Kamera hdcvi dahua hac-pt1500a-il-a-0280b-s2
kamera hdcvi dahua hac-pt1500a-il-a-0280b-s2, producent: dahua
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: HAC-PT1500A-IL-A-0280B-S2
Kod kreskowy: 6923172584724
Opis
Kamera hdcvi dahua hac-PT1500A-il-a-0280B-S2
Najważniejsze cechy
- Kamera obrotowa pt 5 mp z inteligentnym podwójnym oświetleniem hdcvi stałoogniskowa
- Maks. 25 fps@5MP (wyjście wideo 16:9)
- Inteligentne podwójne oświetlenie
- Inteligentne oświetlenie obszaru
- Obrót i pochylenie
- Zasięg świetlenia ir do 40 m
- Zasięg świetlenia led do 40 m
- Super adapt
- Wbudowany mikrofon
- Szybka w montażu konstrukcja skraca czas instalacji
- Obiektyw 2,8 mm
- Klasa szczelności IP66
- Zasilanie 12 vdc
Specyfikacja techniczna
| Ilośc pikseli | 5 mp |
| Przetwornik obrazu | 1/2,7" cmos |
| Max. Rozdzielczość | 2880 (wys.) × 1620 (szer.) |
| System skanowania | Ps |
| Czas otwarcia migawki elektronicznej | Paweł: 1/25 s–1/100 000 s; natsk: 1/30 s–1/100 000 s |
| Min. Oświetlenie | 0,05 lux@F2,0 (kolor, 30 ire) 0,005 lux@F2,0 (cz./biały, 30 ire) 0 luksów (oświetlacz włączony) |
| Stosunek sygnału do szumu | >65 db |
| Zasięg oświetlacza | Ir: 40 m (131,23 stopy) ciepłe światło: 40 m (131,23 stopy) |
| Sterowanie włączaniem/wyłączaniem iluminatora | Automatycznie; ręcznie |
| Ilośc diod | 4 (ciepłe światło); 4 (światło podczerwone) |
| Regulacja kąta | Obrót: 0°–355° pochylenie: 0°–90° |
| Przełącznik sd/hd | Osd menu |
| Obiektyw | |
| Typ obiektywu | Stałoogniskowy |
| Automatyczne ustawianie ostrości | Nie |
| Mocowanie obiektywu | M12 |
| Obiektyw | 2,8 mm |
| Max. Otwory | F2.0 |
| Kat widzenia | H: 112°; v: 58°; d: 134° |
| Sterowanie przysłoną | Stały |
| Odległośc ogniskowania | 0,9 m (2,95 stopy) |
| Odległość dori | D: 64.0 m; o: 25.6 m; r: 12.8 m; i: 6.4 m (d: 209.97 ft; o: 83.99 ft; r: 41.99 ft; i: 21.00 ft) |
| Wideo | |
| Liczba klatek na sekundę wideo | Cvi: pal: 5M@25 fps; 5M@12.5 fps; 4M@25 fps; 1080p@25 fps ntsc: 5M@25 fps; 5M@10 fps;4M@30 fps; 1080p@30 fps ahd: pal: 4M@25 fps; ntsc: 4M@30 fps tvi: pal: 4M@25 fps; ntsc: 4M@30 fps cvbs: pal: 960H; ntsc: 960H |
| Rozdzielczość | 5M (2880 × 1620); 4M (2560 × 1440); 1080p (1920 × 1080); 960H (960 × 576/960 × 480) |
| Dzień/noc | Automatyczny (icr)/kolorowy/czarno-biały |
| Blc | Blc; hlc; plik dwdr; |
| Funkcja wdr | Dwdr |
| Balans bieli | Automatycznie; obszarowy balans bieli |
| Kontrola wzmocnienia | Ręcznie; automatycznie |
| Redukcja szumów | 2D nr |
| Tryb podświetlenia | Inteligentne podczerwienia i wl; tryb wl; tryb ir |
| Odbicie lustrzane | Tak |
| Strefy prywatności | Wył./wł. (8 obszarów, prostokąt) |
| Certyfikacja | |
| Certyfikaty | Ce-lvd: en 62368-1; certyfikat ce-emc: en 55032; en 55035; |
| Port | |
| Wyjście wideo | Wybór wyjścia wideo cvi/tvi/ahd/cvbs przez jeden port bnc |
| Wejście audio | Wbudowany mikrofon jednokanałowy |
| Zasilanie | |
| Zasilanie | 12 vdc ± 30% (zaleca się użycie zasilacza do zasilania jednej kamery) |
| Pobór mocy | Maksymalnie 6,4 w (12 v dc, ir wł.) |
| Warunki pracy | |
| Temperatura | Od –40°c do +60°c (od –40°f do +140°f) |
| Wilgotność | <95% (wilgotność względna), bez kondensacji |
| Temperatura przechowywania | Od –40°c do +60°c (od –40°f do +140°f) |
| Wilgotność przechowywania | <95% (wilgotność względna), bez kondensacji |
| Ochrona | Stopień ochrony IP66 |
| Poziom antykorozyjny | Podstawowa ochrona |
| Ogólne | |
| Materiał obudowy | Plastikowa |
| Wymiary produktu | 92,9 mm × 91,3 mm × 130 mm (3,66" × 3,59" × 5,12") |
| Waga netto | 0,39 kg (0,86 funta) |
| Waga brutto | 0,64 kg (1,41 funta) |
| Sposób montażu | Ścienny; uchwyt sufitowy; pionowy montaż na słupie |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.