Kamera ip dahua ipc-hdbw2849e-s-il-0280b
kamera ip dahua ipc-hdbw2849e-s-il-0280b, producent: dahua
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: IPC-HDBW2849E-S-IL-0280B
Kod kreskowy: 6923172514134
Opis
Kamera ip dahua ipc-HDBW2849E-s-il-0280B
Najważniejsze cechy:
Zaawansowany sensor obrazu:
- 8 mp 1/2.7" cmos o niskiej luminancji i wysokiej jakości obrazu.
Wysoka rozdzielczość i płynność:
- Maks. Rozdzielczość 8 mp (3840 × 2160) przy 20 fps.
- Obsługa 2560 × 1440 przy 25/30 fps.
Wydajna kompresja wideo:
- Kodek h.265 zapewniający wysoką kompresję i ultra-niski bitrate.
Zaawansowane oświetlenie:
- Wbudowane diody ir i ciepłe światło.
- Maksymalny zasięg oświetlenia ir oraz ciepłego światła: 30 m.
Elastyczne kodowanie:
- Obsługa roi, smart h.264+/h.265+.
- Dostosowanie do różnych przepustowości i środowisk przechowywania.
Wszechstronne funkcje obrazu:
- Tryb rotacji, wdr, 3D nr, hlc, blc.
- Znak wodny cyfrowy dla bezpieczeństwa obrazu.
- Odpowiednie do różnych scen monitorowania.
Inteligentne monitorowanie:
- Wykrywanie intruzji i tripwire z klasyfikacją pojazdów i ludzi.
Wykrywanie anomalii:
- Detekcja ruchu, sabotaż wideo, detekcja dźwięku, brak karty sd, pełna karta sd, błąd karty sd, rozłączenie sieci, konflikt ip, nielegalny dostęp, detekcja napięcia.
Duża pojemność pamięci:
- Obsługa kart micro sd do 256 gb.
- Wbudowany mikrofon.
Łatwy montaż i zasilanie:
- Zasilanie 12 vdc lub poe.
Trwała i odporna konstrukcja:
- Certyfikaty IP67 (odporność na wodę i kurz) oraz IK10 (odporność na uderzenia).
Funkcja smd plus:
- Ulepszona detekcja zdarzeń z redukcją fałszywych alarmów.
Specyfikacja techniczna:
| Kategoria | Parametry |
| Kamera | |
| Przetwornik obrazu | 1/2.7" cmos |
| Maksymalna rozdzielczość | 3840 (h) × 2160 (v) |
| Pamięć rom | 128 mb |
| Pamięć ram | 256 mb |
| System skanowania | Progresywny |
| Elektroniczna migawka | Auto/manual 1/3 s–1/100,000 s |
| Minimalne oświetlenie | 0.008 lux@F1.6 (kolor, 30 ire); 0.0008 lux@F1.6 (b/w, 30 ire); 0 lux (przy włączonym oświetlaczu) |
| Stosunek sygnału do szumu | >56 db |
| Odległość oświetlenia | Ir: do 30 m; światło ciepłe: do 30 m |
| Sterowanie oświetlaczem | Auto/manual |
| Liczba oświetlaczy | 3 (ir led); 4 (światło ciepłe) |
| Regulacja kąta | |
| Pan | 0°–355° |
| Tilt | 0°–65° |
| Rotacja | 0°–355° |
| Obiektyw | |
| Typ obiektywu | Stałoogniskowy |
| Mocowanie obiektywu | M12 |
| Ogniskowa | 2.8 mm; 3.6 mm |
| Maksymalna przysłona | F1.6 |
| Pole widzenia | 2.8 mm: h: 110°; v: 58°; d: 132° |
| 3.6 mm: h: 86°; v: 49°; d: 100° | |
| Sterowanie przysłoną | Stałe |
| Minimalna odległość ostrzenia | 2.8 mm: 1.5 m; 3.6 mm: 1.9 m |
| Inteligencja | |
| Funkcje ivs | Ochrona obwodowa: intrusion, tripwire |
| Smd | Smd plus |
| Smart search | Współpraca ze smart nvr do inteligentnego wyszukiwania, łączenia i analizy zdarzeń |
| Wideo | |
| Kompresja wideo | H.265; h.264; mjpeg (tylko substream) |
| Smart codec | Smart h.265+; smart h.264+ |
| Liczba strumieni | 2 strumienie |
| Rozdzielczości | 8M (3840 × 2160); 6M (3072 × 2048); 5M (3072 × 1728); 4M (2688 × 1520); 3M; 1080p; 720p; D1; vga; cif |
| Kontrola bitrate | Vbr; cbr |
| Bitrate wideo | H.264: 32–8192 kbps; h.265: 12–8192 kbps |
| Audio | |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Kompresja audio | G.711a; g.711Mu; pcm; g.726 |
| Alarmy | |
| Zdarzenia alarmowe | Brak karty sd; pełna karta sd; błąd karty sd; rozłączenie sieci; konflikt ip; nieautoryzowany dostęp; wykrywanie ruchu; sabotaż wideo; wykrywanie audio; napięcie |
| Sieć | |
| Port sieciowy | Rj-45 (10/100 base-t) |
| Protokół sieciowy | IPv4; IPv6; http; tcp; udp; rtp; rtsp; ntp; smtp; ftp; sftp; ddns; P2P |
| Obsługa onvif | Profile s, g, t |
| Zasilanie | |
| Zasilanie | 12 vdc/poe (802.3af) |
| Zużycie energii | Minimalne: 2.6 w (12 vdc), 3.3 w (poe); maksymalne: 6.9 w (12 vdc), 8.3 w (poe) |
| Środowisko pracy | |
| Temperatura pracy | –40 °c do +60 °c |
| Wilgotność pracy | ≤95% (bez kondensacji) |
| Ochrona | IP67; IK10 |
| Wymiary | |
| Materiał obudowy | Metal |
| Wymiary produktu | 81.0 mm × Φ109.9 mm (3.19" × Φ4.33") |
| Waga netto | 0.36 kg (0.79 lb) |
| Waga brutto | 0.51 kg (1.12 lb) |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.