Kamera hdcvi dahua hac-hfw1509tlm-a-led-0360b-s2
kamera hdcvi dahua hac-hfw1509tlm-a-led-0360b-s2, producent: dahua
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: HAC-HFW1509TLM-A-LED-0360B-S2
Kod kreskowy: 6923172507600
Opis
Kamera hdcvi dahua hac-HFW1509TLM-a-led-0360B-S2
Najważniejsze cechy
- Maksymalnie 25 kl./s przy 5 mp (wyjście wideo 16:9)
- 120 db prawdziwego wdr, 3D nr
- Obrazowanie kolorowe 24/7
- Zasięg oświetlenia 40 m
- Możliwość przełączania cvi/cvbs/ahd/tvi
- Wbudowany mikrofon (-a)
- Stały obiektyw 3,6 mm (opcjonalnie 2,8 mm)
- IP67, 12 v dc
Specyfikacja techniczna
| Kamera | |
| Czujnik obrazu | 5MP cmos |
| Maks. Rezolucja | 2880 (h) × 1620 (v) |
| Piksel | 5MP |
| System skanowania | Progressive |
| Czas otwarcia migawki elektronicznej | Pal:1/3 s–1/100,000 s |
| Ntsc:1/4 s–1/100,000 s | |
| Stosunek s/n | > 65 db |
| Min. Oświetlenie | 0.001 lux/F1.0, 0 lux warm light on |
| Odległość oświetlenia | 40 m (131.2 ft) |
| Sterowanie włączaniem/wyłączaniem iluminatora | Auto; manual |
| Numer iluminatora | 2 |
| Zakres pan/tilt/obrót | Pan: 0°–360° |
| Tilt: 0°–90° | |
| Rotation: 0°–360° | |
| Obiektyw | |
| Typ soczewki | Fixed lens |
| Typ mocowania | M12 |
| Długość ogniskowa | 2.8 mm |
| Maks. Otwór | F1.0 |
| Pole widzenia | 2.8 mm: h: 112°; v: 57°; d: 132° |
| Port | |
| Wyjście wideo | Video output choices of cvi/tvi/ahd/cvbs by one bnc port |
| Wejście audio | Wbudowany mikrofon jednokanałowy (-a) |
| Moc | |
| Zasilacz | 12 v ±30% dc |
| Pobór energii | Max 6.4 w (12 v dc, warm light on) |
| Środowisko | |
| Temperatura robocza | –40 °c to +60 °c (–40 °f to +140 °f) |
| Temperatura przechowywania | –40 °c to +60 °c (–40 °f to +140 °f) |
| Stopień ochrony | IP67 |
| Struktura | |
| Obudowa | Metalowa przednia pokrywa + plastikowy korpus + metalowy wspornik |
| Wymiary aparatu | 198.4 mm × 80.2 mm × 76.2 mm (7.81" × 3.15" × 3") |
| Waga netto | 0.33 kg (0.73 lb) |
| Waga brutto | 0.52 kg (1.15 lb) |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.