Kamera dahua sd3e410db-gny-a-pv1
kamera dahua sd3e410db-gny-a-pv1, producent: dahua
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: SD3E410DB-GNY-A-PV1
Kod kreskowy: 6939554925672
Opis
Kamera dahua SD3E410DB-gny-a-PV1
Najważniejsze cechy:
- 1/2.8" 4MP starvis™ cmos – matryca cmos 4MP starvis™ o rozmiarze 1/2.8"
- 10x optical zoom – 10-krotny zoom optyczny
- Starlight technology – technologia starlight (lepsza widoczność w słabym oświetleniu)
- Max. 25/30fps@4MP – maksymalna liczba klatek na sekundę: 25/30 przy rozdzielczości 4MP
- Ir distance up to 70m – zasięg podczerwieni do 70 m
- Warm light illumination distance up to 30m – zasięg iluminacji światłem ciepłym do 30 m
- Siren and light active deterrence – aktywna detencja za pomocą syreny i światła
- Auto-tracking lite – automatyczne śledzenie lite
- Perimeter protection – ochrona perymetryczna
- Face detection – wykrywanie twarzy
- Smd – smd (smart motion detection) – inteligentne wykrywanie ruchu
- IP66 – stopień ochrony IP66 (odporność na kurz i wodę)
Specyfikacja techniczna:
| Cecha | Opis |
| Inteligentne funkcje (ivs) | Ochrona perymetryczna: linia graniczna, wtargnięcie, detekcja przekroczenia ogrodzenia, detekcja krążenia, porzucenie/zaginiony obiekt, szybki ruch, detekcja parkowania, zbieranie ludzi, klasyfikacja alarmu dla pojazdów/ludzi, śledzenie (osób) |
| Detekcja twarzy | Obsługuje detekcję twarzy, śledzenie twarzy, zrzuty ekranu i poprawę twarzy; obsługuje wycinanie twarzy: twarz, zdjęcie 1 cal; strategie uchwytywania: uchwycenie w czasie rzeczywistym i jakość na pierwszym miejscu |
| Smd | Smd 3.0 |
| Automatyczne śledzenie | Tak |
| Typ inteligencji | Wizsense |
| Wejście audio | 1 kanał (line in, drut goły, wbudowany mikrofon (wykluczają się wzajemnie)) |
| Wyjście audio | 1 kanał (line out, drut goły, wbudowany głośnik (wykluczają się wzajemnie)) |
| Wejście alarmowe | 1 (wejście na wartość on-off: 0–5 vdc) |
| Wyjście alarmowe | 1 kanał |
| Powiązanie alarmowe | Zrzut ekranu, nagrywanie, wysyłanie e-maili, preset, alarm cyfrowy, audio, ostrzeżenie świetlne |
| Wydarzenia alarmowe | Detekcja ruchu/tampering, detekcja dźwięku, detekcja rozłączenia sieci, detekcja konfliktu ip, detekcja stanu karty pamięci, detekcja przestrzeni pamięci |
| Aktywne odstraszanie (ostrzeżenie świetlne) | Czerwone i niebieskie ostrzeżenie świetlne, czas migania: 5 s–30 s, częstotliwość migania: wysoka, średnia, niska |
| Ostrzeżenie dźwiękowe | Oferuje 11 dźwięków alarmowych, 10 niestandardowych dźwięków, które można zaimportować. Liczba odtwarzanych razy może być ustawiona na 1-10. |
| Certyfikacje | Ce: EN55032/EN55024/EN50130-4 |
| Funkcje | Svc (czas domeny) |
| Regionalne skupienie | Tak |
| Osd overlay | Preset, temperatura, współrzędne ptz, zoom, północ, lokalizacja geograficzna, czas, kanał, obraz |
| Sdk i api | Tak |
| Bezpieczeństwo | Nazwa użytkownika i hasło, adres mac, https, ieee 802.1x, kontrola dostępu do sieci |
| Typ portu ptz | RJ45, zasilanie |
| H.265 | Tak |
| Kompresja wideo | Smart h.265+, h.265, smart h.264+, h.264B, h.264M, h.264H, mjpeg (sub stream 1) |
| Możliwość transmisji | 3 strumienie |
| Rozdzielczość | 4M (2560 × 1440), 3M (2304 × 1296), 1080p (1920 × 1080), 1.3M (1280 × 960), 720p (1280 × 720), D1 (704 × 576/704 × 480), vga (640 × 480), cif (352 × 288/352 × 240) |
| Bit rate z domyślną rozdzielczością | 6144 kbps, 4M (2560 × 1440) |
| Frame rate wideo | Strumień główny: 4M/3M/1080p/1.3M/720p @ (1-25/30 fps) sub stream 1: D1/vga/cif@ (1–25/30 fps) sub stream 2: 1080p/1.3M/720p @(1–25/30 fps) |
| Kontrola bitrate | Cbr/vbr |
| Bitrate wideo | H.264: 96 kbps–14,848 kbps, h.265: 38 kbps–8,960 kbps |
| Tryb dzień/noc | Auto (icr), kolor, b/w |
| Blc (wzmocnienie kontrastu w tle) | Tak |
| Wdr | 120 db |
| Hlc (ochrona przed zbyt silnym oświetleniem) | Tak |
| Balans bieli | Auto, wewnętrzny, zewnętrzny, śledzenie, manualny, lampa sodowa, światło naturalne, lampa uliczna |
| Kontrola zysku | Auto, manualna, priorytet zysku |
| Redukcja szumów | 2D nr, 3D nr |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Regiony zainteresowania (roi) | Tak |
| Stabilizacja obrazu | Elektroniczna stabilizacja obrazu (eis) |
| Defog (odparowanie) | Elektroniczne |
| Zoom cyfrowy | 16× |
| Obrócenie obrazu | 180° |
| Maskowanie prywatności | Można ustawić do 24 obszarów, w tym do 8 obszarów w tym samym widoku; dostępne różne kolory |
| Współczynnik s/n | ≥55 db |
| Zakres pan/tilt | Pan: 0° do 355°, tilt: -15° do +90° |
| Manualna prędkość kontroli | Pan: 0.1°/s–27.31°/s, tilt: 0.1°/s–19.30°/s |
| Szybkość presetów | Pan: 0.1°/s–24.32°/s, tilt: 0.1°/s–18.75°/s |
| Presetów | 300 |
| Dostosowanie prędkości | Tak |
| Pamięć przy wyłączaniu | Tak |
| Wideo zatrzymane na presetach | Tak |
| 3D pozycjonowanie | Tak |
| Port sieciowy | Rj-45 (10/100 base-t) |
| System sieciowy | 4G (china mobile/china telecom/china unicom) |
| Protokół sieciowy | Http, https, tcp/ip, IPv4, rtsp, udp, smtp, ntp, dhcp, dns, ddns, IPv6, 802.1x, ssl, qos, ftp, upnp, icmp, snmp, igmp, arp, rtcp, rtp, pppoe, rtmp, bonjour, smb, nfs |
| Interoperacyjność | Onvif (profile s, g, t), cgi, sdk, P2P |
| Metoda przesyłania | Unicast/multicast |
| Użytkownicy/gospodarze | 20 (całkowita przepustowość: 64 m) |
| Przechowywanie | Karta micro sd (512 gb), ftp/sftp, nas |
| Przeglądarka | Ie 9 i późniejsze wersje, chrome 41 i późniejsze wersje, firefox 50 i późniejsze wersje, safari 10 i późniejsze wersje |
| Oprogramowanie zarządzające | Dmss, nvr, dss pro |
| Temperatura pracy | –30 °c do +60 °c (–22 °f do +140 °f) |
| Wilgotność robocza | ≤95% |
| Ochrona | IP66, odporność na pioruny tvs 2000 v, ochrona przed przepięciami, ochrona przed transjentami napięcia |
| Soczewka | Długość ogniskowej: 4 mm–40 mm, max. Aperture F1.6–F3.0 |
| Pole widzenia | H: 50.7°–11.0°, v: 27.6°–6.3°, d: 57.6°–12.5° |
| Zoom optyczny | 10× |
| Kontrola ostrości | Auto, pół-auto, manualna |
| Minimalna odległość ogniskowania | 1 m–1.5 m (3.28 ft–4.92 ft) |
| Kontrola przysłony | Stała |
| Dori (detekcja, obserwacja, rozpoznanie, identyfikacja) | D: 800 m; o: 316 m; r: 160 m; i: 80 m |
| Prędkość zoomu | 2.35 s |
| Kamera | Matryca cmos 1/2.8", 4 mp, max. Rozdzielczość: 2560 × 1440 |
| Rom | 128 mb |
| Ram | 512 mb |
| Szybkość migawki | 1 s–1/30,000 s |
| System skanowania | Progresywny |
| Minimalne oświetlenie | 0.005 lux@F1.6 (kolor, 30 ire); 0.0005 lux@F1.6 (b/w, 30 ire); 0 lux (światło włączone) |
| Zasięg iluminacji | 70 m (229.66 ft) (ir); 30 m (98.43 ft) (ciepłe światło) |
| Kontrola włączania/wyłączania iluminacji | Priorytet zoomu, manualna, automatyczna, wyłączona |
| Liczba iluminatorów | 2 (ir światło), 2 (dual light fusion) |
| Typ iluminatora | Ir + dual light fusion |
| Kompresja audio | Pcm, g.711a, g.711Mu, g.726, MPEG2_Layer2, g.722.1 |
| Wymiary produktu | 142.6 mm × 151.8 mm × 236.2 mm (5.61" × 5.98" × 9.30") (l × w × h) |
| Wymiary opakowania | 248 mm × 188 mm × 288 mm (9.76" × 7.40" × 11.34 |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.