Kamera ip bcs view bcs-v-tip58vsr6-ai2(2)
kamera ip bcs view bcs-v-tip58vsr6-ai2(2), producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-V-TIP58VSR6-Ai2(2)
Kod kreskowy: 5904890712737
Opis
Kamera ip bcs view bcs-v-TIP58VSR6-Ai2(2)
Najważniejsze cechy
- Kamera ip tubowa 8Mpx
- Przetwornik 1/1.8" ps cmos
- Technologia skylight
- Technologia acusense
- Obiektyw motozoom 2.8~12mm
- Wdr 120dB
- Ir 60m
- Alarm 1/1, audio 1/1
- Obudowa IP67, IK10
- Wbudowane funkcje inteligentne
- Puszka montażowa bcs-v-at w zestawie
Specyfikacja techniczna
| Nazwa urządzenia | Bcs-v-TIP58VSR6-Ai2(2) |
| Linia produktowa | Bcs view |
| Typ kamery | Tuba |
| Rozdzielczość | 8 mpx |
| Przetwornik | 1/1.8'' cmos |
| System skanowania | Progressive scan |
| Piksele | 3840 (h) × 2160 (v) |
| Obiektyw | Motozoom |
| Ogniskowa | 2.8 ~ 12 mm |
| Apertura | F 1.2 |
| Focus | Auto / manual |
| Iris | Stały |
| Zoom optyczny | 4× |
| Kąt widzenia | H: 112.3° ~ 41.2° / v: 58.1° ~ 23.1° / d: 137.4° ~ 47.3° |
| Dori | Detect 87-216 m / observe 35-86 m / recognize 17-43 m / identify 9-22 m |
| Czułość kamery | 0.0008 lux (F1.2, agc), 0 lux (b/w, ir) |
| Stosunek s/n | 52 db |
| Balans bieli | (awb) auto / manual |
| Wdr | 120 db |
| Kompensacja tła | Blc / hlc / wdr (120 db) |
| Migawka | Auto / manual 1/3 ~ 1/100000 s |
| Kontrola wzmocnienia | (agc) auto / manual |
| Redukcja szumów | 3D dnr |
| Obrót obrazu | Odbicie lustrzane |
| Ilość strumieni | 3 |
| Rozdzielczości | 8M / 6M / 4M / 2M / 720P / vga / 360P |
| Strumień główny | 3840×2160 @25fps / 3200×1800 @30fps / 2688×1520 @25fps / 1920×1080 @25fps / 1280×720 @25fps |
| Strumień drugi | 1280×720 @30fps / 640×480 @30fps / 640×360 @30fps |
| Strumień trzeci | 1920×1080 @10fps / 1280×720 @10fps / 640×480 @10fps / 640×360 @10fps |
| Bitrate | 32 kbps ~ 16 mbps |
| Kompresja wideo | H.265 / h.265+ / h.264 / h.264+ / mjpeg |
| Dzień / noc | Icr |
| Rodzaj oświetlacza | Ir led |
| Zasięg ir | 60 m |
| Wejście audio | 1 |
| Wyjście audio | 1 |
| Kompresja audio | G.711 u-law / g.711 a-law / g.722.1 / g.726 / MP2L2 / pcm / MP3 / aac |
| Wejście alarmowe | 1 |
| Wyjście alarmowe | 1 |
| Przechowywanie | Ftp, nas (nfs) |
| Gniazdo karty pamięci | Microsd do 512 gb |
| Obsługa | Web service, cms bcs manager (windows/linux/mac), mobile app (ios, android) |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Maski prywatności | 4 |
| Sieć | Rj-45 10/100 mbps |
| Zgodność | Onvif (s/g/t) |
| Protokoły | Tcp/ip, icmp, http, https, ftp, dhcp, dns, ddns, rtp, rtsp, rtcp, ntp, upnp, smtp, igmp, 802.1X, qos, IPv4, IPv6, udp, bonjour, ssl/tls, pppoe, snmp, srtp, sftp |
| Rodzaj zasilania | 12 v dc / poe (802.3at) |
| Pobór mocy | Max 18 w |
| Kolor obudowy | Biały |
| Klasa szczelności ip | IP67 |
| IK10 | Tak |
| Warunki pracy | −30 °c ~ +60 °c, max 95 % rh |
| Wymiary | 298 × 97.9 × 95.7 mm |
| Waga | 1.47 kg |
| Funkcje ai i wyposażenie | |
| Ai – wbudowane funkcje inteligentne | Wbudowane algorytmy rozpoznawania i analizy obrazu |
| Ai – ochrona perymetryczna | Wtargnięcie w obszar, przekroczenie linii |
| Ai – rozpoznawanie obiektów | Rozpoznawanie osoby / pojazdu mechanicznego dla zdarzeń „wtargnięcie w obszar” i „przekroczenie linii”; redukcja fałszywych alarmów |
| Ai – detekcja twarzy | Wykrywanie i śledzenie twarzy, rejestracja zdjęcia twarzy |
| Akcesoria w zestawie | Puszka montażowa bcs-v-at |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.