Kamera ip bcs line bcs-l-tip44vwr5
kamera ip bcs line bcs-l-tip44vwr5, producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-L-TIP44VWR5
Kod kreskowy: 5904890715509
Opis
Kamera ip bcs line bcs-l-TIP44VWR5
Najważniejsze cechy
- Kamera ip tubowa 4Mpx
- Przetwornik 1/3" ps cmos
- Obiektyw motozoom 2.8~12mm
- WDR120dB
- Ir 50m
- Obudowa IP67
Specyfikacja techniczna
| Nazwa urządzenia | Bcs-l-TIP44VWR5 |
| Linia produktowa | Bcs line |
| Typ kamery | Tuba |
| Rozdzielczość | 4 mpx |
| Przetwornik | 1/3'' cmos |
| System skanowania | Progressive scan |
| Piksele | 2688(h) × 1520(v) |
| Ram | 128 mb |
| Rom | 128 mb |
| Obiektyw | Motozoom |
| Ogniskowa | 2.8 ~ 12 mm |
| Apertura | F1.7 |
| Focus | Auto / manual |
| Iris | Auto |
| Zoom optyczny | 4× |
| Zoom cyfrowy | 16× |
| Kąt widzenia | H: 98°~31° / v: 55°~18° / d: 116°~36° |
| Dori | Detekcja: 66–200 m / obserwacja: 26–80 m / rozpoznanie: 13–40 m / identyfikacja: 7–20 m |
| Czułość | 0.03 lux (F1.7), 0 lux (ir) |
| Balans bieli | Auto / manual (awb) |
| Wdr | 120 db |
| Kompensacja tła | Blc / hlc / wdr (120 db) |
| Migawka | Auto / manual 1/3 ~ 1/100000 s |
| Agc | Auto / manual |
| Redukcja szumów | 3D dnr |
| Obrót obrazu | Mirror, flip 0°/90°/180°/270° |
| Ilość strumieni | 2 |
| Rozdzielczości strumienia | 4M (2688×1520), 3M, 2M, 1.3M, 720P, D1, vga, cif |
| Strumień główny | 2688×1520@20fps, 2560×1440@25/30fps |
| Strumień drugi | 704×576@25fps, 704×480@30fps |
| Bitrate | H.264: 32–6144 kbps, h.265: 12–6144 kbps |
| Kompresja wideo | H.265 / h.265+ / h.264 / h.264+ / mjpeg |
| Tryb dzień/noc | Icr (mechaniczny filtr ir) |
| Rodzaj oświetlacza | Ir led |
| Zasięg ir | 50 m |
| Przechowywanie | Ftp, sftp |
| Gniazdo karty | Microsd do 256 gb |
| Obsługa | Web service, bcs manager (win/linux/mac), aplikacja mobilna (ios, android) |
| Detekcja ruchu | 4 obszary |
| Maski prywatności | 4 |
| Sieć | Rj-45 10/100 mbps |
| Zgodność | Onvif (s/g/t) |
| Protokoły | Http, tcp, arp, rtsp, rtp, udp, rtcp, smtp, ftp, dhcp, dns, ddns, pppoe, IPv4/v6, qos, upnp, ntp, rtmp, multicast, https, sftp, 802.1x, icmp, igmp |
| Zasilanie | 12V dc / poe (802.3af) |
| Pobór mocy | Max 7.4 w |
| Kolor | Biały |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Warunki pracy | -30°c ~ +60°c, max 95% rh |
| Wymiary | 90.4 × 244.1 mm |
| Waga | 0.86 kg |
| Obudowa | Metal |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.