Kamera ip dahua ipc-hdw1239v-a-il-0280b
kamera ip dahua ipc-hdw1239v-a-il-0280b, producent: dahua
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: IPC-HDW1239V-A-IL-0280B
Kod kreskowy: 6923172568571
Opis
Kamera ip dahua ipc-HDW1239V-a-il-0280B
Kamera ip kopułkowa dahua ipc-HDW1239V-a-il 2MPx IP67 z wbudowanym mikrofonem - najważniejsze cechy
- Kamera sieciowa o rozdzielczości 2MPx z Dual light i stałą ogniskową, a także z funkcją redukcji szumu
- Przetwornik obrazu 2MPx 1/2,8" cmos
- Roi, smart h.264+/h.265+ - elastyczne kodowanie, możliwość zastosowania w różnych środowiskach
- Funkcje: dwdr, 3D nr, hlc
- Wykrywanie nietypowych zdarzeń: wykrywanie ruchu, sabotaż wideo, wykrywanie audio, wykrywanie rozłączenia sieci, konfliktu ip i nielegalnego dostępu
- Wbudowany mikrofon
- Zasilanie 12 vdc/poe - łatwa instalacja
- Stopień ochrony: IP67
- Obsługuje wykrywanie ludzi
Kamera ip dahua ipc-HDW1239V-a-il - przeznaczenie i zastosowanie:
- Dom mieszkalny: monitorowanie i zabezpieczanie posesji, kontrola dostępu na wejściach, obserwacja parkingu i ogrodu, rejestracja zdarzeń wokół domu.
- Biuro lub firma: nadzór nad obszarami biurowymi, monitorowanie magazynów i przestrzeni produkcyjnych, zabezpieczanie wejść i wyjść z budynków, rejestracja działań na terenie firmy.
- Sklepy i punkty handlowe: Monitorowanie kas i wejść do sklepu, zapobieganie kradzieżom i wandalizmowi.
- Miejsca użyteczności publicznej: Nadzór nad parkami, placami zabaw i terenami rekreacyjnymi, kontrola miejsc parkingowych na lotniskach, dworcach i innych obiektach użyteczności publicznej, zabezpieczanie budynków publicznych, np. Szkół, szpitali, muzeów.
- Monitorowanie stref przemysłowych i handlowych
Kamera kopułkowa do monitoringu ip dahua ipc-HDW1239V-a-il 2MPx - specyfikacja techniczna:
Kamera kopułkowa do monitoringu ip dahua ipc-HDW1239V-a-il 2MPx - specyfikacja techniczna:
| Przetwornik obrazu | 1/2,8'' cmos |
| Piksel | 2 mp |
| Max. Rozdzielczość | 1920 (h) × 1080 (v) |
| Rom | 128 mb |
| Ram | 128 mb |
| System skanowania | Ps |
| Czas otwarcia migawki elektronicznej | Automatyczny/ręczny 1/3 s – 1/100 000 s |
| Min. Oświetlenie | 0.005 lux@F1.6 (color,30 ire) 0.0005 lux@F1.6 (b/w,30 ire) 0 lux (illuminator on) |
| Stosunek sygnału do szumu | >56 db |
| Zasięg oświetlenia | Do 30 m (98,43 stopy) (dioda ir); do 30 m (98,43 stopy) (ciepłe światło) |
| Sterowanie włączaniem/wyłączaniem iluminatora | Automatycznie; ręcznie |
| Ilość diod | 1 (dioda podczerwieni); 1 (ciepłe światło) |
| Regulacja kąta uchwytu | Obrót: 0°–360° pochylenie: 0°–78° obrót: 0°–360° |
| Obiektyw | |
| Typ obiektywu | Stałoogniskowy |
| Mocowanie obiektywu | M12 |
| Ogniskowa | 2,8 mm |
| Max. Przysłona | F1.6 |
| Kąt widzenia | Poziomo: 104°; v: 55°; kąt nachylenia: 124° |
| Sterowanie przysłoną | Stały |
| Odległość ogniskowania | 0,8 m |
| Odległość dori | D: 44,1 m; o: 17,7 m; r: 18,8m; i: 4,4 m |
| Ai | |
| Wykrywanie ludzi | Wspieraj klasyfikację i dokładne wykrywanie ludzi |
| Inteligentne wyszukiwanie | Współpracuj z inteligentnym rejestratorem nvr, aby udoskonalić inteligentne wyszukiwanie, wyodrębnianie zdarzeń i scalanie ich z filmami o wydarzeniach |
| Wideo | |
| Kompresja wideo | H.265; h.264; h.264H; h.264B; mjpeg (obsługiwany tylko przez strumień podrzędny) |
| Inteligentna kompresja | Inteligentny h.265+; inteligentny h.264+ |
| Liczba klatek na sekundę wideo | Strumień główny: 1920 × 1080@(1–25/30 fps) strumień pomocniczy: 704 × 576@(1–25 fps)/704 × 480@(1–30fps) *powyższe wartości to maksymalna liczba klatek na sekundę każdego strumienia; w przypadku wielu strumieni wartości będą podlegać całkowitej pojemności kodowania. |
| Możliwość przesyłania strumieniowego | 2 strumienie |
| Rozdzielczość | 1080p (1920 ×1080); 1.3M (1280 × 960); 720p (1280 × 720); D1 (704 × 576/704 × 480); vga (640 × 480); cif (352 × 288/352 × 240 |
| Kontrola przepływności | Cbr/vbr |
| Szybkość transmisji wideo | H.264: 32–4096 kb/s h.265: 12–4096 kb/s |
| Dzień/noc | Automatyczny (icr)/kolorowy/czarno-biały |
| Blc | Tak |
| Hlc | Tak |
| Funkcja wdr | 120 db |
| Balans bieli | Automatycznie; naturalny; lampa uliczna; odkryty; ręcznie; zwyczaj regionalny |
| Kontrola wzmocnienia | Ręcznie; automatycznie |
| Redukcja szumów | 3D nr |
| Detekcja ruchu | Wył./wł. (4 obszary, prostokątne) |
| Domyślna szybkość transmisji z domyślną rozdzielczością | 3072 kb/s (2560 × 1440) |
| Obszar zainteresowania (roi) | Tak (4 obszary) |
| Inteligentne oświetlenie | Tak |
| Obracanie obrazu | 0°/180° |
| Odbicie lustrzane | Tak |
| Strefy prywatności | 4 obszary |
| Dźwięk | |
| Wbudowany mikrofon | Tak, wbudowany mikrofon |
| Kompresja dźwięku | G.711a; g.711Mu; pcm; g.726 |
| Próbkowanie dźwięku | 8 khz; 16 khz |
| Alarm | |
| Zdarzenie alarmowe | Odłączenie sieci; konflikt adresów ip; nielegalny dostęp; detekcja ruchu; manipulowanie wideo; detekcja dźwięku; smd (człowiek); wyjątek bezpieczeństwa |
| Sieć | |
| Port sieciowy | Rj-45 (10/100 base-t) |
| Zestaw sdk i interfejs api | Tak |
| Protokół sieciowy | Protokół IPv4; protokół IPv6; protokół http; tcp; udp; arp; współczynnik rtp; rtsp; zegar czasu rzeczywistego; rtmp; smtp; ftp; protokół dhcp; dns; ddns; ntp; multiemisja; icmp; igmp; sieć P2P |
| Interoperacyjność | Onvif (profil s i profil t); .cgi |
| Użytkownik/host | 6 (całkowita szerokość pasma: 24 m) |
| Magazynowanie | Ftp |
| Przeglądarka | Ie; chrom; przeglądarka firefox |
| Oprogramowanie do zarządzania | Inteligentny system pss lite; dss; dmss |
| Klient mobilny | Ios; android |
| Bezpieczeństwo cybernetyczne | Szyfrowanie wideo; szyfrowanie konfiguracji; trawić; wssie; blokada konta; dzienniki bezpieczeństwa; generowanie i import certyfikatu x.509; protokół https; zaufany rozruch; zaufane wykonanie; zaufana aktualizacja |
| Funkcje | |
| Ustawienia obrazu | Jasność; kontrast; ostrość; nasycenie; gamma |
| Nakładka osd | Godzina; kanał; lokalizacja |
| Tryb nagrywania | Zapis ręczny; zapis wideodetekcji; zaplanuj nagrywanie priorytet nagrywania: ręczna >detekcja wideo > harmonogram |
| Ustawienia fabryczne | Obsługa przywracania jednym kliknięciem |
| Zarządzanie użytkownikami | Maksymalnie 20 |
| Bezpieczeństwo | Nazwa użytkownika i hasło; adres mac; protokół https; kontrola dostępu do sieci |
| Niski poziom natężenia oświetlenia | Starlight |
| Certyfikacja | |
| Certyfikaty | Ce-lvd: EN62368-1 ce-emc: dyrektywa kompatybilności elektromagnetycznej 2014/30/ue |
| Zasilanie | |
| Napięcie | 12 vdc (±30%); zasilanie poe (802.3af) |
| Zasilanie | 12 v dc/poe (802.3af) |
| Pobór mocy | Podstawowy: 1,8 w (12 vdc); 2,3 w (poe) maks. (h.265 + włączona inteligencja + wdr + intensywność iluminatora): 456 w (12 vdc); 5,6W (poe) |
| Warunki pracy | |
| Temperatura | Od –40°c do +60°c (od –40°f do +140°f) |
| Wilgotność | ≤95% |
| Temperatura przechowywania | Od –40°c do +60°c (od –40°f do +140°f) |
| Wilgotność przechowywania | ≤95% |
| Ochrona | Stopień ochrony IP67 |
| Ogólne | |
| Materiał obudowy | Rdzeń wewnętrzny: metal + tworzywo sztuczne pokrywa: tworzywo sztuczne |
| Wymiary produktu | 100.9 mm × Φ109.9 mm (3.97" × Φ4.33") |
| Waga netto | 0,33 kg (0,73 funta) |
| Waga brutto | 0,45 kg (0,99 funta) |
| Instalacja | Uchwyt sufitowy; ścienny; pionowy montaż na słupie |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.