Kamera ip bcs line bcs-l-tip14fcl5-ai1
kamera ip bcs line bcs-l-tip14fcl5-ai1, producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-L-TIP14FCL5-Ai1
Kod kreskowy: 5904890714267
Opis
Kamera ip bcs line bcs-l-TIP14FCL5-Ai1
Najważniejsze cechy
- Kamera ip tubowa 4Mpx
- Przetwornik 1/1.8" ps cmos
- Technologia nightcolor 2.0
- Obiektyw stały 2.8mm
- WDR120dB
- Whitelight 50m
- Mikrofon
- Obudowa IP67
- Wbudowane funkcje inteligentne
Specyfikacja techniczna
| Nazwa urządzenia | Bcs-l-TIP14FCL5-Ai1 |
| Linia produktowa | Bcs line |
| Typ kamery | Tuba |
| Rozdzielczość | 4 mpx |
| Przetwornik | 1/1.8'' cmos |
| System skanowania | Progressive scan |
| Piksele | 2688(h)×1520(v) |
| Ram | 256MB |
| Rom | 128MB |
| Obiektyw | Stały |
| Ogniskowa | 2.8 mm |
| Apertura | F1.0 |
| Focus | Stały |
| Iris | Stały |
| Zoom cyfrowy | 16× |
| Kąt widzenia | H: 112° v: 60° d: 134° |
| Dori | Detect 58m / observe 23m / recognize 12m / identify 6m |
| Czułość kamery | 0.0005Lux (color, F1.0) |
| Stosunek s/n | 56dB |
| Balans bieli | (awb) auto / manual |
| Wdr | 120dB |
| Kompensacja tła | Blc / hlc / wdr(120dB) |
| Migawka | Auto / manual 1/3~1/100000s |
| Kontrola wzmocnienia | (agc) auto / manual |
| Redukcja szumów | 3D dnr |
| Ldc | Lens distortion correction |
| Roi | Region of interest |
| Obrót obrazu | Mirror, flip 0°/90°/180°/270° |
| Ilość strumieni | 2 |
| Rozdzielczości | 4M(2688×1520)(2560×1440) /3M(2304×1296) /2M(1920×1080) /1.3M(1280×960) /720P(1280×720) /D1(704×576/704×480) /vga(640×480) /cif(352×288/352×240) |
| Strumień główny | 2688×1520(120fps) 2560×1440(125/30fps) |
| Strumień drugi | 704×576(125fps) 704×480(130fps) |
| Bitrate | H.264: 32 Kbps6144 kbps, h.265: 12 Kbps6144 kbps |
| Kompresja wideo | H.265 / h.265+ / h.264 / h.264+ / mjpeg |
| Dzień/noc | Icr mechaniczny filtr podczerwieni |
| Rodzaj oświetlacza | White light |
| Oświetlacz | 50m |
| Nightcolor | Nightcolor 2.0 |
| Mikrofon | Tak |
| Kompresja audio | G.711A / g.711Mu / g.726 / pcm |
| Przechowywanie | Ftp, sftp, nas |
| Gniazdo karty pamięci | Microsd 256GB |
| Obsługa | Web service, cms bcs manager (windows/linux/mac), mobile app (ios, android) |
| Detekcja ruchu | 4 |
| Maski prywatności | 4 |
| Sieć | Rj-45 10/100 mbps |
| Zgodność | Onvif(s/g/t) |
| Protokoły | IPv4, IPv6, http, tcp, udp, arp, rtp, rtsp, rtcp, rtmp, smtp, ftp, sftp, dhcp, dns, ddns, qos, upnp, ntp, multicast, icmp, igmp, nfs, pppoe, P2P, bonjour, auto registration |
| Bezpieczeństwo | Video / firmware / configuration encryption, digest, wsse, account lockout, security logs, ip/mac filtering, generation and importing of x.509 certification, syslog, https, 802.1x, trusted boot / execution / upgrade, session security, security warning |
| Rodzaj zasilania | 12VDC / poe(802.3af) |
| Pobór mocy | Max 7.2W |
| Kolor obudowy | Biały |
| Klasa szczelności ip | IP67 |
| Warunki pracy | -40°c~+60°c max 95% rh |
| Wymiary | 197.9×80.2×76.2mm |
| Waga | 0.57 kg |
| Ai - wbudowane funkcje inteligentne | Wbudowane inteligentne algorytmy rozpoznawania i analizy obrazu |
| Ai - ochrona perymetryczna | Wtargnięcie w obszar, przekroczenie linii |
| Ai - rozpoznawanie obiektów | Rozpoznawanie osoba/pojazd mechaniczny dla wtargnięcia w obszar, przekroczenia linii redukuje fałszywe wywołanie alarmu |
| Ai - smd - inteligentna detekcja ruchu | Smd plus |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.