Kamera ip bcs line bcs-l-psip24425scr10l5-ai1
kamera ip bcs line bcs-l-psip24425scr10l5-ai1, producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-L-PSIP24425SCR10L5-AI1
Kod kreskowy: 5904890715554
Opis
Kamera ip bcs line bcs-l-PSIP24425SCR10L5-AI1
Specyfikacja techniczna
| Nazwa urządzenia | Bcs-l-PSIP24425SCR10L5-Ai1 |
| Linia produktowa | Bcs line |
| Typ kamery | Ptz+stała |
| Rozdzielczość | 4 mpx |
| Rozdzielczość kamera stała | 4 mpx |
| Przetwornik | 1/2.8'' cmos starvis |
| Przetwornik kamera stała | 1/2.8'' cmos |
| System skanowania | Progressive scan |
| Piksele | 2560(h)×1440(v) |
| Piksele kamera stała | 2560(h)×1440(v) |
| Ram | 1GB |
| Ram kamera stała | 1GB |
| Rom | 4GB |
| Rom kamera stała | 4GB |
| Obiektyw | Motozoom |
| Ogniskowa | 5~125 mm |
| Ogniskowa kamera stała | 2.8 mm |
| Apertura | F1.6~3.6 |
| Apertura kamera stała | F1.0 |
| Focus | Auto / manual |
| Iris | Auto / manual |
| Zoom optyczny | 25× |
| Zoom cyfrowy | 16× |
| Kąt widzenia | H: 51.9°~3.0° v: 39.7°~2.2° d: 63.1°~3.7° |
| Kąt widzenia kamera stała | H: 101° v: 53° d: 120° |
| Dori | Detect 100~2500m / observe 40~1000m / recognize 20~500m / identify 10~250m |
| Dori kamera stała | Detect 56m / observe 22m / recognize 11m / identify 6m |
| Czułość kamery | 0.005Lux(color,F1.6,30IRE) 0.0005Lux(F1.6,b/w,30IRE) 0Lux(b/w,ir) |
| Czułość kamery kamera stała | 0.001Lux(color,F1.0,30IRE) 0.0005Lux(F1.0,b/w,30IRE) 0Lux(b/w,ir) |
| Stosunek s/n | 55dB |
| Balans bieli | (awb) auto / manual |
| Wdr | 120dB |
| Wdr kamera stała | Dwdr |
| Kompensacja tła | Blc / hlc |
| Migawka | Auto / manual 1~1/30000s |
| Migawka kamera stała | Auto / manual 1/3~1/100000s |
| Kontrola wzmocnienia | (agc) auto / manual |
| Redukcja szumów | 2D/3D dnr |
| Roi | Region of interest |
| Stabilizacja obrazu | Electronic (eis) |
| Defog | Electronic |
| Obrót obrazu | Flip 180° |
| Ilość strumieni | 3 |
| Rozdzielczości | 4M(2560×1440) / 3M(2048×1536)(2304×1296) / 2M(1920×1080) / 1.3M(1280×960) / 720P(1280×720) / D1(704×576)(704×480) / vga(640×480) / cif(352×288)(352×240) |
| Rozdzielczości kamera stała | 4M(2560×1440) / 3M(2048×1536)(2304×1296) / 2M(1920×1080) / 1.3M(1280×960) / 720P(1280×720) / D1(704×576)(704×480) / vga(640×480) / cif(352×288)(352×240) |
| Strumień główny | 2560×1440 / 2304×1296 / 2048×1536 / 1920×1080 / 1280×960 / 1280×720(25/30fps) |
| Strumień główny kamera stała | 2560×1440 / 2304×1296 / 2048×1536 / 1920×1080 / 1280×960 / 1280×720(25/30fps) |
| Strumień drugi | 704×576 / 704×480 / 640×480 / 352×288 / 352×240(25/30fps) |
| Strumień drugi kamera stała | 704×576 / 704×480 / 640×480 / 352×288 / 352×240(25/30fps) |
| Strumień trzeci | 1920×1080 / 1280×960 / 1280×720(25/30fps) |
| Strumień trzeci kamera stała | 1920×1080 / 1280×960 / 1280×720(25/30fps) |
| Bitrate | H.264: 96 kbps~16384 kbps h.265: 38 kbps~10240 kbps |
| Bitrate kamera stała | H.264: 96 kbps~16384 kbps h.265: 38 kbps~10240 kbps |
| Kompresja wideo | H.265 / h.265+ / h.264+ / h.264 / mjpeg |
| Dzień/noc | Icr mechaniczny filtr podczerwieni |
| Rodzaj oświetlacza | Ir led + whitelight |
| Rodzaj oświetlacza kamera stała | Ir led + whitelight |
| Zasięg ir | 100m |
| Zasięg ir kamera stała | 30m |
| Zasięg whitelight | 50m |
| Zasięg whitelight kamera stała | 30m |
| Nightcolor | Tak |
| Głośnik | Tak |
| Funkcja aktywnego odstraszania adc | Alarm optyczno-dźwiękowy |
| Wejście audio | 1 |
| Wyjście audio | 1 |
| Kompresja audio | G.711A / g.711Mu / g.726 / g.722.1 / g.723 / g.729 / MPEG2-L2 / pcm |
| Wejście alarmowe | 2 |
| Wyjście alarmowe | 1 |
| Przechowywanie | Ftp, sftp, nas |
| Gniazdo karty pamięci | Microsd 512GB |
| Obsługa | Web service, cms bcs manager (windows/linux/mac), mobile app(ios, android) |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Maski prywatności | 24 |
| Sieć | Rj-45 10/100 mbps |
| Zgodność | Onvif(s/g/t) |
| Protokoły | Ftp, rtmp, IPv6, bonjour, IPv4, dns, rtcp, pppoe, ntp, rtp, 802.1x, https, snmp, tcp/ip, ddns, upnp, nfs, icmp, udp, igmp, http, ssl, dhcp, smtp, qos, rtsp, arp |
| Rodzaj zasilania | 12VDC / poe(802.3at) |
| Pobór mocy | Max 25W |
| Kolor obudowy | Biały |
| Klasa szczelności ip | IP66 |
| Wbudowana grzałka | Tak |
| Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe | Tvs 6kV |
| Warunki pracy | -40°c~+65°c max 95% rh |
| Wymiary | 160×184×304mm |
| Waga | 3.41 kg |
| Prędkość pan | 0.1°/s~200°/s(240°/s preset) |
| Prędkość tilt | 0.1°/s~120°/s(200°/s preset) |
| Zakres pan | 0°~360° |
| Zakres tilt | -15°~90° auto-flip, kamera stała 13°~23° |
| Auto tracking | Tak |
| Funkcje automatyki | 300 presetów, 8 tras(po 32 presety), 5 ścieżek, 5 skanów |
| Ai - wbudowane funkcje inteligentne | Wbudowane inteligentne algorytmy rozpoznawania i analizy obrazu |
| Ai - ochrona perymetryczna | Wtargnięcie w obszar, przekroczenie linii, szybkie przemieszczanie, szwendanie, detekcja tłumu, detekcja parkowania |
| Ai - rozpoznawanie obiektów | Rozpoznawanie osoba/pojazd mechaniczny dla wtargnięcia w obszar, przekroczenia linii i szybkiego przemieszczania redukuje fałszywe wywołanie alarmu. |
| Ai - smd - inteligentna detekcja ruchu | Smd 4.0 |
| Akcesoria w zestawie | Uchwyt ścienny |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.