Kamera ip bcs line bcs-l-eip14fcl3-ai1
kamera ip bcs line bcs-l-eip14fcl3-ai1, producent: bcs
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: BCS-L-EIP14FCL3-Ai1
Kod kreskowy: 5904890714243
Opis
Kamera ip bcs line bcs-l-EIP14FCL3-Ai1
Przeznaczenie
- Kamera ip kopułowa 4Mpx
- Przetwornik 1/1.8" ps cmos
- Technologia nightcolor
- Obiektyw stały 2.8 mm
- WDR120dB
- Mikrofon
- Promiennik ir 30m
- Oświetlacz led biały 30m
- Obudowa IP67
- Wbudowane funkcje inteligentne
Specyfikacja techniczna
| Nazwa urządzenia | Bcs-l-EIP14FCL3-Ai1 |
| Linia produktowa | Bcs line |
| Typ kamery | Kopuła |
| Rozdzielczość | 4 mpx |
| Przetwornik | 1/1.8'' cmos |
| System skanowania | Progressive scan |
| Piksele | 2688(h)×1520(v) |
| Ram | 256MB |
| Rom | 128MB |
| Obiektyw | Stały |
| Ogniskowa | 2.8 mm |
| Apertura | F1.0 |
| Focus | Stały |
| Iris | Stały |
| Zoom cyfrowy | 16× |
| Kąt widzenia | H: 112° v: 60° d: 134° |
| Dori | Detect 58m / observe 23m / recognize 12m / identify 6m |
| Czułość kamery | 0.0005Lux@F1.0 |
| Stosunek s/n | 56dB |
| Balans bieli | (awb) auto / manual |
| Wdr | 120dB |
| Kompensacja tła | Blc / hlc / wdr(120dB) |
| Migawka | Auto / manual 1/3~1/100000s |
| Kontrola wzmocnienia | (agc) auto / manual |
| Redukcja szumów | 3D dnr |
| Ldc | Lens distortion correction |
| Roi | Region of interest |
| Obrót obrazu | Mirror, flip 0°/90°/180°/270° |
| Ilość strumieni | 2 |
| Rozdzielczości | 4M, 3M, 1080p, 1.3M, 720p, D1, vga, cif |
| Strumień główny | 2688×1520@(1–20 fps) / 2560×1440@(1–25/30 fps) |
| Strumień drugi | 704×576@(1–25 fps) / 704×480@(1–30fps) |
| Bitrate | H.264: 32 Kbps6144 kbps / h.265: 12 Kbps6144 kbps |
| Kompresja wideo | H.265 / h.265+ / h.264 / h.264+ / mjpeg |
| Rodzaj oświetlacza | White light |
| Oświetlacz | 30m |
| Nightcolor | Nightcolor 2.0 |
| Mikrofon | Tak |
| Kompresja audio | G.711A / g.711Mu / g.726 / pcm |
| Przechowywanie | Ftp, sftp, nas |
| Gniazdo karty pamięci | Microsd 256GB |
| Obsługa | Web service, cms bcs manager, mobile app |
| Detekcja ruchu | 4 |
| Maski prywatności | 4 |
| Sieć | Rj-45 10/100 mbps |
| Zgodność | Onvif(s/g/t) |
| Protokoły | IPv4, IPv6, http, tcp, udp, arp, rtp, rtsp, rtcp, rtmp itd. |
| Bezpieczeństwo | Szyfrowanie, ip/mac filtering, https, 802.1x, security logs |
| Rodzaj zasilania | 12VDC / poe(802.3af) |
| Pobór mocy | Max 6.4W |
| Kolor obudowy | Biały |
| Klasa szczelności ip | IP67 |
| Warunki pracy | -40°c~+60°c max 95% rh |
| Wymiary | Ø106×95mm |
| Waga | 0.42 kg |
| Obudowa | Metal |
| Ai - wbudowane funkcje | Inteligentne algorytmy analizy obrazu |
| Ai - ochrona perymetryczna | Wtargnięcie w obszar, przekroczenie linii |
| Ai - rozpoznawanie obiektów | Osoba/pojazd mechaniczny dla analizy obszaru |
| Ai - smd - inteligentna detekcja ruchu | Smd plus |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.