Kamera ip dahua ipc-hdw1431t-zs-2812-s4
kamera ip dahua ipc-hdw1431t-zs-2812-s4, producent: dahua
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: IPC-HDW1431T-ZS-2812-S4
Kod kreskowy: 6939554979347
Opis
Kamera ip dahua ipc-HDW1431T-zs-2812-S4
Najważniejsze cechy
- 4 mp, przetwornik obrazu cmos 1/3 ”, niskie natężenie oświetlenia, wysoka rozdzielczość obrazu
- Wyjście 4 mp (2560 × 1440) przy 25/30 kl./si obsługuje maks. 4MP (2688 × 1520) @ 20 kl/s
- Kodek h.265, wysoki stopień kompresji, bardzo niska przepływność
- Wbudowana dioda podczerwieni, maks odległość ir: 50 m
- Roi, smart h.264 / h.265, elastyczne kodowanie, stosowane w różnych środowiskach o szerokości pasma i pamięci masowej
- Obrót obrazu, wdr, 3D dnr, hlc, blc, cyfrowe znaki wodne, stosowane w różnych scenach monitorowania
- Obsługuje max. Karta sd 256 gb
- Obsługa zasilania 12 v dc / poe
- Ochrona IP67
Specyfikacja techniczna
| Standard: | Tcp/ip |
| Przetwornik: | 1/3 " progressive scan cmos |
| Wielkość matrycy: | 4 mpx |
| Rozdzielczość: | 2688 x 1520 - 4 mpx , |
| 2560 x 1440 - 3.7 mpx , | |
| 2304 x 1296 - 3 mpx , | |
| 1920 x 1080 - 1080p , | |
| 1280 x 960 - 1.3 mpx | |
| 1280 x 720 - 720p | |
| Obiektyw: | 2.8 ... 12 mm - motozoom |
| Kąt widzenia: | 98 ° ... 31 ° |
| Zasięg oświetlacza ir: | 50 m |
| Interfejs rs-485: | Nie |
| Gniazdo karty pamięci: | Obsługa kart micro sd do 256GB (możliwy zapis lokalny) |
| Metoda kompresji obrazu: | H.265+ / h.265 / h.264+ / h.264 / mjpeg |
| Wejścia / wyjścia alarmowe: | Nie |
| Audio: | Nie |
| Interfejs sieciowy: | 10/100 base-t (rj-45) |
| Protokoły sieciowe: | Http, https, IPv4/IPv6, tcp, arp, rtp, rtsp, rtcp, rtmp, smtp, ftp, sftp, dhcp, dns, ddns, qos, upnp, ntp, multicast, icmp, igmp, pppoe, ieee 802.1x |
| Web server: | Wbudowany, web viewer |
| Maks. Liczba użytkowników on-line: | 20 |
| Onvif: | 19.06 |
| Dostęp z telefonu komórkowego: | Port: 37777 lub dostęp przez chmurę (P2P) |
| Android: darmowa aplikacja gdmss plus lub dmss | |
| Ios (iphone): darmowa aplikacja idmss plus lub dmss | |
| Domyślny adres ip: | 192.168.1.108 |
| Domyślny login / hasło administratora: | Admin / - |
| Hasło administratora należy ustawić przy pierwszym uruchomieniu | |
| Porty dostępu przez www: | 80, 37777 |
| Porty dostępu przez aplikację na pc: | 37777 |
| Port dostępu przez aplikację mobilną: | 37777 |
| Port onvif: | 80 |
| Rtsp url: | Rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=0 - strumień główny |
| Rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1 - strumień pomocniczy | |
| Prędkość transmisji strumienia głównego: | 20 kl/s @ 4 mpx |
| 25 kl/s @ 3.7 mpx | |
| Wybrane funkcje: | Obiektyw motozoom - sterowanie z poziomu przeglądarki, nvr lub oprogramowania |
| Wdr - 120 db - szeroki zakres dynamiki oświetlenia | |
| 3D-dnr - cyfrowa redukcja szumu w obrazie | |
| Roi - poprawianie jakości wybranych fragmentów obrazu | |
| Icr - mechaniczny filtr podczerwieni | |
| Blc - konfigurowalna kompensacja światła wstecznego | |
| Hlc - kompensacja silnego światła (punktowego) | |
| Tryb dzień/noc (color/b&w/auto) | |
| Detekcja ruchu - maks. 4 strefy | |
| Strefy prywatności - maks. 4 | |
| Mirror - odbicie lustrzane obrazu | |
| Zasilanie: | Poe (802.3af), |
| 12 v dc / 580 ma | |
| Pobór mocy: | < 6.9 w |
| Obudowa: | Dome - metalowa |
| Kolor: | Biały |
| Wandaloodporna: | Nie |
| Klasa szczelności: | IP67 |
| Temperatura pracy : | -30 °c ... 60 °c |
| Waga: | 0.69 kg |
| Wymiary: | Ø 122 x 108 mm |
| Obsługiwane języki: | Polski, angielski, czeski, francuski, hiszpański, holenderski, niemiecki, portugalski, rosyjski, włoski |
| Producent / marka: | Dahua |
| Gwarancja: | 3 lata |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.