Kamera hdcvi dahua hac-hfw2501tu-z-a-27135-s2
kamera hdcvi dahua hac-hfw2501tu-z-a-27135-s2, producent: dahua
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: HAC-HFW2501TU-Z-A-27135-S2
Kod kreskowy: 6939554946622
Opis
Kamera hdcvi dahua hac-HFW2501TU-z-a-27135-S2
Najeażniejsze cechy
- Przetwornik 1/2.7 " progressive scan cmos
- Wysoka jakość obrazu: Cvi: 5M@25 fps; 4M@25 fps; 1080p@25 fps
- Duży zasięg transmisji (do 500m) z wykorzystaniem standardowego kabla koncentrycznego 75Ω (do 300m z wykorzystaniem skrętki)
- Funkcje: Awb, agc, blc, 2DNR, d-wdr
- Mechaniczny filtr Icr
- Obiektyw 2,7-12mm motozoom
- Max zasięg reflektora Smart ir 80m
- Zasilanie DC12V
- Stopień ochrony IP67
Specyfikacja
| Standard: | Ahd / hd-cvi / hd-tvi / pal |
| Przetwornik: | 1/2.7 " progressive scan cmos |
| Wielkość matrycy: | 5 mpx |
| Rozdzielczość: | 2880 x 1620 - 5 mpx tylko hd-cvi , |
| 2560 x 1440 - 4 mpx , | |
| 1920 x 1080 - 1080p tylko hd-cvi , | |
| 960 x 576 - 960H, pal | |
| Wyjście wideo: | Ahd / hd-cvi / hd-tvi / cvbs, 1 vpp / 75 ω |
| Obiektyw: | 2.7 ... 13.5 mm - motozoom |
| Kąt widzenia: | 113 ° ... 31 ° |
| Zasięg oświetlacza ir: | 80 m |
| Regulacja mocy oświetlacza ir: | Automatyczna |
| Audio: | Wbudowany mikrofon - tylko hd-cvi |
| Wybrane funkcje: | Obiektyw motozoom, autofocus |
| Wdr - 120 db - szeroki zakres dynamiki oświetlenia | |
| 3D-dnr - cyfrowa redukcja szumu w obrazie | |
| Blc/hlc/hlc-pro - kompensacja światła tła / silnego światła | |
| Agc - automatyczna regulacja wzmocnienia obrazu | |
| Automatyczny balans bieli | |
| Tryb dzień/noc | |
| Icr - mechaniczny filtr podczerwieni | |
| Konfigurowalne strefy prywatności | |
| F-dnr (defog) - redukcja szumów związanych z opadami atmosferycznymi | |
| Mirror - odbicie lustrzane obrazu | |
| Sharpness - wyostrzanie konturów obrazu | |
| D-zoom - zoom cyfrowy : 4 x | |
| Menu ekranowe osd: | Tak |
| Zasilanie: | 12 v dc / 890 ma |
| Pobór mocy: | ≤ 10.7 w |
| Obudowa: | Compact, aluminium |
| Kolor: | Biały + czarny |
| Klasa szczelności: | IP67 |
| Temperatura pracy : | -30 °c ... 60 °c |
| Waga: | 0.78 kg |
| Wymiary: | 244 x 90 x 90 mm |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.