Kamera hdcvi dahua hac-hdw1200tlm-il-a-0280b-s6
kamera hdcvi dahua hac-hdw1200tlm-il-a-0280b-s6, producent: dahua
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: HAC-HDW1200TLM-IL-A-0280B-S6
Kod kreskowy:
Opis
Kamera hdcvi dahua hac-HDW1200TLM-il-a-0280B-S6
Najważniejsze cechy
- Kamera hdcvi 2-mp ze stałą ogniskową i inteligentnym podwójnym oświetleniem
- Maksymalna liczba kl. 30 fps@1080p
- Funkcja 3D nr
- Smart dual light
- Zasięg oświetlenia do 20 m
- Super adapt
- Wbudowany mikrofon
- Stały obiektyw 2,8 mm
- Możliwość przełączania cvi/cvbs/ahd/tvi.
- Klasa szczelności IP67
- Zasilanie 12 vdc.
Specyfikacja techniczna
| Przetwornik obrazu | Matryca cmos 2 mp |
| Max. Rozdzielczość | 1920 (h) × 1080 (v) |
| System skanowania | Postępowy |
| Czas otwarcia migawki elektronicznej | Pal: 1/25 s–1/100000 s |
| Ntsc: 1/30 s – 1/100000 s | |
| Min. Oświetlenie | 0.01 lux@F2.0 (kolor, 30 ire) |
| 0,001 lux@F2,0 (czarno-biały, 30 ire) | |
| 0 luksów (oświetlacz włączony) | |
| Stosunek sygnału do szumu | >65 db |
| Zasięg oświetlenia | Ir: 20 m (65,62 stopy) |
| Ciepłe światło: 20 m (65,62 stopy) | |
| Sterowanie włączaniem/wyłączaniem iluminatora | Automatycznie |
| Ilosć diod | 1 (ciepłe światło); 1 (światło podczerwone) |
| Regulacja uchwytu | Obrót: 0°–360° |
| Nachylenie: 0°–78° | |
| Obrót: 0°–360° | |
| Obiektyw | |
| Typ obiektywu | Stałoogniskowy |
| Automatyczne ustawianie ostrości | Nie |
| Mocowanie obiektywu | M12 |
| Ogniskowa | 2,8 mm |
| Max. Przysłona | F2.0 |
| Kąt widzenia | 2,8 mm: wys.: 102°; v: 60°; kąt widzenia: 129° |
| Sterowanie przysłoną | Stały |
| Odległosć ogniskowania | 2,8 mm: 0,5 m (1,64 stopy) |
| Odległość dori | |
| Obiektyw 2.8 mm | |
| Wykrywanie 41,1 m | |
| Obserwowanie 16,5 m | |
| Rozpoznawanie 8,3 m | |
| Identyfikowanie 4,1 m | |
| Wideo | |
| Liczba klatek na sekundę wideo | Cvi: |
| Pal: 1080p@25 fps; | |
| Ahd: | |
| Pal: 1080p@25 fps; | |
| Tvi: | |
| Pal: 1080p@25 fps; | |
| Cvbs: | |
| Pal: 960H; | |
| Rozdzielczość | 1080p (1920 × 1080); 960H (960 × 576/960 × 480) |
| Dzień/noc | Automatyczny (icr)/kolorowy/czarno-biały |
| Blc | Blc; hlc; dwdr |
| Funkcja wdr | Dwdr |
| Balans bieli | Automatycznie; obszarowy balans bieli |
| Kontrola wzmocnienia | Automatycznie |
| Redukcja szumów | 3D nr |
| Tryb podświetlenia | Inteligentne podczerwienia i wl; tryb wl; tryb ir |
| Odbicie lustrzane | Tak |
| Maskowanie prywatności | Wył./wł. (8 obszarów, prostokąt) |
| Certyfikacja | |
| Certyfikaty | Ce-lvd: en 62368-1; |
| Certyfikat ce-emc: en 55032; en 55035; | |
| Fcc: 47 cfr fcc część 15, podrozdział b; | |
| Ul: UL62368-1 + can/csa C22.2 nr 62368-1-14 | |
| Interfejsy | |
| Wyjście wideo | Wybór wyjścia wideo cvi/tvi/ahd/cvbs przez jeden port bnc |
| Wejście audio | 1 kanał |
| Zasilanie | |
| Zasilanie | 12 vdc ± 30% |
| Pobór mocy | Maksymalnie 2,6 w (12 v dc, ir wł.) |
| Warunki pracy | |
| Temperatura | Od –40°c do +60°c (od –40°f do +140°f) |
| Wilgotność | <95% (wilgotność względna), bez kondensacji |
| Temperatura przechowywania | Od –40°c do +60°c (od –40°f do +140°f) |
| Wilgotność przechowywania | <95% (wilgotność względna), bez kondensacji |
| Ochrona | Stopień ochrony IP67 |
| Ogólne | |
| Materiał obudowy | Metal |
| Wymiary produktu | φ94,0 mm × 85,7 mm (Φ3,70" × 3,37") |
| Waga netto | 0,30 kg (0,66 funta) |
| Waga brutto | 0,42 kg (0,93 funta) |
| Instalacja | Ścienny; uchwyt sufitowy; pionowy montaż na słupie |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.