Kamera dahua sd2a500nb-gny-a-pv
kamera dahua sd2a500nb-gny-a-pv, producent: dahua
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: SD2A500NB-GNY-A-PV
Kod kreskowy: 6923172576934
Opis
Kamera dahua SD2A500NB-gny-a-pv
Najważniejsze cechy:
- Matryca: 1/2.8" 5 megapikseli starvis™ cmos.
- Rozdzielczość i płynność obrazu: maksymalnie 25/30 klatek na sekundę przy rozdzielczości 5 mp.
- Detekcja obiektów: rozpoznawanie ludzi i pojazdów.
- Analiza obszaru: wykrywanie przekroczenia linii (tripwire) oraz naruszenia strefy (intrusion).
- Kompresja: wydajne kodowanie h.265.
- Zasilanie: obsługa poe (power over ethernet).
- Dwukierunkowa komunikacja: funkcja rozmowy w obie strony.
- Alarmy wizualne i dźwiękowe: alarmy świetlne oraz dźwiękowe.
- Tryby nocne: podczerwień (ir) i białe światło; trzy tryby pracy nocnej.
- Odporność na warunki atmosferyczne: klasa szczelności IP66 (odporność na kurz i wodę).
Specyfikacja techniczna:
| Parametr | Szczegóły |
| Sensor obrazu | 1/2.8" cmos |
| Piksele | 5 mp |
| Maks. Rozdzielczość | 2560 (h) × 1920 (v) |
| Pamięć rom | 128 mb |
| Pamięć ram | 128 mb |
| Prędkość migawki | 1 s – 1/100,000 s |
| System skanowania | Progresywny |
| Minimalne oświetlenie | 0.05 lux@F1.6 (kolor, 30 ire); 0.005 lux@F1.6 (b/w, 30 ire); 0 lux (z włączonym oświetlaczem) |
| Zasięg oświetlenia | 30 m (98.43 ft) (światło ciepłe i ir) |
| Sterowanie oświetlaczem | Ręczne; automatyczne; wyłączone |
| Liczba oświetlaczy | 2 (ir) i 2 (światło ciepłe) |
| Ogniskowa | 4.0 mm |
| Maks. Przysłona | F1.6 |
| Kąt widzenia | H: 80.4°; v: 58.1°; d: 104.8° |
| Minimalna odległość ostrzenia | 0.3 m (0.98 ft) |
| Kontrola przysłony | Stała |
| Dori (detekcja/obserwacja) | Detekcja: 77.4 m; obserwacja: 31.0 m; rozpoznanie: 15.5 m; identyfikacja: 7.74 m |
| Zakres obrotu i pochylenia | Obrót: 0° do 345°; pochylenie: 0° do +80° |
| Prędkość ręczna | Obrót: 0.1°–74°/s; pochylenie: 0.1°–36.4°/s |
| Prędkość zapisu | Obrót: 0.1°–62°/s; pochylenie: 0.1°–36.3°/s |
| Liczba presetów | 300 |
| Pamięć po wyłączeniu zasilania | Tak |
| Funkcja idle motion | Preset |
| Ivs | Wykrywanie przekroczenia linii (tripwire); naruszenie strefy (intrusion) |
| Wykrywanie ludzi | Tak |
| Smd | SMD3.0 |
| Ostrzeżenie świetlne | Światło ciepłe; czas błysku: 5–30 s; częstotliwość błysku: wysoka, średnia, niska |
| Ostrzeżenie dźwiękowe | 1 alarm dźwiękowy, możliwość zaimportowania 10 alarmów; regulacja głośności: 0–100%; liczba odtworzeń: 1-10 |
| Kompresja wideo | H.264H, h.264B, smart h.265+, h.265, smart h.264+, h.264M, mjpeg (sub stream 1) |
| Przesyłanie strumieniowe | 2 strumienie |
| Rozdzielczość | 5M, 4M, 3M, 1080p, 720p, D1, cif |
| Częstotliwość klatek | Główne: 1–25/30 fps; sub: 1–25/30 fps |
| Sterowanie bitrate | Cbr/vbr |
| Bitrate wideo | H264: 104 kbps-8,192 kbps; H265: 41 kbps-8,192 kbps |
| Tryb | Automatyczny (icr); kolor/b/w |
| Blc, wdr, hlc | Tak, dwdr, tak |
| Balans bieli | Automatyczny; wnętrza; zewnętrzny; śledzenie; manualny; lampa sodowa; światło naturalne; latarnia |
| Kontrola wzmocnienia | Automatyczna; ręczna |
| Redukcja szumów | 2D nr; 3D nr |
| Wykrywanie ruchu | Tak |
| Region of interest (roi) | Tak |
| Defog | Elektroniczny |
| Rotacja obrazu | 180° |
| Stosunek sygnału do szumu | ≥55 db |
| Kompresja dźwięku | Pcm; g.711a; g.711Mu; g.726; aac |
| Port sieciowy | Rj-45 (10/100 base-t) |
| Protokoły sieciowe | Udp; ftp; rtmp; IPv6; IPv4; ip filter; dns; rtcp; http; ntp; ssl; dhcp; rtp; smtp; https; tcp/ip; rtsp; ddns; arp |
| Interoperacyjność | Rtmp; cgi; sdk; onvif (profile s & profile t); P2P |
| Metoda strumieniowa | Unicast/multicast |
| Liczba użytkowników/hostów | 20 (całkowita przepustowość: 64 m) |
| Przechowywanie | Karta micro sd (do 256 gb); ftp |
| Przeglądarki | Ie 7+; chrome; firefox; safari |
| Oprogramowanie zarządzające | Player; smart player; dmss; configtool; nvr; smart pss |
| Aplikacje mobilne | Ios; android |
| Certyfikaty | Ce; fcc |
| Audio wejście/wyjście | 1 kanał (wbudowany mikrofon); 1 kanał (wbudowany głośnik) |
| Połączenie alarmowe | Zrzut; preset; nagrywanie; dźwięk; wysyłanie e-maila |
| Zdarzenia alarmowe | Wykrywanie ruchu; detekcja sabotażu; detekcja dźwięku; rozłączenie sieci; konflikt ip; status karty pamięci |
| Zasilanie | 12 vdc/1.5 a ± 10%; poe (802.3af) |
| Zużycie energii | Podstawowe: 3.5 w; maksymalne: 9 w (z oświetlaczem) |
| Temperatura pracy | –30 °c do +55 °c |
| Wilgotność pracy | ≤95% |
| Ochrona | Wodoodporna, pyłoszczelna; tvs 2000 v przeciwprzepięciowa |
| Wymiary | 140.5 mm × Φ111.0 mm |
| Waga netto/brutto | 0.5 kg / 1 kg |
| Poe (802.3af), | |
| 12 v dc / 1090 ma | |
| ≤ 3.5 w (typowo), | |
| 9 w (max) | |
| Speed dome, plastikowa | |
| Biały + czarny | |
| IP66 | |
| -30 °c ... 55 °c | |
| 0.44 kg | |
| Ø 111 x 140.5 mm (bez uchwytu) | |
| Angielski, hiszpański | |
| Dahua | |
| 5 lat |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.