Kamera ip dahua ipc-hdbw2841r-zas-27135-black
kamera ip dahua ipc-hdbw2841r-zas-27135-black, producent: dahua
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: IPC-HDBW2841R-ZAS-27135-BLACK
Kod kreskowy: 6923172578631
Opis
Kamera ip dahua ipc-HDBW2841R-zas-27135-black
Najważniejsze cechy
- Przetwornik 1/2,7" progressive scan cmos
- Wysoka jakość obrazu: 20 kl/s @8MP
- Kompresja: H.265; h.264; h.264B; Mjpeg
- Funkcje: wdr 120dB, roi, agc, blc, 3DNR
- Mechaniczny filtr icr
- Obiektyw 2,7-13,5mm (kąt widzenia 113°–31°)
- Gniazdo pamięci Microsd
- Max zasięg reflektora Smart ir 40m
- Wejścia wyjścia alarmowe
- Wejścia wyjścia audio
- Zasilanie 12V dc/Poe (802.3af)
- Stopień ochrony IP6
Przeznaczenie
Kamera może służyć do obserwacji np. Magazynów, parkingów, składów, sklepów, hurtowni, it
Specyfikacja techniczna
| Standard: | Tcp/ip |
| Przetwornik: | 1/2.7" progressive scan cmos |
| Wielkość matrycy: | 8.3 mpx 4K uhd |
| Rozdzielczość: | 3840 x 2160 - 8.3 mpx 4K uhd , |
| 3072 x 2048 - 6.3 mpx , | |
| 3072 x 1728 - 5.3 mpx , | |
| 2880 x 1620 - 4.7 mpx , | |
| 2688 x 1520 - 4 mpx , | |
| 2048 x 1536 - 3.1 mpx , | |
| 2304 x 1296 - 3 mpx , | |
| 1920 x 1080 - 1080p , | |
| 1280 x 960 - 1.3 mpx , | |
| 1280 x 720 - 720p | |
| Obiektyw: | 2.7 ... 13.5 mm - motozoom |
| Kąt widzenia: | 113 ° ... 31 ° (dane producenta) |
| Zasięg oświetlacza ir: | 40 m |
| Metoda kompresji obrazu: | H.265 / h.264H / h.264B / h.264 / mjpeg |
| Gniazdo karty pamięci: | Obsługa kart micro sd do 256GB (możliwy zapis lokalny) |
| Wejścia / wyjścia alarmowe: | 1 / 1 |
| Audio: | Wejście na mikrofon zewnętrzny |
| Wyjście audio | |
| Obsługa dwukierunkowego audio | |
| Detekcja dźwięku | |
| Zgodność ze standardem aac | |
| Interfejs sieciowy: | 10/100 base-t (rj-45) |
| Protokoły sieciowe: | IPv4/IPv6, http, tcp, udp, arp, rtp, rtsp, rtcp, rtmp, smtp, ftp, sftp, dhcp, dns, ddns, qos, upnp, ntp, multicast, icmp, igmp, nfs, pppoe, bonjour |
| Web server: | Wbudowany |
| Maks. Liczba użytkowników on-line: | 20 |
| Onvif: | 21.12 |
| Prędkość transmisji strumienia głównego: | 20 kl/s @ 8.3 mpx |
| 25 kl/s @ 4.7 mpx | |
| Dostęp z telefonu komórkowego: | Port: 37777 lub dostęp przez chmurę (P2P) |
| Android: darmowa aplikacja dmss | |
| Ios (iphone): darmowa aplikacja dmss | |
| Domyślny adres ip: | 192.168.1.108 |
| Domyślny login / hasło administratora: | Admin / - |
| Hasło administratora należy ustawić przy pierwszym uruchomieniu | |
| Porty dostępu przez www: | 80, 37777 |
| Porty dostępu przez aplikację na pc: | 37777 |
| Port dostępu przez aplikację mobilną: | 37777 |
| Port onvif: | 80 |
| Rtsp url: | Rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=0 - strumień główny |
| Rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1 - strumień pomocniczy | |
| Wybrane funkcje: | Obiektyw motozoom |
| Wdr - 120 db - szeroki zakres dynamiki oświetlenia | |
| 3D-dnr - cyfrowa redukcja szumu w obrazie | |
| Roi - poprawianie jakości wybranych fragmentów obrazu | |
| Blc/hlc - kompensacja światła tła / silnego światła | |
| Możliwość zmiany rozdzielczości, jakości i przepustowości | |
| Detekcja ruchu | |
| Konfigurowalne strefy prywatności | |
| Tryb dzień/noc | |
| Icr - mechaniczny filtr podczerwieni | |
| Automatyczny balans bieli | |
| Agc - automatyczna regulacja wzmocnienia obrazu | |
| Mirror - odbicie lustrzane obrazu | |
| Obsługa nas - network attached storage - umożliwia podłączenie zasobów pamięci bezpośrednio do sieci komputerowej | |
| Smd plus - wyszukiwanie obiektu sklasyfikowanego jako: człowiek, pojazd silnikowy, pojazd bezsilnikowy | |
| Analiza ivs : przekroczenie linii, wtargnięcie - klasyfikacja ludzi i pojazdów, detekcja dźwięku | |
| Zasilanie: | Poe (802.3af), |
| 12 v dc / 530 ma | |
| Pobór mocy: | ≤ 7.3 w @ poe |
| ≤ 6.4 w @ 12 v | |
| Obudowa: | Dome - metalowa |
| Kolor: | Biały |
| Klasa szczelności: | IP67 |
| Wandaloodporna: | IK10 |
| Temperatura pracy : | -30 °c ... 60 °c |
| Waga: | 0.51 kg |
| Wymiary: | Ø 122 x 93 mm |
| Obsługiwane języki: | Polski, angielski, czeski, francuski, hiszpański, holenderski, niemiecki, portugalski, rosyjski, rumuński, turecki, ukraiński, węgierski, włoski |
| Producent / marka: | Dahua |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.