.26" × Φ4.80") |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.