Kamera hdcvi dahua hac-hfw1509tm-a-led-0360b-s2
kamera hdcvi dahua hac-hfw1509tm-a-led-0360b-s2, producent: dahua
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: HAC-HFW1509TM-A-LED-0360B-S2
Kod kreskowy: 6923172524553
Opis
Kamera hdcvi dahua hac-HFW1509TM-a-led-0360B-S2
Najważniejsze cechy
Maksymalnie 25 kl./s przy 5 mp (wyjście wideo 16:9)
120 db prawdziwego wdr, 3D nr
Obrazowanie kolorowe 24/7
Zasięg oświetlenia 40 m
Możliwość przełączania cvi/cvbs/ahd/tvi
Wbudowany mikrofon (-a)
Stały obiektyw 3,6 mm (opcjonalnie 2,8 mm)
IP67, 12 v dc
Specyfikacja techniczna
| Producent: | Dahua |
| Rozdzielczość kamery: | 5MP |
| Typ oświetlacza: | Światło białe |
| Zasięg oświetlacza: | 40m |
| Wbudowany mikrofon: | Tak |
| Typ obiektywu: | Stałoogniskowy |
| Ogniskowa obiektywu: | 3.6mm |
| Zakres dynamiki: | Wdr |
| Klasa szczelności: | IP67 |
| Sygnał wyjściowy kamery: | Ahd ; cvi ; tvi ; cvbs |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Kategoria produktu: | Kamery |
| Seria: | Lite |
| Typ obudowy: | Bullet |
| Przetwornik obrazu: | 1/2.7" cmos |
| Kąt widzenia kamery (h) [°]: | 88 |
| Wbudowany oświetlacz: | Tak |
| Prędkość migawki: | 1/3(4) s–1/100,000 s |
| Wartość wdr: | 120dB |
| Wybrane funkcje kamery: | Agc, awb, blc, hlc, hlc-pro, 3D dnr, smart light, maski prywatności, odbicie lustrzane |
| Zasilanie kamery: | 12V dc |
| Pobór mocy: | 6,4W |
| Temperatura pracy: | -40°c - +60°c |
| Typ instalacji kamer: | Zewnętrzna |
| Wymiary [mm]: | 240,7x90,7x90,4 |
| Waga [kg]: | 0.63 |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.