Kamera hdcvi dahua hac-hdw1200tlm-il-a-0280b-s6-black
kamera hdcvi dahua hac-hdw1200tlm-il-a-0280b-s6-black, producent: dahua
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: HAC-HDW1200TLM-IL-A-0280B-S6-BLACK
Kod kreskowy: 6923172553461
Opis
Kamera hdcvi dahua hac-HDW1200TLM-il-a-0280B-S6-black
Najważniejsze cechy:
- Standard przesyłu obrazu: cvi/tvi/ahd/cvbs
- Przetwornik: 2MP image sensor cmos
- Rozdzielczość: 1920x1080 (2Mpx) @ 25/30kl/s
- Czułość: 0,01lux/F2,0, 0lux (diody ir / led wł.)
- Obiektyw: 2,8mm
- Oświetlacz smart dual:1 dioda ir led (zasięg 20m)
- 1 dioda led światła białego (zasięg 20m)
- 3 tryby pracy oświetlacza (tylko ir, tylko led, smart - ir + led)
- Agc, awb, blc, hlc, 3D nr, dwdr
- Smart dual light - zastosowanie podwójnego oświetlacza
- Full-color - technologia kolorowego obrazu przez całą dobę
- Wbudowany mikrofon
- Wbudowane menu osd
- Obsługa coc (control over coax)
- Obudowa: metalowa, klasa szczelności (IP67)
Specyfikacja techniczna:
| Przetwornik | 2MP cmos image sensor |
| Rozdzielczość | 2Mpx, 1920 (h) x 1080 (v) pikseli |
| System skanowania | Progresywny |
| Migawka | 1/25s ~ 1/100000s (pal) |
| 1/30s ~ 1/100000s (ntsc) | |
| Minimalne oświetlenie | 0,01 lux/F2,0 (kolor, 30 ire) |
| 0,001 lux/F2,0 (b/w, 30 ire) | |
| 0 lux (ir / led wł.) | |
| Stosunek sygnału do szumu | >65dB |
| Oświetlacz | 1 dioda ir led (podczerwień) |
| 1 dioda led światła białego (ciepłe) | |
| Zasięg oświetlacza | Ir: 20m |
| Led: 20m | |
| Kontrola oświetlacza - wł. / wył. | Automatyczna |
| Tryby pracy oświetlaczy (smart dual light) | Smart light: kamera działa w oparciu o oświetlacz ir. W przypadku wykrycia obiektu w kontrolowanej strefie oświetlacz przełącza się na diodę led światła białego. |
| Tryb ir: kamera funkcjonuje tylko z oświetlaczem ir. | |
| Tryb white light: kamera funkcjonuje tylko z oświetlaczem led światła białego. | |
| Regulacja położenia | Panorama: 0° ~ 360° |
| Nachylenie: 0° ~ 78° | |
| Obrót: 0° ~ 360° | |
| Obiektyw | |
| Rodzaj | Stałoogniskowy |
| Typ mocowania | M12 |
| Ogniskowa | 2,8mm (F2,0) |
| Kąt widzenia | H: 102° |
| V: 60° | |
| D: 129° | |
| Kontrola przysłony | Stała |
| Tryb makro (ostrość od) | 0,5m |
| Zasięg dori | Wykrywanie: 41,1m |
| Obserwacja: 16,5m | |
| Rozpoznanie: 8,3m | |
| Identyfikacja: 4,1m | |
| Obraz | |
| Rozdzielczość przetwarzania | 2Mpx - 1080p (1920x1080) / 960H (960x576 / 960x480) |
| Prędkość i rozdzielczość przetwarzania | Pal: 25kl/s @ 2Mpx |
| (dla systemu cvi) | Ntsc: 30kl/s @ 2Mpx |
| Prędkość i rozdzielczość przetwarzania | Pal: 25kl/s @ 2Mpx |
| (dla systemu ahd) | Ntsc: 30kl/s @ 2Mpx |
| Prędkość i rozdzielczość przetwarzania | Pal: 25kl/s @ 2Mpx |
| (dla systemu tvi) | Ntsc: 30kl/s @ 2Mpx |
| Prędkość i rozdzielczość przetwarzania | Pal: 960H - 960x567 |
| (dla systemu cvbs) | Ntsc: 960H - 960x480 |
| Dzień / noc | Automatyczny (icr) / kolor / czarno-biały |
| Kompensacja tła | Blc / hlc / dwdr |
| Kontrola wzmocnienia | Automatyczna (agc) |
| Redukcja szumów | 3D nr |
| Balans bieli | Automatyczny (awb) / obszar wb |
| Tryb oświetlenia | Smart ir + white light / tryb white light / tryb ir |
| Lustrzane odbicie | Wł. / wył. |
| Strefy prywatności | Wł. / wył. (8 obszarów, prostokąty) |
| Złącza | |
| Wideo | 1x 1V p-p, bnc, 75Ω (hd/cvbs) |
| Audio | Wbudowany mikrofon |
| Zasilanie 12V | 1x gniazdo 5,5/2,1 na przewodzie |
| Funkcje | |
| Tryb pracy | Hd-cvi, hd-tvi, ahd, cvbs - zmiana poprzez menu osd kamery. |
| Menu osd | Tak, sterowanie poprzez kabel koncentryczny (coc) |
| Języki osd | Polski, angielski, chiński, francuski, niemiecki, hiszpański, portugalski, włoski, koreański, japoński, rosyjski |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Pozostałe | |
| Certyfikaty | Ce-lvd: en 62368-1 |
| Ce-emc: en 55032; en 55035 | |
| Fcc: 47 cfr fcc part 15, subpart b | |
| 45145 | |
| Materiał obudowy | Część kulista: metal |
| Uchwyt części kulki: metal | |
| Pierścień montażowy: metal | |
| Zasilanie | 12V dc (±30%) |
| Pobór mocy | Maks. 2,6W (12V dc, diody wł.) |
| Wilgotność | 0 ~ 95% (bez kondensacji) |
| Temperatura otoczenia | -40°c ~ +60°c |
| Temperatura pracy | -40°c ~ +60°c |
| Waga | 300g |
| Wymiary (śr./wys.) | ⌀94x85,7mm |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.