Kamera ip dahua ipc-hdbw2441r-zas-27135
kamera ip dahua ipc-hdbw2441r-zas-27135, producent: dahua
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: IPC-HDBW2441R-ZAS-27135
Kod kreskowy: 6923172545671
Opis
Kamera ip dahua ipc-HDBW2441R-zas-27135
Najważniejsze cechy:
- Przetwornik: 1/2.9" 4MP progressive scan cmos
- Rozdzielczość: 2688x1520 @ 20 kl/s
- Interfejs: ethernet 10/100 base-t poe 802.3af
- Kompresja: H.265+/ H.265/ h.264+/ h.264/ mjpeg
- Ilość pikseli: 4Mpx
- Czułość: 0.008lux/F1.5
- Obiektyw: 2.7~13.5mm (motozoom z autofocusem)
- 2 diody ir led (zasięg 40m)
- Awb, agc, blc, hlc, 3D dnr, wdr 120dB, roi
- Mechaniczny filtr podczerwieni icr
- Obsługa kart microsd / microsdhc / microsdxc do 256GB
- Zgodna z standardem: onvif, cgi, milstone, genetec, rtsp, P2P
- Obudowa: klasa szczelności (IP67), wandaloodporna (IK10)
- Funkcje ivs: przekroczenie linii, wykrycie intruza
- Systemy: detekcja ruchu, strefy prywatności
- Prędkość i rozdzielczość przetwarzania:
- 20 kl/s dla 2688x1520 (4Mpx)
- 25/30 kl/s dla 2560x1440
- 25/30 kl/s dla 1920x1080 (2Mpx)
- Bitrate: 32 ~ 6144Kbps (h.264), 12 ~ 6144Kbps (h.265)
- Podgląd obrazu:
- Smart pss, dss express, dss pro
- Przeglądarki internetowe: ie, firefox, chrome
- Urządzenia mobilne z systemami: ios, android
- Zasilanie: 12V dc lub poe 48V (802.3af)
- Gwarancja: 36 miesięcy
Specyfikacja
| Standard: | Tcp/ip |
| Przetwornik: | 1/2.9 " progressive scan cmos |
| Wielkość matrycy: | 4 mpx |
| Rozdzielczość: | 2688 x 1520 - 4 mpx , |
| 2560 x 1440 - 3.7 mpx , | |
| 2304 x 1296 - 3 mpx , | |
| 1920 x 1080 - 1080p , | |
| 1280 x 960 - 1.3 mpx | |
| 1280 x 720 - 720p | |
| Obiektyw: | 2.7 ... 13.5 mm - motozoom |
| Kąt widzenia: | 108 ° ... 30 ° (dane producenta) |
| 102 ° ... 31 ° (nasze testy) | |
| Zasięg oświetlacza ir: | 40 m |
| Interfejs rs-485: | Nie |
| Metoda kompresji obrazu: | H.265+ / h.265 / h.264+ / h.264 / mjpeg |
| Gniazdo karty pamięci: | Obsługa kart micro sd do 256GB (możliwy zapis lokalny) |
| Wejścia / wyjścia alarmowe: | 1 / 1 |
| Audio: | Wbudowany mikrofon |
| Wejście na mikrofon zewnętrzny | |
| Wyjście audio | |
| Obsługa dwukierunkowego audio | |
| Detekcja dźwięku | |
| Interfejs sieciowy: | 10/100 base-t (rj-45) |
| Protokoły sieciowe: | IPv4/IPv6, http, tcp, udp, arp, rtp, rtsp, rtcp, rtmp, smtp, ftp, sftp, dhcp, dns, ddns, ntp, multicast, icmp, igmp |
| Web server: | Wbudowany, web viewer |
| Maks. Liczba użytkowników on-line: | 20 |
| Onvif: | 21.06 |
| Prędkość transmisji strumienia głównego: | 20 kl/s @ 4 mpx, |
| 25 kl/s - 3.7 mpx | |
| Dostęp z telefonu komórkowego: | Port: 37777 lub dostęp przez chmurę (P2P) |
| Android: darmowa aplikacja dmss | |
| Ios (iphone): darmowa aplikacja dmss | |
| Domyślny adres ip: | 192.168.1.108 |
| Domyślny login / hasło administratora: | Admin / - |
| Hasło administratora należy ustawić przy pierwszym uruchomieniu | |
| Porty dostępu przez www: | 80, 37777 |
| Porty dostępu przez aplikację na pc: | 37777 |
| Port dostępu przez aplikację mobilną: | 37777 |
| Port onvif: | 80 |
| Rtsp url: | Rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=0 - strumień główny |
| Rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1 - strumień pomocniczy | |
| Wybrane funkcje: | Obiektyw motozoom |
| Wdr - 120 db - szeroki zakres dynamiki oświetlenia | |
| 3D-dnr - cyfrowa redukcja szumu w obrazie | |
| Roi - poprawianie jakości wybranych fragmentów obrazu | |
| Blc/hlc - kompensacja światła tła / silnego światła | |
| Możliwość zmiany rozdzielczości, jakości i przepustowości | |
| Detekcja ruchu | |
| Konfigurowalne strefy prywatności | |
| Icr - mechaniczny filtr podczerwieni | |
| Mirror - odbicie lustrzane obrazu | |
| Smd plus - wyszukiwanie obiektu sklasyfikowanego jako: człowiek, pojazd silnikowy | |
| Analiza ivs : przekroczenie linii, wtargnięcie - klasyfikacja ludzi i pojazdów | |
| Zasilanie: | Poe (802.3af), |
| 12 v dc / 540 ma | |
| Pobór mocy: | ≤ 6.5 w @ 12 v dc, |
| ≤ 7.7 w @ poe | |
| Obudowa: | Dome - metalowa |
| Kolor: | Biały |
| Klasa szczelności: | IP67 |
| Wandaloodporna: | IK10 |
| Temperatura pracy : | -30 °c ... 60 °c |
| Waga: | 0.51 kg |
| Wymiary: | Ø 122 x 93.4 mm |
| Obsługiwane języki: | Polski, angielski, czeski, francuski, hiszpański, holenderski, niemiecki, portugalski, rumuński, rosyjski, turecki, ukraiński, węgierski, włoski |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.