Kamera dmt16 pro nasobna
kamera dmt16 pro nasobna, producent: inny
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: DMT16 PRO
Kod kreskowy:
Opis
Kamera DMT16 pro nasobna
Najważniejsze cechy:
- Nagrywanie w słabym oświetleniu i w jakości hd
- Wytrzymała i smukła konstrukcja
- Łączność wi-fi
- Diody ir - podczerwieni do nagrywania w nocy
- Usb typu-c
- Operacja jednym przyciskiem
- Wbudowana pamięć 32GB
- Standard kompresji danych h.264
- Pole widzenia 140°
- IP67
Specyfikacja techniczna
| Przetwornik | Cmos |
| Rozdzielczość zdjęć | 4 mpx do 32 mpx |
| Rozdzielczość wideo | 2304×1296 @30 fps 1920×1080 @30/ 60 fps 1280×720 @30 fps 848×480 @30 fps |
| Rozdzielczość zdjęć | 5344×3000 4208×2592 3840×2160 2688×1512 |
| Kąt widzenia | 140° |
| Format plików | Zdjęcia - jpeg /wideo - h.264 MPEG4 (mp4) |
| Wifi | Tak |
| Oszczędność energii | Automatyczne wyłączenie ekranu |
| Pamięć | Wbudowana, 32 gb |
| Oświetlenie podczerwone | 10 diod, zasięg do 10 m |
| Znakowanie nagrań | Data i godzina |
| Pre-recording | Do 120 s |
| Znakowanie datą i godziną | Tak |
| Klasa odporności | IP67 |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany 3200 mah |
| Czas pracy | Około 21 h (480p @30fps, wyłączone ir) |
| Czas ładowania | 4 h |
| Temperatura pracy | -40°c - +60°c |
| Temperatura przechowywania | -20°c - +55°c |
| Interfejs | Usb typ c |
| Wymiary | 81×58×24 mm |
| Waga | 141 g |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.