Kamera hdcvi dahua hac-hdw1200trq-0280b-s6
kamera hdcvi dahua hac-hdw1200trq-0280b-s6, producent: dahua
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: HAC-HDW1200TRQ-0280B-S6
Kod kreskowy: 2032000016352
Opis
Kamera hdcvi dahua hac-HDW1200TRQ-0280B-S6
Najważniejsze cechy
- Standard przesyłu obrazu: cvi/tvi/ahd/cvbs
- Przetwornik: 1/2.7" 2MP progressive scan cmos
- Rozdzielczość: 1920x1080 (2Mpx) @ 25/30 kl/s
- Czułość: 0.02lux/F1.9 30IRE, 0lux (ir wł.)
- Obiektyw: 2.8mm
- Oświetlacz: 2 diody ir led (zasięg 25m)
- Agc, awb, blc, hlc, 2D nr, dwdr
- Automatyczny filtr podczerwieni icr
- Systemy: strefy prywatności (8 masek)
- Menu osd dostępne z poziomu rejestratora (obsługa coc)
- System szybkiej i łatwej instalacji (quick-to-install)
- Obudowa: Plastikowa, klasa szczelności (IP50)
- Zasilanie: 12V dc
- Wymiary: Ø97.1x93.0mm (szer./wys.)
- Gwarancja: 36 miesięcy
Specyfikacja
| Standard: | Hd-cvi, hd-tvi, ahd, cvbs |
| Przetwornik: | 1/2.7 " progressive scan cmos |
| Wielkość matrycy: | 2 mpx |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 - 1080p , |
| 1280 x 720 - 720p , | |
| 960 x 576 - 960H, pal | |
| Zasięg oświetlacza ir: | 25 m |
| Regulacja mocy oświetlacza ir: | Automatyczna |
| Obiektyw: | 2.8 mm |
| Kąt widzenia: | 101 ° |
| Wyjście wideo: | Ahd / hd-cvi / hd-tvi / cvbs, 1 vpp / 75 ω |
| Audio: | Brak |
| Wybrane funkcje: | D-wdr - szeroki zakres dynamiki oświetlenia |
| 2D-dnr - cyfrowa redukcja szumu w obrazie | |
| Blc/hlc - kompensacja światła tła / silnego światła | |
| Tryb dzień/noc | |
| Agc - automatyczna regulacja wzmocnienia obrazu | |
| Icr - mechaniczny filtr podczerwieni | |
| Automatyczny balans bieli | |
| Strefy prywatności | |
| Mirror - odbicie lustrzane obrazu | |
| Sharpness - wyostrzanie konturów obrazu | |
| Menu ekranowe osd: | Menu osd dostępne poprzez rejestrator dahua |
| Zasilanie: | 12 v dc / 220 ma |
| Pobór mocy: | ≤ 2.6 w |
| Obudowa: | Dome, plastikowa |
| Klasa szczelności: | IP50 |
| Kolor: | Biały |
| Wandaloodporna: | Nie |
| Temperatura pracy : | -40 °c ... 50 °c |
| Waga: | 0.15 kg |
| Wymiary: | Ø 97 x 93 mm |
| Producent / marka: | Dahua |
| Gwarancja: | 3 lata |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.