Kamera ip bcs point bcs-p-tip28fcl3-ai1
kamera ip bcs point bcs-p-tip28fcl3-ai1, producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-P-TIP28FCL3-Ai1
Kod kreskowy: 5904890714458
Opis
Kamera ip bcs point bcs-p-TIP28FCL3-Ai1
Specyfikacja techniczna:
| Nazwa urządzenia | Bcs-p-TIP28FCL3-Ai1 |
| Linia produktowa | Bcs point |
| Ndaa | National defense authorization act |
| Typ kamery | Tuba |
| Rozdzielczość | 8 mpx |
| Przetwornik | 1/1.8'' cmos |
| System skanowania | Progressive scan |
| Piksele | 3840(h)×2160(v) |
| Obiektyw | Stały |
| Ogniskowa | 2.8 mm |
| Apertura | F1.0 |
| Focus | Stały |
| Iris | Stały |
| Zoom cyfrowy | 16× |
| Kąt widzenia | H: 111°, v: 63°, d: 131° |
| Dori | Detect 63m / observe 25m / recognize 13m / identify 6m |
| Czułość kamery | 0.0003Lux (F1.0, agc) |
| Stosunek s/n | 52dB |
| Balans bieli | Auto / manual (awb) |
| Wdr | 120dB |
| Kompensacja tła | Blc / hlc / wdr (120dB) |
| Migawka | Auto / manual 1~1/100000s |
| Kontrola wzmocnienia | Auto / manual (agc) |
| Redukcja szumów | 2D/3D dnr |
| Roi | Region of interest |
| Defog | Digital |
| Obrót obrazu | Mirror, flip 0°/90°/180°/270° |
| Ilość strumieni | 2 |
| Rozdzielczości | 8M / 5M / 4M / 2M / 720P / D1 / 640×360 / 2CIF / cif |
| Strumień główny | Do 3840×2160@20fps |
| Strumień drugi | Do 1920×1080@30fps |
| Bitrate | 128Kbps~6144Kbps |
| Kompresja wideo | H.265 / h.265+ / h.264 / mjpeg |
| Rodzaj oświetlacza | Whitelight |
| Zasięg whitelight | 30m |
| Nightcolor | Nightcolor 2.0 |
| Mikrofon | Tak |
| Kompresja audio | G.711A / g.711U |
| Przechowywanie | Nas (nfs) |
| Gniazdo karty pamięci | Microsd do 512GB |
| Obsługa | Web, cms bcs manager, aplikacja mobilna |
| Detekcja ruchu | 4 strefy |
| Maski prywatności | 4 |
| Sieć | Rj-45 10/100Mbps |
| Zgodność | Onvif (s/g/t) |
| Protokoły | IPv4, IPv6, igmp, icmp, arp, tcp, udp, dhcp, pppoe, rtp, rtsp, rtcp, dns, ddns, ntp, ftp, upnp, http, https, smtp, 802.1x, snmp, qos, rtmp, ssl/tls |
| Bezpieczeństwo | Zaawansowana ochrona dostępu i transmisji danych |
| Rodzaj zasilania | 12VDC / poe (802.3af) |
| Pobór mocy | Max 3.9W |
| Kolor obudowy | Biały |
| Klasa szczelności ip | IP67 |
| Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe | 4kV |
| Warunki pracy | -30°c~+60°c, max 95% rh |
| Wymiary | 206×73×73mm |
| Waga | 0.48kg |
| Ai - funkcje inteligentne | Rozpoznawanie i analiza obrazu |
| Ai - ochrona perymetryczna | Wtargnięcie w obszar, przekroczenie linii |
| Ai - rozpoznawanie obiektów | Rozpoznawanie ludzi dla redukcji fałszywych alarmów |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.