Kamera hdcvi dahua hac-me1509th-a-pv-0360b-s2
kamera hdcvi dahua hac-me1509th-a-pv-0360b-s2, producent: dahua
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: HAC-ME1509TH-A-PV-0360B-S2
Kod kreskowy: 6923172540935
Opis
Kamera hdcvi dahua hac-ME1509TH-a-pv-0360B-S2
Najważniejsze cechy
- Obudowa Tubowa, w kolorze Białym
- Przetwornik 1/2.7" 5Mpx cmos
- Kamera full-color
- Wbudowany obiektyw 3.6mm
- Wbudowany oświetlacz z 2 diodami Led(białe światło)
- Wbudowane oświetlenie Ostrzegawcze(czerwone/niebieskie światło) oraz Syrena
- Praca w rozdzielczościach 5Mpix, 4Mpix, 1080P
- Wbudowane 1 wyjście alarmowe
- Zasięg oświetlacza do 40m
- Funkcje Blc, hlc, dwdr, awb, agc, 2DNR
- 4 tryby pracy - Cvi, tvi, ahd, cvbs
- Ochrona IP67
Specyfikacja
| Model | Hac-ME1509TH-pv-0360B |
| Przetwornik | 1/2.7" 5Mpx cmos |
| Full-color | |
| Obiektyw | 3.6mm |
| Kąt widzenia | 83° |
| Czułość | 0.005Lux / F2.0(kolor)) |
| 0Lux/F2.0(led wł.) | |
| Filtr dzień/noc | - |
| Diody | 2szt., dody led, białe światło |
| Zasięg promiennika podczerwieni | Do 40m |
| Rozdzielczość maksymalna | 5Mpix(2592x1944) |
| Tryby pracy | Cvi - 5Mpix, 4Mpix, 1080P |
| Tvi - 5Mpix | |
| Ahd - 5Mpix | |
| Cvbs - 960H | |
| Funkcje | Blc, hlc, dwdr, awb, agc, 2DNR |
| Audio | - |
| Alarm | 1 wyjście, migające światło(czerwony/niebieski, syrena) |
| Odporność | IP67 |
| Temperatura pracy | -40 ~ 60° |
| Zasilanie | 12VDC |
| Pobór mocy | <7.7W |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.