Kamera bezprzewodowa wifi dahua hero h5d-5f
kamera bezprzewodowa wifi dahua hero h5d-5f, producent: dahua
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: H5D-5F
Kod kreskowy: 6939554941870
Opis
Kamera bezprzewodowa wifi dahua hero H5D-5F
Pełnokolorowa kamera wifi 5mpx dahua hero H5D-5F - najważniejsze cechy:
✅ Wysoka jakość obrazu w 5MPx +5MPx: gwarantuje przejrzystość i szczegółowość, idealna do monitoringu twojego domu lub mieszkania.
✅ Zaawansowane funkcje ai: inteligentne rozpoznawanie i analiza obrazu, w tym wykrywanie ruchu, wykrywanie ludzi i wykrywanie zwierząt.
✅ Obsługa wi-fi: umożliwia zdalny dostęp i monitorowanie obrazu na żywo z dowolnego miejsca.
✅ Wbudowana dioda ir: gwarantuje wyraźne nagrania w nocy, z maksymalną odległością oświetlenia ir wynoszącą 30 m.
✅ Obsługa karty micro sd 256G: zapewnia dużą przestrzeń na zapis nagrań.
✅ Wbudowany mikrofon i głośnik: umożliwia dwukierunkową komunikację i rejestrowanie dźwięku.
✅ Produkt z oficjalnej, polskiej dystrybucji: przeznaczony na rynek europejski, co gwarantuje pełną zgodność z lokalnymi standardami i wsparcie techniczne.
Super bohater w twoim domu- kamera monitorująca ip wifi dahua hero H5D-5F- specyfikacja i dane techniczne:
- Model: hero H5D-5F
- Obsługa kart pamięci: tak, microsd do 256 gb (uwaga: brak w zestawie!)
- Przysłona: ƒ/2
- Rozdzielczość wideo: 5+5Mpx
- Wizja nocna: tak
- Łączność wi-fi: 2.4
- Temperatura pracy: od -10°c do 45°c
- Funkcje: powiadomienia na smartfona android / ios, tryb nocny, wykrywanie ruchu, wykrywanie ludzi, wykrywanie zwierząt
- Szyfrowana transmisja danych: tak
- Kolor obudowy: biały
- Wymiary: Φ80.9 mm × 125.7mm
- Waga: 233 g
- Aplikacja: dmss
- Zawartość opakowania kamery: akcesoria montażowe, instrukcja obsługi, kabel zasilający, urządzenie
Specyfikacja techniczna::
| Obiektyw | |
| Typ obiektywu | Stałoogniskowy |
| Czujnik obrazu | 1/3" cmos |
| Maksymalna rozdzielczość | 2880 (h) × 1620 (v) |
| Odległość oświetlenia | Do 30 m (98.43 ft) (ir) |
| Liczba oświetlaczy | 2 (ir led) |
| Zakres regulacji kąta | 0° do 15° |
| Ogniskowa | 3.6 mm |
| Maksymalna przysłona | F2.0 |
| Kąt widzenia | H: 86°; v: 46°; d: 104° |
| Pt obiektyw | |
| Typ czujnika | 1/3" cmos |
| Maksymalna rozdzielczość | 2880 (h) × 1620 (v) |
| Odległość oświetlenia | Do 30 m (98.43 ft) (ir) / do 30 m (98.43 ft) (światło ciepłe) |
| Liczba oświetlaczy | 2 (ir led); 1 (światło ciepłe) |
| Zakres regulacji kąta | Obrót (pan): 0° do 349° / pochylenie (tilt): –5° do 90° |
| Ogniskowa | 3.6 mm |
| Maksymalna przysłona | F2.0 |
| Kąt widzenia | H: 86°; v: 46°; d: 104° |
| Inteligencja | |
| Wykrywanie ludzi | Tak |
| Wykrywanie zwierząt | Tak |
| Audio i wideo | |
| Kompresja wideo | H.265 |
| Szybkość klatek wideo | Główny strumień: 2880 × 1620@15 fps / strumień pomocniczy: 640 × 360@15 fps |
| Prędkość transmisji wideo | H.265: 768 kbps–4096 kbps |
| Tryb dzień/noc | Auto (icr)/kolor/b/w |
| Wdr | Dwdr |
| Wykrywanie ruchu | Tak |
| Obrót obrazu | 0°/180° |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowany głośnik | Tak |
| Kompresja audio | G.711a |
| Sieć | |
| Port sieciowy | Rj-45 (10/100 base-t) |
| Wi-fi | Ieee 802.11a/b/g/n/ac/ax 2.4–2.4835 ghz, 5.15–5.25 ghz |
| Parowanie wi-fi | Parowanie przez bluetooth |
| Pamięć | Karta micro sd (obsługa do 256 gb) |
| Oprogramowanie zarządzające | Dmss |
| Klient mobilny | Ios; android |
| Funkcje | |
| Alarm dźwiękowy | Tak |
| Tryb prywatności | Tak |
| Ogólne | |
| Certyfikaty | Ce |
| Zasilanie | 5 vdc |
| Zużycie energii | Podstawowe: 2.5 w; maksymalne: 5.4 w (transmisja strumieniowa + ir + obrót pt) |
| Temperatura pracy | –10 °c do +45 °c (–4 °f do +113 °f) |
| Wilgotność pracy | ≤95% (rh), bez kondensacji |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Wymiary produktu | Φ80.9 mm × 125.7 mm (3.19" × Φ4.95") |
| Waga netto | 233 g (0.51 lb) |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.